18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janlew u psychologa

FransFr • 2018-04-30, 10:46
Nie tak dawno błądząc po komentarzach na głównej trafiłem na materiał o ubitym jaguarze, a pod nim komentarz Janlewa

spoiler


Bardzo się zaniepokoiłem o Jego stan zdrowia i percepcji, bo chociaż wszyscy przywykliśmy do Jego skrajnie abstrakcyjnego myślenia to jednak ostatnimi czasy zdaje się nie odnajdywać wśród sodolowych tematów.

Dlatego udało mi się go namówić na wizytę u psychologa :amused:
Mamy z tego video, I znamy diagnozę!!

ValvePlsFix

2018-05-01, 10:28
FransFr, o ile zgodzę się, że janlew jest pie**olnięty, to również o tobie mogę powiedzieć to samo po przeczytaniu twojego komentarza.

janlew

2018-05-01, 11:03
Sytuacja w której: Ja coś mówię, a większość patrzy jak na wariata, po czym w jakieś 2lata później mówi dokładnie to samo. Miała miejsce już tak wiele razy że nawet mnie to już nie dziwi.
Czy to chodziło o UE, lewactwo, pederastow, mniejszości, islamski zalew etc. czy ostatnio o żydów. Którzy nie dawno sami dali popis, aż maski opadły. To samo będzie z chorą miłością (zoofilia) do bydła i nierogacizny. Traktowanie zwierząt jak rodzinę, dziecko, przyjaciela czy żonę (ostatnie bardziej na B.Wschodzie, reszta u nas), nie jest normalne i tyle. Jednak do czasu opadnięcia klapek, może być że mam paranoię, a pierwszych "praw zwierzęt" nie wprowadził A.Hitler.
PS. Cały temat o jednym użytkowniku? Produkcja filmowa pewnie z wyżyn twego talentu? I to wszystko dla kogoś kto cię nie zna i pierwszy raz twój nick widzi? Do tego darmowa diagnoza. Moje urojenia, urojeniami, ale twoje zainetresowania ocierają się o manie prześladowczą. Dla tego postanowiłem się odezwać bo jeszcze byś z okna wyskoczył.
PS2. Jak i tak będziesz skakał, to pamiętaj! ...zrób salto!!!

sumka

2018-05-01, 12:17
janlew, Pan Sadistic-owy Profesor filozof którego teorie docenili gimnazjaliści w internecie, osiągnięcie na miarę Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki.

krasnal_hałabała

2018-05-01, 12:31
janlew napisał/a:

Sytuacja w której: Ja coś mówię, a większość patrzy jak na wariata, po czym w jakieś 2lata później mówi dokładnie to samo. Miała miejsce już tak wiele razy że nawet mnie to już nie dziwi.
Czy to chodziło o UE, lewactwo, pederastow, mniejszości, islamski zalew etc. czy ostatnio o żydów. Którzy nie dawno sami dali popis, aż maski opadły. To samo będzie z chorą miłością (zoofilia) do bydła i nierogacizny. Traktowanie zwierząt jak rodzinę, dziecko, przyjaciela czy żonę (ostatnie bardziej na B.Wschodzie, reszta u nas), nie jest normalne i tyle. Jednak do czasu opadnięcia klapek, może być że mam paranoię, a pierwszych "praw zwierzęt" nie wprowadził A.Hitler.
PS. Cały temat o jednym użytkowniku? Produkcja filmowa pewnie z wyżyn twego talentu? I to wszystko dla kogoś kto cię nie zna i pierwszy raz twój nick widzi? Do tego darmowa diagnoza. Moje urojenia, urojeniami, ale twoje zainetresowania ocierają się o manie prześladowczą. Dla tego postanowiłem się odezwać bo jeszcze byś z okna wyskoczył.
PS2. Jak i tak będziesz skakał, to pamiętaj! ...zrób salto!!!



Niepotrzebnie piszesz, gówna się nie tyka bo śmierdzi i można się pobrudzić.

FransFr

2018-05-01, 14:15
Katie napisał/a:

Gdyby twoja wizja rzeczywistości w Polsce byłaby choćby w połowie prawdziwa, to mielibyśmy sytuację godną afrykańskiego bantustanu.



Ty nie porównuj naszego podwórka do jakiś swoich wzorców leżących gdzieś w trzecim świecie, tylko zestaw to z naszą ligą europejską, i wyjdzie na to że Polska to gorzej niż ten Twój bantustan, kraj który nie potrafił sobie poradzić ze skarbem jakim były zasoby ludzkie otworzył granice i zasugerował by wypie**alać szukać lepszego życia na zachodzie. Tak polskie elyty udowodniły że panuje u nas nierząd i totalna niekompetencja.

