18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jaki kraj takie memy

swampman • 2020-11-11, 20:57
mamy chyba nowego mema :lol:
z reszta ostatnio ten kraj jest jednym wielkim czarnym humorem i memem


Voyton

2020-11-12, 05:30
Czolem Wielkiej Polsce Katolickiej i Monarchistycznej. Precz z lewakami z pisu i po. Smierc demokracji no i hwdp.

MysteryMan

2020-11-12, 06:10
@DzidaZawodnik

To zwykły troll to wrzucił wpisz w google albo na fb nazwę tego konta to się przekonasz.

0_rafiks_0

2020-11-12, 08:42
sad_pl napisał/a:

No dzisiaj wybiło szambo w kraju i gówno wypłyneło na ulice.



A nie miesiac temu?

Wiewór

2020-11-12, 08:56

Jezdę patryjotom.
Wiadomo było że tak się skonczy. Środowiska neofaszystowskie onr i mw zawsze muszą rozpie**alac Warszawę. Dla mnie to jest bliżej do SS ktore orało Wawe niż do patriotyzmu. Ale ja się nie znam bo jestem tylko prostym lewakiem.








janlew

2020-11-12, 09:01
sad_pl napisał/a:

No dzisiaj wybiło szambo w kraju i gówno wypłyneło na ulice.

Nie, gówno wypłyneło jakieś 2 tygodnie temu jak kurewki aborterki na żydowskiej smyczy, zaczęły atakować kościoły i blokować drogi normalnym ludziom.

andrzejrobert75

2020-11-12, 09:21
W tvp info powiedzieli ze lewaczkolesbijki bily policjantów i rzucaly race.

Yanush

2020-11-12, 09:37
Ta strona już schodzi na psy, już od dawna. Powinna być bezstronna. Ale co chwila jakieś zj***ne polityczne tałatajstwo, ch*j w matkę tego co wrzuca i w tego co dodaje potem taki materiał.

Jestem_na_nie

2020-11-12, 09:41
Wiewór napisał/a:

Jezdę patryjotom.
Wiadomo było że tak się skonczy. Środowiska neofaszystowskie onr i mw zawsze muszą rozpie**alac Warszawę. Dla mnie to jest bliżej do SS ktore orało Wawe niż do patriotyzmu. Ale ja się nie znam bo jestem tylko prostym lewakiem.



Dlaczego zamazałeś mordę tego prowokatora? Powinni go dojechać bo sądzę że to przebrany antifiasz czy inny śmieć. Te symbole narodowe tak doj***ne na widoku że mi to śmierdzi. Doj***ć tego cwe*a

0_rafiks_0

2020-11-12, 09:46
Yanush napisał/a:

Ta strona już schodzi na psy, już od dawna. Powinna być bezstronna. Ale co chwila jakieś zj***ne polityczne tałatajstwo, ch*j w matkę tego co wrzuca i w tego co dodaje potem taki materiał.



Niestety. Do czasow wyborow prezydenckich, bylo calkiem spoko, choc dzieciarnia sie rzucila, bo w domach siedzieli.
Teraz dzieci, tiktoki, polityczni niedoj***ncy.
Kiedys ogldalem kazdy material, obecnie 1/3 jak nie polowe omijam, bo albo smierdzi fejkiem albo gowno z TikToka.

No ale skoro moderacja to akceptuje, to co zrobisz jak nic nie zrobisz...Smutne.



russian-roulette napisał/a:

Wypierydalaj stąd faszysto religijny pie**olony



Za to powinien byc ban na rok conajmniej :D

wins89

2020-11-12, 09:59
spedalone lewactwo z komentarzy sram na was totalnie oby was arabowie wszystkich w dupe r*chali

Justynka99

2020-11-12, 10:13
tarkar napisał/a:

Bąkiewicz poszedł uspokajać tych co rzucali:



No to się przekonał na własnej skórze, że bez kija i łańcucha bydła wyprowadzać się nie da :D

lskkks napisał/a:

Dlaczego zamazałeś mordę tego prowokatora? Powinni go dojechać bo sądzę że to przebrany antifiasz czy inny śmieć. Te symbole narodowe tak doj***ne na widoku że mi to śmierdzi. Doj***ć tego cwe*a



Jak widać na zdjęciu - reszta bydła nie ma nic przeciwko temu.

janlew

2020-11-12, 10:53
Justynka99 napisał/a:

No to się przekonał na własnej skórze, że bez kija i łańcucha bydła wyprowadzać się nie da

To już wiadomo odkąd żydokomuna rzuciła swoje kurewki na Polskie miasta.

Erich_Priebe

2020-11-12, 11:03
janlew napisał/a:

Nie, gówno wypłyneło jakieś 2 tygodnie temu jak kurewki aborterki na żydowskiej smyczy, zaczęły atakować kościoły i blokować drogi normalnym ludziom.



Ciekawe czy twoja mamusia dz**ka wie, że jesteś taki głupi