18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jaki kraj takie memy

swampman • 2020-11-11, 20:57
mamy chyba nowego mema :lol:
z reszta ostatnio ten kraj jest jednym wielkim czarnym humorem i memem


janlew

2020-11-12, 11:28
Erich_Priebe napisał/a:

Ciekawe czy twoja mamusia dz**ka wie, że jesteś taki głupi

Moja mama w przeciwieństwie do twojej, dz**ką nie jest. W marszach lewackich kurewek udziału nie bierze, a i nie wydała na świat żadnego lewaka, będącego produktem nieudanej aborcji

Gandalf-Szary

2020-11-12, 11:52
Erich_Priebe napisał/a:

Ciekawe czy twoja mamusia dz**ka wie, że jesteś taki głupi




Za to od Ciebie jaki intelekt bije :]

Bonzacz92

2020-11-12, 12:01
Czy janlew nie łapie się na bana?
Ze zwykłej troski powinien go dostać, typ potrzebuje terapeuty, a nie pisania głupot w internecie

Justynka99

2020-11-12, 12:57
Bonzacz92 napisał/a:

Czy janlew nie łapie się na bana?
Ze zwykłej troski powinien go dostać, typ potrzebuje terapeuty, a nie pisania głupot w internecie



Tylko kto mu tego terapeutę zasponsoruje? Przecież to ewidentnie niezdolne do żadnej pracy.

Meliver

2020-11-12, 13:13
@DzidaZawodnik

No bez jaj :D Sprawdź proszę inne wpisy tego twitterowicza.... Podaje dalej prawicowych publicystów, ministrów Zjednoczonej Prawicy i Dudy... Antifa w chuuuuuj :D

janlew napisał/a:

Nie, gówno wypłyneło jakieś 2 tygodnie temu jak kurewki aborterki na żydowskiej smyczy, zaczęły atakować kościoły i blokować drogi normalnym ludziom.



Żeby tak prawdziwy obrońca kościołów wyzywał innych od "kurewek"?!

Nie wiem, co będziesz musiał zrobić, aby dostać rozgrzeszenie, gdy pójdziesz do spowiedzi, ale już widzę uśmiech księdza, który rozkładając nogi zaprosi Cię do opie**olenia pokuty :D


Mietek7567

2020-11-12, 13:21
TranzystorWyklęty napisał/a:

Bo dewastowała to ta sama grupa, która 11 listopada dewastowała Warszawę. Widać na wielu amatorskich nagraniach, że grupa narodowców na demonstracji kobiet dewastuje, żeby TVP mogła zrobić reportaż, że kobiety dewastują budynki. Narodowcy to bojówki PiSu



Ale pie**olisz. Dla narodowców PiS=PO

Wiewór napisał/a:

Jezdę patryjotom.
Wiadomo było że tak się skonczy. Środowiska neofaszystowskie onr i mw zawsze muszą rozpie**alac Warszawę. Dla mnie to jest bliżej do SS ktore orało Wawe niż do patriotyzmu. Ale ja się nie znam bo jestem tylko prostym lewakiem.



Następny co się z tym sadistikiem stało. Jakiś jeden debil prowokator na marszu z 200 debili chuliganów i na tej podstawie oceniasz kilkadziesiąt tysięcy osób , które spokojnie przeszły?

MajkiB

2020-11-12, 15:22
@DzidaZawodnik

XD ale to jest jakieś fake konto prawaczki, jak przewiniesz miesiąc wcześniej tego twittera to sie pojawiają pro pisowskie posty, najpewniej zmieniła nazwe i fote by chronić swoich sebiksów ziomków. Ale tak, dalej warto łykać jak pelikan że jest jakaś magiczna antifa co i empik atakowała, i w policje rzucała kamieniami, i mieszkanie które niby pustostanem ale nie jest pustotsanem podpaliła. Najciężej to przyjąć jest że po prostu zezwierzęcony motłoch przylazł prawaków i robił burdel

panzerwafel

2020-11-12, 18:06
To jest fałszywa informacja i sianie dezinformacji.


Spidzio199

2020-11-12, 18:09
Wytlumaczcie mi - jak narodowiec zdycha, to przyjeżdża śmieciarka czy go koledzy na kompost wyrzucają?

pyjo84

2020-11-12, 18:37
Jak on jest sadolem i my jesteśmy sadolami i sadistic jet sadolem ro sie pytam czemu nie zamazali mu twarzy przecież jest rodo albo jestesmy razem albo zamykamy tą stronę.

Mam nadzieję ze Sadistic mnie nie wyrzuci za to co piszę i wiadomo ze jak on walił po oknach to mógł kogoś zabić ale to nie znaczy ze wszyscy jesteśmy za piś.A tak na prawdę to mógł założyć tą maskę na mordę!!!!!????!!!!????!!!

El Caudillo

2020-11-12, 19:04
@Spidzio199 nie wiem pewnie jakieś papiery trzeba spisać to pewnie policja, za to jak antifiarz zdechnie to nikt się nie połapie, bo i tak śmierdzi, więc myślą koledzy, że pewnie śpi ;)

ante_up

2020-11-12, 19:05
pyjo84 napisał/a:

Jak on jest sadolem i my jesteśmy sadolami i sadistic jet sadolem ro sie pytam czemu nie zamazali mu twarzy przecież jest rodo albo jestesmy razem albo zamykamy tą stronę.
Mam nadzieję ze Sadistic mnie nie wyrzuci za to co piszę i wiadomo ze jak on walił po oknach to mógł kogoś zabić ale to nie znaczy ze wszyscy jesteśmy za piś.A tak na prawdę to mógł założyć tą maskę na mordę!!!!!????!!!!????!!!



Ale kto powiedzial ze to on?
Dzis policja opublikowala niby poszukiwanych za to podpalenie, pisze niby bo oczywiscie mordy zamaskowane.

qwerq221

2020-11-12, 22:02
swampman napisał/a:

dzis jak slyszalem przemowy z busa tych orłów i filozofow za 2zł przebitkowskiego i bąkiewicza to wstydzilem sie ze jestem z tego samego kraju co oni.
juz pisalem ze ciezko byc gorszym od skrajnej lewicy ale im sie to udaje. bija ich na glowe



Jestes zerem i zerem zdechniesz bez moralnosci i spedalony.

Rebeliant

2020-11-12, 22:13
Ja pie**ole, jaki wysyp spedalin spod flagi narodowego socjalizmu. Ile zrycia intelektualnego, ile odpadów, ludzkiego ścierwa.

Ni ch*ja, ta sama liga wykolejeńców umysłowych co anarchiści i komuniści z drugiej strony tej samej monety. Warci siebie nawzajem, ścierwo ludzkie pie**olone.

I tylko tych kilkudziesięciu milionów Polaków, co mają wyj***ne na obie strony i każdej życzą wielkiego i brudnego ch*ja w dupie, szkoda.

Tr...........ty

2020-11-13, 01:02
ante_up napisał/a:

Dzis policja opublikowala niby poszukiwanych za to podpalenie, pisze niby bo oczywiscie mordy zamaskowane.



Policja opublikowała zdjęcia "poszukiwanych" w kominiarkach i szalikach, żeby się nie udało rozpoznać, bo jak namierzą narodowca to i tak prokurator szybko umorzy i nie dopuści do rozprawy. Więc po co sobie obciach robić