Katie napisał/a:


Chyba Cię rozczaruję, ale wiesz, naród polski istnieje i ma się całkiem nieźle. Jak na warunki XXI wieku, rzecz jasna.



Będzie istniał do pierwszego wystrzału kiedy wystawione na próbę zostaną nasze sojusze wojskowe które jeśli może nie zauważyłeś są podstawą przetrwania "niepodległej" Polski. Bez tych sojuszy nie mamy ani skutecznych środków artyleryjskich, rozpoznawczych, walki elektronicznej a o systemach OPL średniego i dalekiego zasięgu to z litości nie będą wspominał. A uwierz mi, Rosjanie nie są samobójcami, i kiedy już ruszą swoje dywizje to znaczy że wszystko ponad naszymi głowami zostało ugadane. A w takiej sytuacji generalicja i wszystkie przemądrzałe głowy zwiną się i gdzieś się skitrają, a część najwiekszych fanatyków polskiego Winkelrieda narodów pójdzie na samobójczą walkę, i skończą dokładnie tak samo jak powstańcy listopadowi, styczniowi, podziemie niepodległościowe. Poprostu krew w piach, marnotrastwo krwii. A jestem również przekonany że aby zapewnić sobie przychylność okupowanych Polaków, to Rosjanie ustanowią takie podatki że moment inwazji będzie w Polsce uznany za dzień wyzwolenia. Tak to się skończy drenując kieszenie własnych obywateli.

Katie napisał/a:

Grupy interesów? Co ty bredzisz? To nie kraj Da Silvów, jeszcze nie.



Czy dla ciebie grupa interesów to skrajność pokroju brazylijskiego zaścianka? Dam Ci pewną wskazówkę, jeśli tylko sobie zażyczysz to możesz odbyć spotkanie z przedstawicielem jednej z grup interesów w Polsce, wystarczy że pójdziesz na policję, szpitala państwowego, szkoły państwowej, wszędzie tam gdzie pracują ludzie mający grupową siłę do wymuszania na rządzie nadania przywilejów, podwyżek i to wszystko na koszt nas wszystkich. To jest najzwyczajniejsze bandyctwo. Ale jestem gotów odrąbać sobie dowolną kończynę by udowodnić że nie masz zielonego pojęcia jaką pozycję mieli i częściowo wciąż mają rolnicy, górnicy których przywileje mają PRL'owski rodowód a mimo to jednym susem przeskoczyły do III RP. Jedynymi przegranymi byli stoczniowcy, bo w oczach państwa byli na tyle bezużyteczni że nie zostali wciągnięci na listę wymagających subwencji.

Katie napisał/a:

To, że w obrębie narodu istnieje rywalizacja ideologiczna, to rzecz normalna. W naszej postsowieckiej części Europy tak są zbudowane społeczeństwa. Porównywanie ich z zachodnioeuropejskimi z reguły zawsze będzie porównaniem z dupy, bo nie uwzględniającym różnic kulturowych i szeroko pojętej mentalności.



Ta Twoja rywalizacja ideologiczna to jedynie młyn na wodę dla lewicy i prawicy, w zasadzie wszystkiego co znacząco odbiega od centrum.
Nie wiem co miałeś na myśli sugerując że mentalność Francuzów (1789-1794) znacząco się różniła od rosyjskiej (1916-1923). Poza tym kolega zapomina że komunizm ma swoje korzenie w Niemczech. Więc sugerowanie że sowieciarze różnili się zasadniczo od helmudzkich socjalistów jest przynajmniej lekką przesadą.
Pomiędzy wschodem a zachodem nie ma żadnych różnic kulturowych, jest tylko różny stan posiadania który jest determinowany przez ustrój (który to z kulturą nie ma nic wspólnego), a wypadkową kombinacji ustroju ze stanem posiadania jest mentalność. Bo to szanse jakie stwarza ustrój w połączeniu z zasobami (finansowymi i ludzkimi) determinuje mentalność, to jak ludzie patrzą na życie pod względem szans na rozwój, samodoskonalenie, spełnianie marzeń. I chyba nie muszę długo przekonywać że rosyjska bieda (stan posiadania), powodowana przez władzę oligarchiczną (ustrój) sprawia że większość Rosjan nie widzi dla siebie szans i wolą być biedni i posłuszni (mentalność) co by tylko w spokoju wegetować.

