18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakby Pan miał moje życie, to Pan by już NIE ŻYŁ

matrix1993 • 2017-01-10, 12:43
A sami zobaczcie nawet weganka się trafiła :D

bollol_stern

2017-01-11, 11:50
Jeśli żonę/córkę/matkę jebnie Ci trzeźwy, to większa/mniejsza strata?

Aldous

2017-01-11, 12:28
Nihilista napisał/a:


Nie mogę się z tym zgodzić. Na swoim przykładzie wiem, że najlepszy czas reakcji i refleks mam po właśnie po wypiciu dwóch piw, najlepszym dowodem są gry komputerowe - w cs go czy w wyścigach samochodowych biję wtedy swoje życiowe rekordy (tak, stary, a zagrać jeszcze lubi). Znika stres, człowiek ma pewniejsze ruchy. Z resztą, było to udowodnione w niejednym badaniu z użyciem samochodu, nie komputera.



Nie czas reakcji masz lepszy baranie, tylko alkohol zwiększa u człowieka skłonność do ryzyka i przytępia umiejętność krytycznej oceny sytuacji. Może w gierkach komputerowych dzięki temu lepiej ci się strzela bo jesteś wtedy mniej zachowawczy, ale trzeba być k***a totalnym idiotą bez wyobraźni i krzty odpowiedzialności żeby przekładać takie "zalety" do świata realnego, gdzie błąd za kółkiem może kosztować czyjeś życie, a nie jakiegoś tam fraga w ceesie :homer:



Cytat:

najlepszym dowodem są gry komputerowe



:erniepalm: :xalpalm: :ja_pie**ole:

marecky86

2017-01-11, 14:15
5 000 zyliszy za 0,21 alko?! O k***a...

waloos

2017-01-11, 14:35
Jak mnie denerwują tacy ludzie jak ta pijana idiotka. Najpierw idzie w zaparte, że nic nie piła, że leki, że nie jest głupia itd.
A potem jak trochę pomyśli to jednak sobie przypomina, że jebnęła szota śliwowicy!

I te debilne straszenie: ja znam polskie prawo, włoskie i kanadyjskie też znam...taa ch*ja tam zna prawo. Jakiś znajomy pijak z desek teatru zwyczajnie poinstruował ją co ma robić w przypadku kontroli, a nie tam żadne prawo. Jeszcze te hasła z dzwonieniem do mecenasa...

Ęriko De Skuczas Palabras

2017-01-11, 15:59
Taaa, Irlandczycy... Coś mi się zdaje, że ta sytuacja była wyreżyserowana. Jacyś polscy aktorzy z zamazanymi ryjami, a nie Irlandczycy. Posłuchajcie jak mówią - nawet przy zniekształceniu słychać, że akcent "Irlandczyków" w zasadzie nie różni się od akcentu policjanta :P

przemas1234

2017-01-11, 17:14
czy ja k***a śnie do ch*ja-pijana może odjechać k***aa-co to policja była czy k***a j***na 3 konna

latirro

2017-01-11, 18:13
baba miała prawie pół promila, zabrali dokumenty i dali odjechać, jakim cudem to k***a się stało? przecież za kilkaset metrów mogła zabić kogoś lub siebie. Auto na lawete, babe na komisariat i posprzątane, jeszcze w tv to puszczać to nic tylko pogratulować rozsądku panom policjantom

maciupek123

2017-01-11, 18:16
Popieram Aldous'a. Bo sam robiłem testy na symulatorach wyscigowych. I fakt jest taki ze po 2 3 piwach biłem rekordy. Co nie znaczy że jeździsz lepiej i bezpieczniej. Wręcz przeciwnie. Podejmujesz większe ryzyko i nie jesteś dokońca uważny. Na ulicy liczy się ułamek sekundy kiedy nas coś zaskakuje, a alkohol napewno nie pomaga w reakcji.

Nihilista

2017-01-12, 18:11
saikomiki napisał/a:

@Tych wszystkim zjebom powyżej co lubią/ uważają, że można jeździć po alkoholu:

Serdecznie Wam życzę by Waszą matkę/córkę/ żonę czy cokolwiek pie**olnął autem taki kierowca z 0.4 promila (po dwóch piwkach, no 'może 50-tce śliwowicy').

Mnie mniej dotkliwa rzecz spotkała, bo taki sk***iel mi psa potrącił jak miałem jakieś 10 lat.
Ale wam życzę by wam jebnął np. matkę. Może wtedy zrozumiecie.


