18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jarek vs. Piotrek

CrazyEdek • 2021-02-08, 20:11
Czyli Polska w Holandii.


plastic

2021-02-09, 02:02
Rebeliant napisał/a:

Jak to dobrze, że takie ścierwo masowo wyjeżdżało z PL zaczynając od 2005. Mam tylko nadzieję, że nigdy nie wróci, bo Polska stała się w ch*j lepszym krajem, gdy sporo tego patologicznego i nieistotnego elementu wyjechało, gdyż odsetek jaki pozostał znacząco się zmniejszył.



Pan wartościowe ścierwo :D ale cie ladnie tu dzisiaj podsumowali. zaszczep się na ból dupy teraz :(

Justynka99

2021-02-09, 05:48
Eren napisał/a:

Widzisz 2 kolesi napie**alających się i ich nazywasz ścierwem. Jesteś spedalonym zjebem, dlaczego... Dlatego że widząc dwóch chłopów napieprzających to już dla ciebie to patologia itp. To normalne że czasem chłop z chłopem się pobije... Faceci wywoływali wojny napie**alają się między sobą od wieków. Prawdziwi faceci mają wojaczkę we krwi. Zdarza się. Ale jak wolisz facetów trzymających się za rączki to giń śmiercią bolesną. Bo nie różnisz się niczym od tęczowych sp***olin. I jak dla ciebie dwóch typów którzy się naparzają jest czymś dziwnym odbiegającym od normy to znaczy że jesteś ciota, autentycznie.



I co po takim biciu? Ten, który jest mniej zakrwawiony i ma mniejsze limo na następny dzień ten ma rację? :D Do niczego to nie prowadzi, a szansa, że jeden z takich matołów walnie głową w jakiś krawężnik i resztę życia spędzi na wózku jest całkiem wysoka. No ale dopóki dwóch się bije na własne życzenie to jeszcze spoko, przynajmniej nie ma straty dla społeczeństwa. Jak jeden atakuje, a drugi nie chce się bić, wtedy już należy zamknąć w jakimś zoo i po sprawie.

piotrekt1976

2021-02-09, 07:54
Kobiety maja zero instynktu samozachowawczego, a za przeszkadzanie powinna oberwac bombe zeby sie ogarnela bo przez taka p*zde jej facet moze dostac ostre baty.
Za mlodego mialem podobna sytuacje i moja owczesna kobita tez probowala sie wtracac, skonczylo sie na wybitym zębie jak podeszla pod reke mojego oponenta i jak reka odjal nigdy wiecej nie wlazila miedzy dwoch bijacych sie facetow. Serio nie ogarniam czemu kobiety proboja szarpac facetow ktorzy sa 2x wieksi od nich i nie dociera do nich ze to nie pomaga...

Nikt_nie

2021-02-09, 08:12
Rebeliant napisał/a:

Jak to dobrze, że takie ścierwo masowo wyjeżdżało z PL zaczynając od 2005. Mam tylko nadzieję, że nigdy nie wróci, bo Polska stała się w ch*j lepszym krajem, gdy sporo tego patologicznego i nieistotnego elementu wyjechało, gdyż odsetek jaki pozostał znacząco się zmniejszył.



Bylem 8 lat w UK i wróciłem pół roku temu, dorobiłem się mieszkania, spełniłem zawodowo i wykułem język angielski na blachę, oprócz tego spotkałem tam swoją milość, mam syna i 100k.zł na koncie. Super że mogłem wrócić na przekór takiemu imbecylowi jak Ty :) nie pozdrawiam, j***ć takich płytkich typów jak Ty :)

Potwierdzam że patologii tam nie brakuje, ale nie możesz mierzyć wszystkich swoją miarą, bo wychodzisz na półmozga z zajebistą dozą ignorancji i zjeba który nie potrafi ogarnać że normalni ludzie też tam wyjeżdżali.

