18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jan Pietrzak [Temat Zbiorczy]

plaplasmash • 2010-05-05, 17:53


Pietrzak jak zwykle w formie.

"(...)Mamy niby wolną Polskę - cel pokoleń wielu,
Rzygać chce się, rzygać chce się tak jak w PRL-u(...)"

.:...........:.

2012-09-16, 23:30
Gorączka złota, jak w Klondike.

anonymousm

2012-09-17, 00:22
Jak by władze PRL-u bolały nad jego popularnością, to by zabronili i rozgonili. Ten kabarecik to była taka koncesjonowana opozycja, wentyl bezpieczeństwa.

bach

2012-09-17, 00:49
a ja pie**ole, żadnych długów nie będę spłacał, tosz nie ja pożyczałem

Pater patriae

2012-09-17, 00:52
bach napisał/a:

a ja pie**ole, żadnych długów nie będę spłacał, tosz nie ja pożyczałem



Jaki słodki, naiwny chłopiec. :samoboj:

LICH0

2012-09-17, 01:10
Może zorganizujemy ucieczkę Breivika z więzienia, damy mu AK i wpuścimy na Wiejską?

Aires

2012-09-17, 02:47
Piwo za końcówkę. Szkoda tylko, że my za te kilkadziesiąt lat również będziemy przepraszać swoje wnuki i pluć sobie w brodę, że rudego i jego podobnych zawczasu nie przepędziliśmy.

osobliwy nick

2012-09-17, 05:02
Tych bzdur nie da się słuchać. Pietrzak to oszołom do kwadratu, który udaje wielkiego inteligenta. Tymczasem poziom upraszczania, koloryzowania i naginania rzeczywistości tak, żeby pasowała do jego opcji polityczno-poglądowej urąga nawet ludziom upośledzonym umysłowo.

McMenel

2012-09-17, 07:30
Pater patriae. Hahahaha. Komuna traktowała kabarety jako wentyle bezpieczeństwa. Więc nie pie**ol że działalność estradowa Pietrzaka była jakimś heroicznym czynem przeciwko komunie bo śmiechem można ciebie zabić. Prawda jest taka że jeżeli jakaś forma publicznego przekazu znalazła się na afiszu czy to w teatrze czy w TV czy gdziekolwiek indziej miała wsparcie władzy. Pietrzaka jak i innych owa komuna wykarmiła ,wychuchała zrobiła bardzo dobrze lecz podczas zmiany rządów ,na te nieco bardziej demokratyczne pupilki straciły racje bytu bo nie potrafiły odnaleźć się w nowej rzeczywistości gdzie trudniej o zainteresowanie. I widząc niszę zaczęły szydzić z komuny która ich wypromowała jeszcze bardziej. Zresztą pewnie zwolennik PiS z ciebie... Cóż mam złą wiadomość o ile posłowie w tej partii mają miernie związki z PRL ( oprócz Kaczyńskich ) to struktury rejonowe to dawny PZPR.

Piterek_19

2012-09-17, 13:46

bach

2012-09-17, 14:03
dość piepszenia o komunie, zadajmy sobie jedno podstawowe pytanie, jest dobrze w naszym kraju ? :roll:

komu się podoba, co dotychczas osiągnęliśmy, ręka w górę 8-)

Mleczarzmail

2012-09-17, 14:30
Haha przez chwile myślałem że to Stan Lee.

Ork.Fajny

2012-09-17, 16:41
McMenel napisał/a:

<bezsensowne pie**olenie o Pietrzaku> [...]Zresztą pewnie zwolennik PiS z ciebie...[...]


Powiem ci że jesteś bardziej "pisowski" od tego do kogo adresujesz tą wiadomość. Dlaczego? Dlatego:
Jesteś głupi i dla ciebie stracony jest każdy kto brał udział w działaniach komuny, np. ZMP. Albo jesteś głupi bo jesteś jednym z lewaków którzy chcą po prostu zająć miejsce starych lewaków przy żłobie. Tu trzeba to jeszcze rozgryźć.
Dla ludzi mądrych jest stracony każdy który który kiedyś brał udział i dziś nadal to robi lub zaciera ślady dawnych działań by nowe były dalej skuteczne.

gbedn

2012-09-17, 22:08
moj dziadek tez lubi se pogadac

Pater patriae

2012-11-02, 11:51
Dobrze przedstawiona obecna sytuacja.



Nie było.

ZareFF

2012-11-02, 11:58
Przy fragmencie o trotylu w fotelach wyłaczyłem, test wykrywal kilkadziesiąt rodzajów roznych substancji wśród których był m.in. trotyl i nitrogliceryna. To pie**olenie o smolensku nie ma sensu, trupów do zycia nie przywrócimy, rosji podskoczyc tez nie podskoczymy, a jedyne co zostaje to wieszanie psów na PiSie i PO przez fanatyków rudego lub kaczora. Gimbusy dalej beda sie spuszczać nad korwinemm i palikotem, bo oni chcą 'legalizacji'. Ogólnie jeden wielki cyrk polityczny, pozostaje albo sp***olic z kraju, albo wjechać na k***ie tak jak to zrobiły brudasy w Libii.
X