18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jaruś

BongMan • 2015-07-15, 19:59
Wszyscy tak się śmiejecie z Jarosława Kaczyńskiego. Ale czy ktoś zadał sobie trud żeby spojrzeć na świat z jego perspektywy?
spoiler

Oponka

2015-07-15, 20:42
k***a... czytam i się uśmiecham, po czym patrzę na autora... Bongman i wszystko jasne

Browarowy-Potwór

2015-07-15, 22:06
niektórzy to by sobie musieli nogi upie**olić

ho...........zo

2015-07-16, 01:02
W samochodzie pewnie musi siedzieć w foteliku

premos13

2015-07-16, 01:18
Jarosław to ten co zginął czy ten co żyje?

dziolo22

2015-07-16, 02:26
Wszystkie drogi prowadzą do Jarosławia hee hee.

Zresztą tusek wraz z hrabią Bronisławem wzrostem również nie grzeszą.

Leheszek

2015-07-16, 07:28
Zarejestrowałem się specjalnie, żeby pocisnąć takiego leminga jak BongMan. Zdajesz sobie sprawę, że jesteś jednym z tych nudziarzy, którzy myślą, że Kaczyński jest kurduplem nie zdając sobie sprawy ze swojej ignorancji, bo Sarkozy jest równie niski, Berlusconi jest o 2cm niższy, Miedwiediew ma 163cm, a Leszek Miller 162cm. Czy ktoś jedzie po nich? Nie, no ale modne jest pajacowanie na PiS i Kaczyńskiego. Możesz sobie oszczędzić szydera o PiS-iorach czy moherach, bo lata mi to koło wacława. Chciałem tylko, żebyś wiedział, że jesteś lemingsterskim nudziarzem :)

freaky

2015-07-16, 08:02
Żart niskich lotów.

werther

2015-07-16, 08:18
Różnica wzrostu między Kaczyńskim i Kwaśniewskim to 1cm. Czemu nie jedziesz po komuchu? Wiesz ile to centymetr? Stań wyprostowany i popatrz w dół: to jest 1cm. Że brzuch zasłania? Na wschodzie na to mówią: kurhan nad bohaterem padłym w boju.

oc...........ki

2015-07-16, 08:48
I o czym tak naprawdę to świadczy (sam dowcip i Wasze komentarze dot. wzrostu innych polityków)?
Niscy mężczyźni mają kompleksy i poprzez władzę próbują sobie dodać centymetrów to tu, to tam. Jeśli nie mają opcji "polityki" to znajdą inną niszę poprzez którą trochę urosną.

meczaxd

2015-07-16, 09:10
W sumie to musial miec fajne widoki :D

freaky

2015-07-16, 09:28
oczami30latki napisał/a:

I o czym tak naprawdę to świadczy (sam dowcip i Wasze komentarze dot. wzrostu innych polityków)?
Niscy mężczyźni mają kompleksy i poprzez władzę próbują sobie dodać centymetrów to tu, to tam. Jeśli nie mają opcji "polityki" to znajdą inną niszę poprzez którą trochę urosną.


pie**olenie. Jazda po Kaczyńskich, Macierewiczach, Korwinach i Braunach to element zmasowanej nagonki rządzącej żydokomuny na opcje, próbujące udaremnić całą tę postkomunistyczną agenturę. Ale to od szkopów najbardziej oberwało się Kaczorowi (nie było dnia, w którym niemieckie zeitungi nie porównywały go do kartofla, który grzebie "wypracowane porozumienie"), bo nie trzymał sztamy z Merkelową tak jak Tusk, który za posłuszne wdrażanie jej planu został nagrodzony lukratywną posadą ;)

RamzesLW

2015-07-16, 09:34
Czytam Sadistica od kilku lat i zawsze jak scrolluje takie gówno to się zastanawiam, dlaczego ten BongMan jeszcze bana nie dostał. No debil...

Matmer

2015-07-16, 09:51
-Jak wygląda Kaczyński w spodniach Giertycha?



-Przez rozporek.