18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaka muzyka dziś panuje na świecie

ascetoholik • 2012-12-28, 13:05
Co opanowało świat? :P

sosik

2012-12-29, 14:48
frayer napisał/a:

k***a, j***ne wsióry. tak samo inteligentni jak teksty swoich ulubionych piosenek disco polo. won na wiejskie dyskoteki z tym, stop rozpowszechnianiu ścierwa.



Rozpie**alają mnie te wasze "światowe" komentarze... Niestety, ale ta muzyka nie leci tylko na wsi kolego :) Idź do pierwszego lepszego klubu, gdzie leci muzyka typowo klubowa i do tańca... Przynajmniej raz podczas zabawy usłyszysz tam ten kawałek. I nie mówię o klubach w jakiś pipidówach, tylko w większych miastach Polski... Ale cóż z chorobą zwaną debilizmem niektórzy się już rodzą... a jednym z objawów tego jest ciągłe hejtowanie i siedzenie przy kompie 24/7, ale mimo tego wszystko się wie i jest się człowiekiem obeznanym i światowym, bo w "ynternecie" tak powiedzieli.

daniok91

2012-12-29, 15:00
kalosz90 napisał/a:



Niestety udziela się tego ślubu analfabetOM, a potem takie coś się rodzi.



Ale z Ciebie bystrzak :) Jak tam na filologi polskiej ? Ciężko :) ?
:roll:

lapps

2012-12-29, 17:28
rusofil napisał/a:



Słucham metalu, ambientu, klasyki, electro i nie wyobrażam sobie bawić się przy jakimś syfie typu rap, techno, disco-polo. Ogarnij mózg.

Co posta, aż smutne, jakiego syfu ludzie słuchają. Nie wiem, jak coś takiego może być tak popularne. To naprawdę źle świadczy o intelekcie ludzi.



jak bardzo trzeba byc uposledzonym zeby myslec, ze gatunek muzyki jakiej sluchasz swiadczy o intelekcie :facepalm:

jeszcze k***a sluchasz electro, a na techno piszesz syf mimo, ze to w parze idzie zazwyczaj na imprezach tego typu, a na samo electro mowi sie reaktywacja techno :facepalm: do potegi

jestes tak nedznym dowcipem natury, ze az brak mi slow

WinterWolf

2012-12-29, 18:07
Nie ogarniam wszystkich wyzej komentujacych udzi ktorzy sie pluja o to czego ktos slucha, sluchasz peji? sluchaj mam na to wyj***ne, slucham swojej muzyki. jestes metalem? rob ta co chce ta, nie okresla sie ludzi po tym czego sluchaja.... wszystko jest dobre do momentu, kazdy utwor i kazda muzyka jest robiona i niektore wyjatki jak ten sa slawne dlaczego? BO LUDZIE TEGO SLUCHAJA. slucham czego chce i co mi sie podoba, ty rob to samo. nie masz prawa krytykwoac kogos ze wzgledu nato czego slucha. masz prawo mu jebnac, jesli Ci nazuca swoja muzyke.

rusofil

2012-12-29, 18:29
lapps napisał/a:



jak bardzo trzeba byc uposledzonym zeby myslec, ze gatunek muzyki jakiej sluchasz swiadczy o intelekcie :facepalm:

jeszcze k***a sluchasz electro, a na techno piszesz syf mimo, ze to w parze idzie zazwyczaj na imprezach tego typu, a na samo electro mowi sie reaktywacja techno :facepalm: do potegi

jestes tak nedznym dowcipem natury, ze az brak mi slow



Nie wypowiadaj się na temat czegoś, o czym nie masz pojęcia. Posłuchaj sobie techno, a potem dark electro. I wtedy się wypowiadaj. Rany, z jakimi idiotami ja muszę mieć do czynienia.

daymaker napisał/a:

Z disco polo jest jak z waleniem konia - każdy to robi, tylko nikt się nie przyznaje...



Tu masz rację. Czasami słucham tego gówna tylko dlatego, że moi rodzice to lubią i jestem zmuszona to słyszeć.

lapps

2012-12-29, 20:56
rusofil napisał/a:



Nie wypowiadaj się na temat czegoś, o czym nie masz pojęcia. Posłuchaj sobie techno, a potem dark electro. I wtedy się wypowiadaj. Rany, z jakimi idiotami ja muszę mieć do czynienia.



Tu masz rację. Czasami słucham tego gówna tylko dlatego, że moi rodzice to lubią i jestem zmuszona to słyszeć.



o k***a moglas mowic, ze jestes gotem :szczerbaty:
tez sie tak ubierasz??


swoja droga to dark electro to bardziej brzmi jak odmiana trance, a nie electro.

a co myslisz o trance, muzyczny intelekcie :szczerbaty:

Sorg

2012-12-29, 21:53
Jedyne co Was różni to gatunek muzyki jakiego słuchacie, poza tym wszyscy jesteście ograniczeni.

rusofil

2012-12-29, 23:17
lapps napisał/a:



o k***a moglas mowic, ze jestes gotem :szczerbaty:
tez sie tak ubierasz??



swoja droga to dark electro to bardziej brzmi jak odmiana trance, a nie electro.

a co myslisz o trance, muzyczny intelekcie :szczerbaty:



Nie jestem gotem. Nie czuję przynależności do żadnej subkultury, po prostu na to leję. Słucham zbyt wielu gatunków muzycznych, by przypisywać sobie np. subkulturę metalową albo gotycką. Ubieram się w większości na czarno, ale nawet glanów nie mam.

Nie no, stary, dark electro w ogóle nie brzmi jak trance. Coś tu wrzucę. Combichrist to mainstreamowe, ale zajebiste napie**alanie dark electro/aggrotech.




Tego typu kawałki w ogóle nie brzmią jak trance. Trance jest po prostu o wiele lżejszy. A co sądzę o trance? Mam pewien sentyment, bo słuchałam jakichś trance'owo-techniastych kawałków w czasie gimbazy, ale ogólnie to dla mnie jest za miękkie. Wolę trance'owe akcenty w electro, bo i w electro czasem trzeba jakiegoś sofcikowego akcentu. A wykonawców, których słuchałam w gimbazie, ci nie podam, bo zwyczajnie nie pamiętam.

PS. Dorzucam jeszcze Zombie Girl, gatunek miejscami electro, miejscami dark electro. Wątpię, by cokolwiek było idealnie czyste w swym rodzaju.


A trance'owe jest np to:

albo to:

bądź:


Podsumowanie: trance jest o wiele delikatniejszy od electro i dark electro. Może jest jego jakąś odmianą, ale ze względu na brzmienie traktuję to jak odrębne gatunki. Mam nadzieję, że moje dowody z YT wystarczą. Rzecz jasna, nadal masz prawo mnie zjechać, bo gatunki muzyczne są zajebiście plastyczne.