Ch Ci w D pro

Er...........en

2021-02-09, 08:35
Justynka99 napisał/a:

I co po takim biciu? Ten, który jest mniej zakrwawiony i ma mniejsze limo na następny dzień ten ma rację? Do niczego to nie prowadzi, a szansa, że jeden z takich matołów walnie głową w jakiś krawężnik i resztę życia spędzi na wózku jest całkiem wysoka. No ale dopóki dwóch się bije na własne życzenie to jeszcze spoko, przynajmniej nie ma straty dla społeczeństwa. Jak jeden atakuje, a drugi nie chce się bić, wtedy już należy zamknąć w jakimś zoo i po sprawie.



Ty kobieto idź do kuchni k***a a nie udzielaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Nie masz ch*ja tylko szparę, rozkładaj nóżki do wyr*chania. A jak żeś brzydki szlauf to targaj sobie palcami.

Justynka99

2021-02-09, 08:53
Eren napisał/a:

Ty kobieto idź do kuchni k***a a nie udzielaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Nie masz ch*ja tylko szparę, rozkładaj nóżki do wyr*chania. A jak żeś brzydki szlauf to targaj sobie palcami.



Aaaa, to Ty się ch*jami lubisz bić :D To zmienia postać rzeczy. :D

Er...........en

2021-02-09, 09:19
Justynka99 napisał/a:

Aaaa, to Ty się ch*jami lubisz bić To zmienia postać rzeczy.



Dziecko drogie... Jakie jesteś upośledzone... ch*jem to ciebie mogę po mordzie sprać a później zatkać twoją gębę.

Cryo

2021-02-09, 09:27
Eren napisał/a:

Ty to w ogóle na opak zrozumiałeś, więc śmiało... Nie żebym cię wyzywał tylko śmiało mogę wywnioskować prawdę. A prawda to wiadomo, jest właściwością sądów która jest zgodna z faktem. Prawda jest taka, że jesteś DEBILEM. A z debilami nie będę wdawał się w dalszą dyskusje. Bo debilizm jest nieuleczalny, to wrodzone nie nabyte. Więc, po prostu przepadnij.



Wyjdź czasem z piwnicy rodziców na świeże powietrze. Największe przegrywy zawsze najwięcej szczekają.

impressa88

2021-02-09, 09:54
Jarek ma nieźle cebule na lewej nodze

aligator

2021-02-09, 11:05
Rebeliant napisał/a:

Jak to dobrze, że takie ścierwo masowo wyjeżdżało z PL zaczynając od 2005. Mam tylko nadzieję, że nigdy nie wróci, bo Polska stała się w ch*j lepszym krajem, gdy sporo tego patologicznego i nieistotnego elementu wyjechało, gdyż odsetek jaki pozostał znacząco się zmniejszył.



hahah odsetek patologii wciaz wzrasta i sie rozszerza a pis przyczynia sie sponsorujac patolke z wszelkich mopsow 500 + itp. najlatwiej rzadzi sie ludzmi glupimi co za tym idzie ciagle naj***nymi pomysl se ile normalny pracujacy kowalski zrobi sobie dzieci ? tylr na ile go stac a te 500 to kropla w morzupotrzeb babelka tyle za naj***na patokaryna potrzebuje zrobic 5 babelkow zebybylo na wode i szlugi przejrzyj na oczy ziom ...

:-/

LEMANRUSS9696

2021-02-09, 11:46
Klasyczne mordobicie. Fajnie się ogląda jak myślą że są super fajterami a jedyne co potrafią to walić na oślep cepami.

impressa88

2021-02-09, 15:43
Jarek ma nieźle cebule na lewej nodze

qwerq221

2021-02-09, 23:06
Rebeliant napisał/a:

Jak to dobrze, że takie ścierwo masowo wyjeżdżało z PL zaczynając od 2005. Mam tylko nadzieję, że nigdy nie wróci, bo Polska stała się w ch*j lepszym krajem, gdy sporo tego patologicznego i nieistotnego elementu wyjechało, gdyż odsetek jaki pozostał znacząco się zmniejszył.



A skad wiesz ze to nie w Polsce było? A dobra już wiem :lol: :lol: :-D

tikaven

2021-02-10, 00:02
widze, że tu spore stężenie samców alfa xD najwięcej szczekają o gejach niż sami geje

zniwiarz92

2021-02-10, 17:47
p0lacy to jednak zwierzęta