18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jan Pietrzak [Temat Zbiorczy]

plaplasmash • 2010-05-05, 17:53


Pietrzak jak zwykle w formie.

"(...)Mamy niby wolną Polskę - cel pokoleń wielu,
Rzygać chce się, rzygać chce się tak jak w PRL-u(...)"

nitrox89

2013-02-13, 15:15


Coś mi sie widzi że Ryży ch*j szykuje grunt pod ruskich. Pewnie naobiecywali mu cudów na kiju, a jak wejdą to go pierwszego odstrzelą...

kaiel

2013-02-13, 15:30
szykują sie do powtórki 17 września

cerastes

2013-02-26, 19:06
Jan Pietrzak w swoim felietonie na temat śmierci Gen. Sławomira Petelickiego.




Dla mnie jako osoby wychowanej w domu z tradycjami wojskowymi, niewyobrażalne jest żeby żołnierz o stopniu Generała, popełnił samobójstwo.
Zwłaszcza założyciela najlepszej elitarnej formacji wojskowej w PL do której wybiera się najlepszych z najlepszych.


Cześć i Chwała Patriocie !!

sz...........an

2013-02-26, 19:16
sprzątanie ludzi w polsce to już jest codzienność, tak samo jak przyznawanie sobie nagród poselskich, to wszystko jest normą do tego stopnia, że ludzie przestali na to zwracać uwagę... przyjęli to po prostu do świadomości jak rosół na weselu

GeekJankes

2013-03-21, 15:21
Co zrobić, aby w Polsce było dobrze? - Jan Pietrzak.
Bez wątpienia "słuszny przepis" na idylle Polskiego Narodu :)


polik95

2013-03-27, 23:39
Jak dla mnie świetnie przedstawione aktualne sytuacje polityczne w Polsce i na Świecie. Jan Pietrzak jakby ktoś pytał

LICH0

2013-03-28, 00:01
Za Jana Pietrzaka zawsze piwko!

Gebofon

2013-03-28, 01:07
Niech zrobią feat z Mariuszem Max Kolonko na bicie, np.zip składu-patriota.

Smoczoor

2013-03-28, 01:09
Przecież kasa ruskich z banków jak miała wylecieć z Cypru tak wyleciała. Ostatecznie po dupie dostaną bardziej majętni Cypryjczycy i reszta frajerstwa, która nie ma konszachtów z bankową mafią... A filmiki z Pietrzakiem to jak oglądanie czarnobiałych filmików z II wojny światowej. Skansen pełną gębą.

Mysterdevil

2013-03-28, 01:34
Ej... Co to za uogólnienie, Donald jest z Gdańska, proszę Kaszub w to nie mieszać ;|

Leet

2013-03-28, 01:41
kolejna ku*wa, która za komuny lizała picze władzy a teraz zgrywa wielkiego "patryjote"

Lemon19

2013-03-28, 02:07
Pietrzak to jeden z pierwszych pisowców, który na YT wygłaszał swoje teorie spiskowe na temat Smoleńska, za Jarkiem w ogień wskoczy, jakoś nie widzę tu nic niezwykłego. Jak było źle za PiSu to opozycja (PO) też popisywała się ciskaniem czym się da w tych 'złych'.

KMD

2013-03-28, 02:44
Gdyby powiedział to Max Kolonko, to może by mnie przekonał...
ale nie głupio gada

midnightc

2013-03-28, 02:47
Mysterdevil napisał/a:

Ej... Co to za uogólnienie, Donald jest z Gdańska, proszę Kaszub w to nie mieszać ;|



Zajebiście, będą się teraz kłócić jak Niemcy z Austrią o swojego człowieka.

Pietrzak niby ironizuje, ale peculia non olet, problem w tym, żę ruscy u siebie mają lepszą sytuację z podatkami niż my.

kpiciel

2013-03-28, 03:14
Co za palanty napinają się na jakieś wojenki PO i PIS ?
Wy na prawdę nie rozumiecie, że obniżenie podatków to jedyny sposób, aby wyciągnąć nam ch*ja z dupy?
Jakim pie**olonym ignorantem trzeba być, aby sprowadzać najważniejszy gospodarczy problem Polski i Europy do takiego gówna?
A ch*j z wami, płaćcie sobie dalej 83% podatku za nic.
Bo stabilne (nie zmieniające się z dnia na dzień) prawo i wysokość podatków nie mają, żadnego związku z gospodarką. Nie rozumiecie, że w k***ę firm sp***oliło by DO Polski aby unikać podatków? Teraz sp***alają Z Polski.
Narzekajcie dalej, że nie ma pracy. W ogóle jaki to ma związek? Co nie?
Żal.
X