18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz Korwin-Mikke o MMK i TVP Polonia

dooniu • 2013-08-25, 21:13


Janusz Korwin-Mikke o MMK i TVP Polonia!

Mariusz, Janusz jeszcze Wojtka brakuje :mrgreen:

ni...........go

2013-08-25, 23:18
JKM mówiący o MMK. To musiało się udać!

Cz...........ot

2013-08-25, 23:21
Trzeba walczyć z tym skorumpowanym i wyzyskującym systemem! Na najbliższych wyborach podnosić dupy, głosować na KNP i wierzę, że wtedy zmienimy nasz kraj na lepsze!

Jarrt

2013-08-25, 23:26
juzekmotyka napisał/a:

Patrząc w internety to większość jest za KNP. Dlaczego to się nie przekłada na wynik wyborczy? Może by tak każdy sympatyk owej partii spróbował przekonać rodzinę, znajomych itd. Reklama szeptana, buzz marketing!!



Bo ci będący za KNP nie mają jeszcze prawa do głosowania? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BoKoR

2013-08-25, 23:32
Widzę spore poparcie dla JKM - i uważam że dobrze.
Poczekajmy do wyborów, jak go nie odstrzelą, to może być ciekawie.

Rządził PiS, rządzi PO. Teraz żeby cokolwiek zmieniło się w Polsce trzeba wybrać kogoś pokroju JKM.

Peter-Norivotset

2013-08-25, 23:35
"brakuje cejrowskiego"
Z całym szacunkiem, ale nhe chciałbym, żeby państwem kierował wojujący katol(mimo iż wiele poglądów mam podoboych), ale Wojtek wprowadziłby swoje katolskie myśli, to tragedia.

mr_9mm

2013-08-26, 00:03
Przypominam, że najbliższe wybory do parlamentu są jesienią 2015 roku.
Czyli jeszcze dwa lata ryży będzie j***ć was bez mydła.
Pozdrawiam

Nejm

2013-08-26, 00:09
Piridais napisał/a:

Dwóch niesamowitych ludzi JKM i MMK, mam nadzieję że kiedyś spowodują prawdziwą rewolucję i zmieszają z gównem j***ne lewactwo.



Typowy polaczek patriota i aktywny dyskutant w internecie. Co tylko ma nadzieje, ze ktos cos moze w koncu. Zamiast ruszyc dupe i jakby to powiedzial MMK "Make it happen!"

Synter

2013-08-26, 00:11
Mam jakiś żal do niego za te niektóre wypowiedzi, niby człowiek inteligentny domyśli się o co chodzi, ale statystyczny wyborca człowiekiem inteligentnym nie jest. Mógłby zmienić trochę retorykę, przedstawiać swoje poglądy w bardziej przystępny sposób. Dlatego nie wierzę w jakieś większe zwycięstwo w najbliższych wyborach. Do tego Ruch Narodowy który jeśli założy partię polityczną weźmie udział w wyborach, trochę w tej prawicy namiesza, część ludzi którzy głosowaliby na KNP zacznie głosować na RN z którego poglądami myślę, że utożsamia się znacznie więcej osób niż z KNP. Sam pewnie tak zrobię, jeśli tylko ich poglądy gospodarcze będą sensowne, do tego ludzie tacy jak Bosak, są mniej ekscentryczni co myślę, że jest dużym plusem dla Ruchu. Jest jeszcze PJN o którym chyba nikt nie pamięta a wg mnie jest dość sensowną partią.

golebiewskik

2013-08-26, 00:11
Korwin to populista. Umie kpić, wyszydzać, inteligentnie skrytykować. Nie potrafi jednak tworzyć. Nowa prawica to banalny żart, pomysł na znalezienie się w mediach. Gdyby poglądy tego pana były realne dawno zajmowałby już miejsce w sejmie. A to niestety tylko utopijne wizje dla tych, którym nie idzie w życiu i zarabiają niewiele lub nie skończyli jeszcze gimnazjum i wydaje im się "zajebiste" głosowanie na kogokolwiek, kto jest poważany przez internautów i kto mówi o legalizacji trawy. Skrajności zawsze pozostaną domeną idiotów.

sharqylbj

2013-08-26, 00:18
@mr_9mm jeden jedyny raz się niestety z Tobą zgodzę :<

PanMarian

2013-08-26, 00:24
golebiewskik napisał/a:

Korwin to populista.

Doczytaj chlopczyku czym jest populizm, i jak powstawaly pierwsze partie populistyczne.
golebiewskik napisał/a:

Nowa prawica to banalny żart, pomysł na znalezienie się w mediach.

W tym kraju, wystarczy glosno cos powiedziec o hitlerze, i juz jestes w mediach, nie potrzeba do tego zakladac partii.
golebiewskik napisał/a:

Gdyby poglądy tego pana były realne dawno zajmowałby już miejsce w sejmie.

