18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jaki jest wg. was najstraszniejszy horror?

Chuck666 • 2014-05-02, 21:21
Drodzy sadole!
Ostatnimi czasy, wszystkie horrory mnie nudzą, nie straszą... Największe wrażenie odnisły na mnie The Ring, Egzorcyzmy Emily Rose i REC. Ale reszta filmów (a oglądnąłem ich dość sporo) mało kiedy mnie wystraszy. Dlatego pytanie do was - jaki znacie straszny horror, ale taki w p*zdu, żebym sie posrał w gacie?
Liczę na was :mrgreen:

Masterof

2016-05-30, 00:19
Oglądałem ponad dekadę temu, ale z tego co pamiętam fajne wrażenie zrobił na mnie "Smakosz". Z tego co pamiętam muzyka tam fajną robotę robiła. Polecił bym też Widmo (w japońskiej wersji) i Obecność oraz 30 dni mroku też jest całkiem znośne.

ArasxDD

2016-06-01, 21:23
Katakumby były całkiem w porządku. Swoją drogą w dzisiejszych czasach jest mało dobrych horrorów jak dla mnie. Jestem z horrorami w miarę na bieżąco (z przymusu, luba gustuje w tych filmach) i ciężko doszukać się czegoś fajnego. Dużą nadzieję pokładałem w The Boy, ale okazał się wielkim rozczarowaniem.

Jeżeli zależy Ci na jakimś "głębszym" horrorze, to polecam Babadook'a - jeśli umiesz doszukiwać się metafor, to Ci się spodoba. Jeżeli wolisz coś prostszego - Obecność jest też dobra, w piątek w poznaniu jest Obecność 2 na enemefie.

kazzi

2016-06-25, 12:25
Obecność - polecam :)

WannaBeYourDog

2016-07-03, 19:08
Dla tych przynajmniej ogólnikowo i najlepiej w praktyce zaznajomionych z sferą ld, oobe i całej tej reszty, fajny, bo konkretnie realistyczny staje się Naznaczony (jedynka). Chociaż wiadomo, że jak większość horrorów wyolbrzymia sprawę, mnie pyknął w serduszko fest bardziej niż pozostałe filmy.
Osobiście prosto z serduszka polecam tyż japońskie horrory/komedie, które pomimo, że palą w oczy prowizorycznością efektów specjalnych i wymyślnością/absurdalnością ''broni'' i fabuł, koniec końców pozostawiają sympatyczne wrażenia :D Np. Robo geisha </3 , Tokyo Gore POlice, Vampire girl vs Frank girl itd. Perełki :mrgreen:

sa...........os

2017-11-18, 16:01
Nie film, a opowiadanie. "Nie mam ust a muszę krzyczeć" Harlana Ellisona. Sroga wizja, poryło mi dekiel...

~Velture

2018-02-13, 19:51
Otwieranie listów z rachunkami.

Wiewór

2018-03-01, 09:07
Pis rządzący przez kolejną kadencję.