18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz Korwin-Mikke o MMK i TVP Polonia

dooniu • 2013-08-25, 21:13


Janusz Korwin-Mikke o MMK i TVP Polonia!

Mariusz, Janusz jeszcze Wojtka brakuje :mrgreen:

Pszszemek

2013-08-26, 01:52
Hmm dobrze gada

szela02

2013-08-26, 03:03
Pozwolę sobie wtrącić moje 3 grosze do tej dyskusji.
Moim zdaniem obydwoje Ci panowie są swojego rodzaju prowodyrem do tego aby ludzie zaczeli myśleć po swojemy, jednak też nie są oni bezbłędni w swoich artykułach oraz przekonaniach, idea zawsze może być dobra jednak konkretne plany wprowadzenia to w życie może być zupełnie inne, tj. pewnego razu Pan J. Korwin Mikke wypowiedział się za likwidacją komunikacji tramwajowej w Warszawie, którą na codzień jeżdzą miliony mieszkańców, to jest jedna ze złych dewiz Pana Janusza, jedyna którą w tym wywodzie podważam gdyż w dużej mierze jestem za słowami Pana Janusza. Tak samo rzecz ma się do słów Pana M. M. Kolonko, który nie wiem czy świadomie nazwał w jednym ze swoich odcinków "Mówie jak jest" prezydenta RP jak i Republiki Federalnej Niemiec pod jaką figuruje cały naród niemiecki politykami niższego szczebla, także po tych słowach trochę też mój szacunek do Pana Mariusza zmalał, gdyż podejmując się niektórych tematów powinno się patrząc też wstecz gdy się wypowiada o całości. Ale wracając do tematu tego artykułu, to są ludzie którzy mają wzbudzić w nas wszystkich wole myślenia, chęć do sprawdzania jak to jest z całym systemem politycznym, władzą medialną która nas otacza. Są to tematy post rewolucyjne, zachęcające naród do walki z tym całym syfem który nas otacza

Jeszcze Ad. Piridais
Ci ludzie już starają się zmieszać z gównem lewactwo, lecz inicjatywa całej rewolucji leży w narodzie, który niestety jest jaki jest. I to jest od kilku ładnych wieków wielka przyczyna naszych klęsk, Polacy potrafią się jedynie porozumieć poprzez kontakt organów władzy jednak nie potrafią się porozumieć między sobą, więc rewolucji Drodzy Państwo nie będzie. Smutna to jest prawda, ale niestety. Poprzez słuszność modlitwy Polaka w "Dniu Świra" niweczymy wszelkie nasze szanse na jaką kolwiek zmianę w tym narodzie. Smutne

zbyszko z lublina

2013-08-26, 05:43
Też jarałem się korwinem, ale skończyłem studia , znalazłem prace i mi przeszło...

PanMarian

2013-08-26, 14:15
szela02 napisał/a:

więc rewolucji Drodzy Państwo nie będzie.

Nie, nie bedzie zadnej rewolucji, bo rewolucja juz byla, nawet dwie, to bedzie kontrrewolucja.
Cytat:

Też jarałem się korwinem, ale skończyłem studia , znalazłem prace i mi przeszło...

O widzisz, a mi nie, i kilku Panom na poprzedniej stronie tez nie, ale nic dziwnego skoro Pan przed studiami za Korwinem byl, w koncu kazdy glupkiem musialbyc za mlodu wiec wiekszosc byla socjalistami, a skoro Pan byl za Korwinem za mlodu, to okres madrosci ma juz Pan za soba, a teraz Panu literalnie odj***lo.

Pozdrawiam

donwasyle

2013-08-26, 19:50
1.Michal napisał/a:

Niech wszyscy patrioci, którzy piszą w necie o miłości do kraju, a grzejący dupę za granicą wrócą do Polski. Kto będzie zmieniał kraj jak Wy wszyscy spier***icie? Hipokryci je**ni.

Obrazek




W gimnazjum już was ch*je nie uczą jak wygląda flaga Polski?

BoKoR

2013-08-26, 19:58
PanMarian napisał/a:

Nie, nie bedzie zadnej rewolucji, bo rewolucja juz byla, nawet dwie, to bedzie kontrrewolucja.
O widzisz, a mi nie, i kilku Panom na poprzedniej stronie tez nie, ale nic dziwnego skoro Pan przed studiami za Korwinem byl, w koncu kazdy glupkiem musialbyc za mlodu wiec wiekszosc byla socjalistami, a skoro Pan byl za Korwinem za mlodu, to okres madrosci ma juz Pan za soba, a teraz Panu literalnie odj***lo.

Pozdrawiam



Znalazł pracę jako urzędas, więc nie na rękę jest mu głosowanie na JKM ;)

tranzystor

2013-08-26, 22:04
Bełkot Kórwin opanował dwa sposoby zjednywania jednokomórkowców: pie**olenie o obalaniu wszelkich zakazów i słodkie chwalenie ludzi mających poklask u tychże.