18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakby Pan miał moje życie, to Pan by już NIE ŻYŁ

matrix1993 • 2017-01-10, 12:43
A sami zobaczcie nawet weganka się trafiła :D

ja...........03

2017-01-10, 16:13
Powinno się mierzyć poziom samodzielności jakimś testem na iq przed wydaniem prawa jazdy, wielu ludzi udowadnia słuszność tej myśli. Tamta pani zaparkowała na łuku a miała do okoła kilkanaście metrów dalej pełno miejsca.

Kluseczek

2017-01-10, 17:02
stara p*zda z pieseczkiem bełkocze pod nosem ciekawe co wypiła może borygo ? bo podobno po tym sie nie rzygo

Essent

2017-01-10, 17:35
Policjant znał angielski w stopniu porozumiewawczym...To nie może być prawda

cuurniprime

2017-01-10, 20:02
Ale Irlandczycy dobre chłopy. Fajnie się z nimi pije :P

Ma...........ke

2017-01-10, 21:08
Nie lubie tego programu bo telewizja wymusza na nich bycie ch*jem. Ale ta babka z pieskiem to jakaś totalna paranoja ten jej showbiznes to chyba burdel.

zbijok

2017-01-11, 01:09
Pierwszą p*zdę pouczyli- powinni jej dać z grubej rury 500zł, za brak wyobraźni i pusty łeb a potem czepią się kogoś kto normalnie jedzie za byle gówno pod pretekstem stwarzania zagrożenia...

barszczzuszkami

2017-01-11, 01:25
Ale z drugiej strony 0.21 promila to przecież kpina, po jednym piwie by tyle wyszło. Podobno w Polsce wszyscy takie mocne głowy mają a mniejsza tolerancja niż na zachodzie.
Żeby nie było - ja nie jeżdżę nawet po piwie, ale uważam, że tę granicę powinno się podnieść.

iksik7

2017-01-11, 01:45
barszczzuszkami napisał/a:

Ale z drugiej strony 0.21 promila to przecież kpina



nie promila tylko mg. czyli 0.42 promila ;-)

zbijok

2017-01-11, 02:24
@2up, też uważam, że powinno być można wypić piwo czy dwa, i jeśli kierowca uzna, że jest w stanie bezpiecznie prowadzić, powinien móc to robić. Ba, takie coś by działało, gdyby policja nie mogła robić łapanek, a jedynie zatrzymywać kierowców którze nie jechali normalnie.
Człowiek z normalną głową wie, że po dwóch piwach ma delikatnie opóźniony (a na pewno nie lepszy) czas reakcji, pogorszony refleks i koncentrację, i tak samo jak do warunków na drodze, powinien do tego dostosować prędkość.
Ale niestety- tutaj jest polska, jeśli ludzie dostaną palec to będą chcieli rękę, potrzebna jest kultura i jakiś kręgosłup moralny, a tego prawem nie da się zmienić.

kaczakaka

2017-01-11, 03:05
@up idź się zabij zanim kogoś rozjebiesz na drodze. Błagam.

Nihilista

2017-01-11, 03:54
iksik7 napisał/a:



nie promila tylko mg. czyli 0.42 promila ;-)


0,21mg/l to 0,44 promila, tak dla ścisłości.
zbijok napisał/a:


Człowiek z normalną głową wie, że po dwóch piwach ma delikatnie opóźniony (a na pewno nie lepszy) czas reakcji, pogorszony refleks i koncentrację, i tak samo jak do warunków na drodze, powinien do tego dostosować prędkość.


Nie mogę się z tym zgodzić. Na swoim przykładzie wiem, że najlepszy czas reakcji i refleks mam po właśnie po wypiciu dwóch piw, najlepszym dowodem są gry komputerowe - w cs go czy w wyścigach samochodowych biję wtedy swoje życiowe rekordy (tak, stary, a zagrać jeszcze lubi). Znika stres, człowiek ma pewniejsze ruchy. Z resztą, było to udowodnione w niejednym badaniu z użyciem samochodu, nie komputera. Natomiast co innego, gdy alkohol mamy we krwi już jakiś czas i jedziemy na kacu - wtedy wyniki na pewno będą gorsze.

Xian5

2017-01-11, 10:51
Zgadzam się, ustanowiłem kilka ładnych rekordów w wyścigach i to przy 3 browarach, gorzej było dopiero przy szóstym :D

bollol_stern

2017-01-11, 11:24
Ja mam najlepszy refleks po 10 piwach, a jak pół literka opracuję to też mam dobry refleks. Zasadniczo mógłbym prowadzić , może nawet lepiej niż chodzić.

saikomiki

2017-01-11, 11:46
@Tych wszystkim zjebom powyżej co lubią/ uważają, że można jeździć po alkoholu:

Serdecznie Wam życzę by Waszą matkę/córkę/ żonę czy cokolwiek pie**olnął autem taki kierowca z 0.4 promila (po dwóch piwkach, no 'może 50-tce śliwowicy').

Mnie mniej dotkliwa rzecz spotkała, bo taki sk***iel mi psa potrącił jak miałem jakieś 10 lat.
Ale wam życzę by wam jebnął np. matkę. Może wtedy zrozumiecie.