I powtarzam, nie utożsamiaj ustroju (jako formę sprawowania władzy) z kulturą. Sugeruję dodatkowo zapoznanie się z pracami na temat polityki Arystotelesa, Platona, Tomasza z Akwinu, natomiast zalecam unikać Hobbesa i większości angielskich myślicieli epoki nowożytnej.
Po lekturze powinieneś zrozumieć dlaczego jestem zwolennikiem monarchii absolutnej, najlepiej o teokratycznym charakterze (co wcale nie wynika z jakieś religijności tylko pragmatyzmu wobec głupszej części piramidy społecznej).

latino_lover

2018-05-01, 14:28
Jedyne dobre co wyniknęło z tego tematu to fakt, że sporo osób faktycznie wyśmiewa jebniętych szurów i debili, którym się wydaje, że jak napiszą coś o Żydach i spiskach to święta prawda. Jeszcze pare lat temu to pamiętam, że na tej stronie dosłownie 95% ludzi nie było w stanie widzieć w tym nic złego i robiło z sadola przyczułek skretyniałych narodowców.

TB303

2018-05-01, 14:59
krasnal_hałabała napisał/a:



Niepotrzebnie piszesz, gówna się nie tyka bo śmierdzi i można się pobrudzić.


Dlatego nikt z wami nie podejmuje żadnych dyskusji :kawa:

janlew

2018-05-01, 18:12
krasnal_hałabała napisał/a:


Niepotrzebnie piszesz, gówna się nie tyka bo śmierdzi i można się pobrudzić.


To z troski, jeszcze se coś zrobi, jak go zleję, a się napracował. Nigdy nie miałem groupies, stalkerów czy innych creazy fanów.

Rejti

2018-05-02, 19:42
FransFR, w zasadzie to z Tobą nie ma co nawet dyskutować. Janlew to przy Tobie małe piwko. To Ty tutaj jesteś najbardziej srogo pie**olnięty kablem od prodiża :lol:
Frazesy takie jak: "nie ma różnic kulturowych pomiędzy wschodem a zachodem, [Europy] jest tylko różnica w stanie posiadania" wskazują na to, że Twoja ścieżka edukacyjna była krótka i bezowocna, i ponadto nie wytykasz swojego nosa dalej niż parę kilometrów od swej zatęchłej wiochy. Nie widzę sensu tłumaczenia Ci jak bardzo się mylisz w tych swoich opiniach, bo spadłeś chłopcze poniżej poziomu matołectwa :szydera:

FransFr

2018-05-03, 15:48
Katie napisał/a:

FransFR, w zasadzie to z Tobą nie ma co nawet dyskutować. Janlew to przy Tobie małe piwko. To Ty tutaj jesteś najbardziej srogo pie**olnięty kablem od prodiża :lol:
Frazesy takie jak: "nie ma różnic kulturowych pomiędzy wschodem a zachodem, [Europy] jest tylko różnica w stanie posiadania" wskazują na to, że Twoja ścieżka edukacyjna była krótka i bezowocna, i ponadto nie wytykasz swojego nosa dalej niż parę kilometrów od swej zatęchłej wiochy. Nie widzę sensu tłumaczenia Ci jak bardzo się mylisz w tych swoich opiniach, bo spadłeś chłopcze poniżej poziomu matołectwa :szydera:



Poznałem kawał świata, więc w przeciwieństwie do wielu jestem w stanie wyjść myślami poza ramy myślenia typowego zaściankowego pseudonarodu z nad Wisły.

Przykro mi to stwierdzić, ale jakakolwiek merytoryczna dyskusja z ludźmi Twojego pokroju jest z reguły skazana na farsę. Nie przytoczyłeś żadnego merytorycznego argumentu za Twoim punktem widzenia który jest jedynie populistycznym zlepkiem jakiś wtłoczonych Wam na siłę formułek które nijak mają się do bezwzględnej ludzkiej natury. To nie sam fakt urodzenia świadczy o przynależności do narodu, prawdziwy naród to zorganizowany twór społeczny gdzie ludzie DOBROWOLNIE i ŚWIADOWMIE poświęcają się dla wspólnego celu. A to że kilku przysłowiowych "sebixów" pójdzie bić innych "Andrzejów i Mariuszów" albo o zgrozo Bogu ducha winnych ludzi, świadczy jednynie o kompletnym zdziczeniu tego Twojego tzw "narodu". To powoduje u mnie niesmak i odrazę że ośmielają nazywać się patriotycznymi "polakami", bo to sugeruje że ja jako Polak mam coś wspólnego z tymi orangutanami.

To czym sie już zdyskwalifikowałeś to retoryka w stosunku do dyskutanta "per pie**olnięty kablu", która to świadczy o braku jakiejkolwiek kultury osobistej i ignorancji wobec rzuconej rękawicy.

Zatem sugeruję jak już w poprzednim komentarzu chwycić za lekturę, i nie martw się, jeszcze nie wszystko stracone bo urojenia prawakoidalne można leczyć, najlepiej w ciężką lekturą aplikowaną przez łeb.