Blad logiczny, rownie dobrze moglbys powiedziec "poglady komunistyczne sa nierealne, wiec komuna wcale sie nie wydarzyla, a lenin i stalin nie istnieli".
golebiewskik napisał/a:

A to niestety tylko utopijne

Odsylam do encyklopedii, poszukaj hasla Utopia.
golebiewskik napisał/a:

wizje dla tych, którym nie idzie w życiu i zarabiają niewiele

Tak, tym bardziejm, ze ma poparcie Polskiego ruchu biznesmenow czy jak to tam sie nazywalo, a na przykladzie moich znajomych moge powiedziec, ze im wyzsze dochody, tym wieksze poparcie dla jkm, co mnie nieco dziwi, bo logicznie rzecz biorac powinno byc na odwrot, ale coz, widocznie mam uczciwych znajomych.
golebiewskik napisał/a:

nie skończyli jeszcze gimnazjum

Pisalem o tym w innym watku, jak ci sie chcem to mozesz zajrzec z mojego profilu.
golebiewskik napisał/a:

kto mówi o legalizacji trawy.

Takie osoby glosuja raczej na palikota, a jesli zasade volenti non fit iniuria, kojarzysz z jaraniem trawy, to trace wiare w internautow.
golebiewskik napisał/a:

Skrajności zawsze pozostaną domeną idiotów.

To status quo niszczyl kraje i cywilizacje, a np. skrajne bogactwo chyba nie jest domena idiotow?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rurkoczu%C5%82kowce - niech socjalisci poczytaja o swoim gatunku.


Pozdrawiam

patas515

2013-08-26, 00:25
Ooooooooo dzięki składamy dzięki nasz wszechmogący Korwinie w niebie...

juzekmotyka

2013-08-26, 01:03
golebiewskik
Cała Twoja wypowiedź jest bzdurna.
Nie wiesz czym jest populizm (przypomnę - głoszenie poglądów, które są najbardziej popularne). Kpi, szydzi, krytykuje - tak bo jest z czego i co. Nie tworzy tylko nawiązuje do ideałów, które stworzyły USA i przyczyniły się do rewolucji francuskiej. W sejmie właśnie znajdują się populiści. Ludzie, którym nie idzie w życiu i zarabiają niewiele są za socjalizmem! Skrajności w każdej dziedzinie są zawsze dwie. Można w przybliżeniu uznać, że jest tyle samo osób o głębokim stopniu niepełnosprawności umysłowej co wybitnych geniuszy (patrz rozkład normalny), a najwięcej jest zawsze średniaków i ci niestety nami rządzą.

hu...........nn

2013-08-26, 01:20
golebiewskik napisał/a:

A to niestety tylko utopijne wizje dla tych, którym nie idzie w życiu i zarabiają niewiele lub nie skończyli jeszcze gimnazjum i wydaje im się "zajebiste" głosowanie na kogokolwiek, kto jest poważany przez internautów i kto mówi o legalizacji trawy. Skrajności zawsze pozostaną domeną idiotów.



Piszesz bzdury.
Zarabiam 5x krajową.
Do gimnazjum nie chodziłem bo za moich czasów nie było.
Odkąd miałem prawa wyborcze, czyli na kilka lat zanim miałem dostęp do internetu, głosowałem na JKM.
Zwisa mi czy zalegalizują trawę czy nie.
Aha, IQ mam w górnym 1% populacji.

I tak się dziwnie składa że wśród ludzi z mojego środowiska JKM ma kilkukrotnie wyższe poparcie niż w całej populacji.

Blackow

2013-08-26, 01:35
JKM wypowiada się w tej chwili za likwidacją TVP POLONIA, która jest rzeczywiście żenującą stacją. Nie mylić proszę z aprobatą poglądów Pana Kolonko, który swojego czasu nagrywał rzeczywiście wartościowe materiały. W tej chwili niestety Pan Kolonko poczuł zapach władzy i pieniędzy i zaczął nagrywać materiały pod, Panie Kolonko, aż mi się smutno zrobiło, bardzo wąską rzeszę ewentualnych wyborców. Jakkolwiek sytuacja by się miała, proszę brać pod uwagę wszystkich odbiorców, tak jak wcześniej. Nie zaś skrajną prawicę, do której Pan ma upodobanie, ze względu na procenty. Istnieje w Polsce w bardzo wysokim procencie skrajne ugrupowanie prawicowe, i można na tym zarobić. Ale na prawdzie w dzisiejszych czasach można zarobić znacznie więcej, i tę stronę barykady szczerze polecam. Nie daj się, Mariusz. Dalej mów prawdę i będzie coraz lepiej. Jeśli zaczniesz kręcić dla kasy, wszystko się posypie, jak zawsze. Pozdrawiam.