Aldous napisał/a:



Nie czas reakcji masz lepszy baranie, tylko alkohol zwiększa u człowieka skłonność do ryzyka i przytępia umiejętność krytycznej oceny sytuacji. Może w gierkach komputerowych dzięki temu lepiej ci się strzela bo jesteś wtedy mniej zachowawczy, ale trzeba być k***a totalnym idiotą bez wyobraźni i krzty odpowiedzialności żeby przekładać takie "zalety" do świata realnego, gdzie błąd za kółkiem może kosztować czyjeś życie, a nie jakiegoś tam fraga w ceesie :homer:





:erniepalm: :xalpalm: :ja_pie**ole:


Coś wam powiem, baranie jeden z drugim. Mała dawka alkoholu pomaga w jeździe samochodem - zostało to zbadane i potwierdzone niejednym doświadczeniem. Warunek - alkohol musi wchodzić. Ja na własnym przykładzie mogę się odnieść do gier, które nie wybaczają błędów - czyli cs i ściganie się z kumplami. Mowa była o czasie reakcji - to najlepszy test. Jest wyraźna granica między drugim, a trzecim piwem - wtedy umiejętności i możliwości spadają. Czy to znaczy, że jeżdżę po pijaku? ch*j ci do tego cwe*u, baranie - bo chyba tak mnie nazwałeś, tylko dlatego, że jesteś prostakiem i wielu rzeczy nie wiesz. Zdaję sobie sprawę, że to, co mi się wydaje po alkoholu nie ma żadnego odniesienia, bo ze stoperem nie jeżdżę, więc niech za dowód służą czasy wirtualnych wyścigów i statystyki w grze jak cs, która nie wybacza spóźnienia o ułamek ułamka sekundy - czyli jest idealnym testem na czas reakcji. Czy nie o tym była mowa?
Jeszcze jedno , saikocośtam - w poprzednim poście w czysto teoretycznej dyskusji nie zgodziłeś się ze mną i stwierdziłeś - wbrew badaniom - że nie ma się lepszego czasu reakcji po małej dawce alkoholu. Z tego tytułu życzyłeś mojej Mamie, by została potrącona przez pijanego kierowcę. Popie**oliło cię, prostaku z Moreny? Gówniarzowi bym wybaczył, ale ty już stary jesteś. Wstyd mi, że takie gówno jak ty pochodzi z miasta, w którym się urodziłem.
Na marginesie - mieszkając w Dublinie zdarzało mi się wracać po czterech guinessach do domu, a czasem nawet jechać na wycieczkę. Wyobrażasz sobie wieśniaku, co najdalej na wycieczce był za opecem, że jeszcze niedawno można było tam jeździć mając 0,8 promila? I co, nie mieści się w małej główce? Jakoś śmiertelnych wypadków tam jest bardzo mało, tylko barany takie jak ty nie panują nad emocjami po alkoholu, wam trzeba homonto zakładać na pyski i dawać limity 0,0, bo prostaki tylko wtedy są w miarę przewidywalne. W cywilizowanym krajach nie ma i nie było z tym problemu.
ps - mam nadzieję, że piszczący piesek zdychał ci na rękach.

evon

2017-01-13, 02:39
jakie k***a pół promila alko? 0.21 mg to 0.21% BAC w Szkocji Limit jest 0.50% a w angli 0.80%. jeszcze mowia ze jak wytrzezwieje, o 0.21 to nawet czlowiek pijany nie jest.

Peres1324

2017-01-15, 06:25
Mimo że czeka mnie pewnie masa hejtu i tak to napisze. w sytuacji z kobietką z merca policjant zachował się jak powinien, niektórym kobietom naprawdę ciężko idzie parkowanie w ciasnych miejscach więc te rzekomo sprytniejsze istotki parkują tam gdzie łatwiej (np. na łuku - i fajnie bo miejsce na parking jest i jeszcze na przejazd zostało, najpierw zrobi później pomyśli). Policjant postraszył, pouczył a wszystko grzecznie i zrozumiale (niby kamera itp) i sądzę że mandat nic by więcej nie zmienił, Jedynie tylko dziecku lub zwierzakowi odjęto by z miski na koszt tępych ch*jków z rządu... a dalej sami wiecie świeże konto, pierwszy komentarz, pantoflarz albo jak chcecie :D