18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jarek vs. Piotrek

CrazyEdek • 2021-02-08, 20:11
Czyli Polska w Holandii.


Er...........en

2021-02-08, 21:58
Rebeliant napisał/a:

Jak to dobrze, że takie ścierwo masowo wyjeżdżało z PL zaczynając od 2005. Mam tylko nadzieję, że nigdy nie wróci, bo Polska stała się w ch*j lepszym krajem, gdy sporo tego patologicznego i nieistotnego elementu wyjechało, gdyż odsetek jaki pozostał znacząco się zmniejszył.



Widzisz 2 kolesi napie**alających się i ich nazywasz ścierwem. Jesteś spedalonym zjebem, dlaczego... Dlatego że widząc dwóch chłopów napieprzających to już dla ciebie to patologia itp. To normalne że czasem chłop z chłopem się pobije... Faceci wywoływali wojny napie**alają się między sobą od wieków. Prawdziwi faceci mają wojaczkę we krwi. Zdarza się. Ale jak wolisz facetów trzymających się za rączki to giń śmiercią bolesną. Bo nie różnisz się niczym od tęczowych sp***olin. I jak dla ciebie dwóch typów którzy się naparzają jest czymś dziwnym odbiegającym od normy to znaczy że jesteś ciota, autentycznie.

mygyry

2021-02-08, 22:18
Eren napisał/a:

Widzisz 2 kolesi napie**alających się i ich nazywasz ścierwem. Jesteś spedalonym zjebem, dlaczego... Dlatego że widząc dwóch chłopów napieprzających to już dla ciebie to patologia itp. To normalne że czasem chłop z chłopem się pobije... Faceci wywoływali wojny napie**alają się między sobą od wieków. Prawdziwi faceci mają wojaczkę we krwi. Zdarza się. Ale jak wolisz facetów trzymających się za rączki to giń śmiercią bolesną. Bo nie różnisz się niczym od tęczowych sp***olin. I jak dla ciebie dwóch typów którzy się naparzają jest czymś dziwnym odbiegającym od normy to znaczy że jesteś ciota, autentycznie.



Ok to ja też od razu się przyznaje, że jestem ciotą, bo faceci turlający się na ulicy jeszcze pewnie naj***ni to dla mnie jednak oznaka patologii, ale widocznie dla ciebie byczku to norma

Er...........en

2021-02-08, 22:28
mygyry napisał/a:

Ok to ja też od razu się przyznaje, że jestem ciotą, bo faceci turlający się na ulicy jeszcze pewnie naj***ni to dla mnie jednak oznaka patologii, ale widocznie dla ciebie byczku to norma



A może gość był z żoną w restauracji i przeholował z alkoholem. Żona go odprowadza do domu, po drodze spotykają zjeba co klepie żonie po dupie. Typ się wk***ił i go napie**ala tyle że obu kiepsko to idzie a bo się tarzają po chodniku to tylko dlatego że na nogach nie może ustać... Sytuacje są różne cioto dyplomowany. Propo normy, normalność jest nudna.

Isakpm

2021-02-08, 22:32
Jedno jest pewne o nią się nie biją

mygyry

2021-02-08, 22:42
Eren napisał/a:

A może gość był z żoną w restauracji i przeholował z alkoholem. Żona go odprowadza do domu, po drodze spotykają zjeba co klepie żonie po dupie. Typ się wk***ił i go napie**ala tyle że obu kiepsko to idzie a bo się tarzają po chodniku to tylko dlatego że na nogach nie może ustać... Sytuacje są różne cioto dyplomowany.



Oj widzę, że żona nawet zna klepiącego :lol: nie wysilaj się zostaw sobie siły na obronę swojej damy, tyle ciekawych scenariuszy jeszcze może cię spotkać.
Eren napisał/a:

. Propo normy, normalność jest nudna.


Czyli w pupę lubisz czasem brać :oops:

Przemyslaw_Przemyslawski

2021-02-08, 22:43
Te białe kundle to chyba wyznacznik patologicznej hierarchii zagramanicznej

Er...........en

2021-02-08, 22:53
:hitler:

mygyry napisał/a:

Oj widzę, że żona nawet zna klepiącego nie wysilaj się zostaw sobie siły na obronę swojej damy, tyle ciekawych scenariuszy jeszcze może cię spotkać.

Czyli w pupę lubisz czasem brać



Nie pisałem żadnych insynuacji seksualnych a ty przyznałeś się że jesteś ciota to jeszcze jesteś pedał... Bo już miałeś myśl w głowie faceta walącego w dupe drugiego.

Thomas12

2021-02-08, 22:54
Widać panowie tęsknią za ojczyzną

atax

2021-02-08, 22:55
Jeszcze bym jej zaj***ł. Niech sie leja wyjasnią sobie i kazdy pojdzie w swoja strone. Nie rozumiem tych bab.

Cryo

2021-02-08, 22:56
Eren napisał/a:

steś spedalonym zjebem, dlaczego... Dlatego że widząc dwóch chłopów napieprzających to już dla ciebie to patologia itp. To normalne że czasem chłop z chłopem się pobije... Faceci wywoływali wojny napie**alają się między sobą od wieków. Prawdziwi faceci mają wojaczkę we krwi. Zdarza się. Ale jak wolisz facetów trzymających się za rączki to giń śmiercią bolesną. Bo nie różnisz się niczym od tęczowych sp***olin. I jak dla ciebie dwóch typów którzy się naparzają jest czymś dziwnym odbiegającym od normy to znaczy że jesteś ciota, autentycznie.



