18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jaruś

BongMan • 2015-07-15, 19:59
Wszyscy tak się śmiejecie z Jarosława Kaczyńskiego. Ale czy ktoś zadał sobie trud żeby spojrzeć na świat z jego perspektywy?
spoiler

ho...........zo

2015-07-16, 10:14
Śmieją się z kaczyńskiego, bo to oszołom

oc...........ki

2015-07-16, 10:32
freaky napisał/a:


pie**olenie. Jazda po Kaczyńskich, Macierewiczach, Korwinach i Braunach to element zmasowanej nagonki rządzącej żydokomuny na opcje, próbujące udaremnić całą tę postkomunistyczną agenturę. Ale to od szkopów najbardziej oberwało się Kaczorowi (nie było dnia, w którym niemieckie zeitungi nie porównywały go do kartofla, który grzebie "wypracowane porozumienie"), bo nie trzymał sztamy z Merkelową tak jak Tusk, który za posłuszne wdrażanie jej planu został nagrodzony lukratywną posadą ;)



I przyjdzie jeden człowiek - nazwij go ja chcesz (to tylko nazwisko): Korwin, Tusk, Duda, Kukiz - i obali to wszystko. Pociągnie za sobą ludzi prawych, godnych zaufania, którzy przede wszystkim będą mieli na celu dobro społeczeństwa, dobro narodu polskiego, odetnie się od lobby, korporacje wszelakie utracą swe prawa. Odbierze bogatym - da biednym. Sprowadzi inwestorów i da pracę WSZYSTKIM. Szpitale będą leczyć ludzi. Sądy będą karać.

Jestem utopistką... ale bez przesady ;)

Zresztą, już był jeden co skakał przez płot, Maskę Boską w klapie nosił, chciał być ja Piłsudski i chciał dla "nas" jak najlepiej.
Pluję na nich jednakowo!!!

edit: Zapomniałam o najważniejszym - wprowadzi w czystej postaci wolny rynek, kapitalizm pełną gębą, a jednocześnie podniesie świadczenia socjalne :lol:

konrad100

2015-07-16, 15:45
werther napisał/a:

Różnica wzrostu między Kaczyńskim i Kwaśniewskim to 1cm. Czemu nie jedziesz po komuchu?



Pewnie chodzi mu o to że to Jarek to kaczka. Zrozumiałem przesłanie, ale dowcip nieudany ( jak zwykle ;-) )

kalijanek

2015-07-16, 18:00
wybory się zbliżają to ten teraz będzie agitował. Wole już jarka niż tych oszustów i złodziei

meriadoc

2015-07-17, 14:40
Ból dupy ludzi nie umiejących sobie poradzić w prawdziwym życiu, me gusta ! j***ni kryptosocjaliści "antysystemowcy", żal was, browar dla BongMana :)