Gość pisze o patologii, a ty wyjeżdżasz mu od tęczowych. Jesteś kryptogejem?
Jak te zjeby z pisu, że jak ktoś nie chodzi do kościoła, to od razu jest lewakiem. Naród idiotów :homer:

Er...........en

2021-02-08, 23:04
Cryo napisał/a:

Gość pisze o patologii, a ty wyjeżdżasz mu od tęczowych. Jesteś kryptogejem?
Jak te zjeby z pisu, że jak ktoś nie chodzi do kościoła, to od razu jest lewakiem. Naród idiotów



Ty to w ogóle na opak zrozumiałeś, więc śmiało... Nie żebym cię wyzywał tylko śmiało mogę wywnioskować prawdę. A prawda to wiadomo, jest właściwością sądów która jest zgodna z faktem. Prawda jest taka, że jesteś DEBILEM. A z debilami nie będę wdawał się w dalszą dyskusje. Bo debilizm jest nieuleczalny, to wrodzone nie nabyte. Więc, po prostu przepadnij.

hellbwoi

2021-02-08, 23:29
[quote="Eren". Propo normy, normalność jest nudna.[/quote]

czy chodziło ci może o "à propos" czy to może od propsów?



St...........on

2021-02-09, 00:05
I takie k***y robią nam "reklamę" za granicą. Tfu! szmaciarze.

Cryo napisał/a:

Gość pisze o patologii, a ty wyjeżdżasz mu od tęczowych. Jesteś kryptogejem?
Jak te zjeby z pisu, że jak ktoś nie chodzi do kościoła, to od razu jest lewakiem. Naród idiotów



Pis nieźle zrył polakenom banie :amused: nawet rodziny są skłócone :amused:

Rebeliant napisał/a:

Jak to dobrze, że takie ścierwo masowo wyjeżdżało z PL zaczynając od 2005. Mam tylko nadzieję, że nigdy nie wróci, bo Polska stała się w ch*j lepszym krajem, gdy sporo tego patologicznego i nieistotnego elementu wyjechało, gdyż odsetek jaki pozostał znacząco się zmniejszył.




Rebeliant no w ch*j lepszym, co ty k***a myślisz,że my tu telewizji nie mamy ( nie ,nie ogladam sp***olonego TVN, TVP ani innych lewackich telewizji) :amused: i rodzin w Polsce? Jest w ch*j gorzej, tylko tego nie widzisz bo mateusz kazał ci siedzieć w domu :amused: Gospodarka jebnęła tak, że huk doszybował do Australii, Januszki siedzą pokornie w domach, a żydzi z pis rozbijają się po zamkniętych cmentarzach (kaczy ch*j), wyciągach narciarskich (Endrju długopis i Jadzia), hotelach z spa (Pawłowicz) czy wczasy w Hiszpanii w czasie pandemii (Szumowski), nie mówiąc już o lodach jakie na was frajerach nakręcili. Pluj świni w pysk, a powie ,że deszcz pada. Tak wam fanatyzm wszedł, że nawet nie zauważyliście jak pis wam resztę godności obdarł. Pora na chlust lodowatą wodą na ryj, może się przebudzisz.( żeby była jasność - nienawidzę socjalistycznego ,zydowskiego pisu śmierdzącego czosnkiem na równi z j***nymi dewiantami, proniemiecki konfidentami z PO! strzelałbym tak samo ,bez uczuć jak w mięcho).




Adrian92

2021-02-09, 00:06
Rebeliant napisał/a:

Jak to dobrze, że takie ścierwo masowo wyjeżdżało z PL zaczynając od 2005. Mam tylko nadzieję, że nigdy nie wróci, bo Polska stała się w ch*j lepszym krajem, gdy sporo tego patologicznego i nieistotnego elementu wyjechało, gdyż odsetek jaki pozostał znacząco się zmniejszył.



Polska stała się lepszym krajem hahaha o k***a hit :D już się nie zesraj społeczniaku z sadola :)
Takich elementów jak na filmie są tysiące, w Polsce, ale i na całym świecie, ale tego nie widzisz, karmisz się filmikami z sadola jak stare baby filmami z tv :)

Er...........en

2021-02-09, 01:19
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

I takie k***y robią nam "reklamę" za granicą. Tfu! szmaciarze.
Pis nieźle zrył polakenom banie nawet rodziny są skłócone
Rebeliant no w ch*j lepszym, co ty k***a myślisz,że my tu telewizji nie mamy ( nie ,nie ogladam sp***olonego TVN, TVP ani innych lewackich telewizji) i rodzin w Polsce? Jest w ch*j gorzej, tylko tego nie widzisz bo mateusz kazał ci siedzieć w domu Gospodarka jebnęła tak, że huk doszybował do Australii, Januszki siedzą pokornie w domach, a żydzi z pis rozbijają się po zamkniętych cmentarzach (kaczy ch*j), wyciągach narciarskich (Endrju długopis i Jadzia), hotelach z spa (Pawłowicz) czy wczasy w Hiszpanii w czasie pandemii (Szumowski), nie mówiąc już o lodach jakie na was frajerach nakręcili. Pluj świni w pysk, a powie ,że deszcz pada. Tak wam fanatyzm wszedł, że nawet nie zauważyliście jak pis wam resztę godności obdarł. Pora na chlust lodowatą wodą na ryj, może się przebudzisz.( żeby była jasność - nienawidzę socjalistycznego ,zydowskiego pisu śmierdzącego czosnkiem na równi z j***nymi dewiantami, proniemiecki konfidentami z PO! strzelałbym tak samo ,bez uczuć jak w mięcho).



Zapolowałbym na Rebelianta i te reszte śmieci co dawała mu piwo

:-D

:snajper2: :karabin: