18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaka muzyka dziś panuje na świecie

ascetoholik • 2012-12-28, 13:05
Co opanowało świat? :P

25...........25

2012-12-28, 19:53
Muza, która leci w oryginale to Modern Talking - You can win if you want.

kalosz90

2012-12-28, 19:58
daniok91 napisał/a:



Najwyraźniej twoja jest bardzo niska skoro nie rozróżniasz muzyki przy której ludzie się bawią, a której słuchają :samoboj:
Pewnie na twoim weselu będzie grany Mozart pomieszany z poezją śpiewaną...chociaż w sumie w Polsce nie udziela się chyba ślubu homoseksualistą. :idzwch*j:



Niestety udziela się tego ślubu analfabetOM, a potem takie coś się rodzi.

obstawpojare

2012-12-28, 20:02
k***a, j***ne wsióry. tak samo inteligentni jak teksty swoich ulubionych piosenek disco polo. won na wiejskie dyskoteki z tym, stop rozpowszechnianiu ścierwa.

tigerqaz

2012-12-28, 20:40
jakikolwiek napisał/a:

Nie rozumiem dlaczego takie gówno jest tak popularne? Ktoś tego musi słuchać i co gorsza musi mu się podobać, skoro przekazuje to dalej i przerabia filmy. Współczuję.



Po pierwsze nie musisz tego rozumieć bo nie od tego tu jesteś a po drugie o gustach się nie rozmawia a na pewno już nie na tym portalu :)
Skoro jest to tak popularne to znaczy że po prostu jesteś w tej mniejszości która tego nie lubi... Lepsze to niż Gan...Style

Garbatyx

2012-12-28, 20:46
zajebista muza szkoda, ze gangman style nie leciał od drugiej połowy :D

Sorg

2012-12-28, 22:28
Mnie też wk***ia ten kawałek, bo jest wszędobylski, ale po wypiciu kilku głębszych można się przy tym pobawić. Jest polski, jest skoczny, tak k***a jest diskopolowym gównem na wiejskie potupaje, ale to nie powody, żeby jechać to jak największe ścierwo. Skoro jest popularne w Polsce i na świecie to znaczy, że się podoba i w waszych jaskiniach nie musi. Pozdrowienia. :)

j4bolbp

2012-12-28, 22:30
to jest lepsze :mrgreen:

rusofil

2012-12-28, 23:05
daniok91 napisał/a:



Najwyraźniej twoja jest bardzo niska skoro nie rozróżniasz muzyki przy której ludzie się bawią, a której słuchają :samoboj:
Pewnie na twoim weselu będzie grany Mozart pomieszany z poezją śpiewaną...chociaż w sumie w Polsce nie udziela się chyba ślubu homoseksualistą. :idzwch*j:



Słucham metalu, ambientu, klasyki, electro i nie wyobrażam sobie bawić się przy jakimś syfie typu rap, techno, disco-polo. Ogarnij mózg.

Co posta, aż smutne, jakiego syfu ludzie słuchają. Nie wiem, jak coś takiego może być tak popularne. To naprawdę źle świadczy o intelekcie ludzi.

Czesiek181

2012-12-28, 23:08
rusofil napisał/a:



Słucham metalu, ambientu, klasyki, electro i nie wyobrażam sobie bawić się przy jakimś syfie typu rap, techno, disco-polo. Ogarnij mózg.

A ja pomimo,ze slucham rapu, mogę sie bawić przy metalu i rożnych innych gatunkach muzycznych.Jesteś pojebem,sp***alaj jeść koty. Upośledzona k***a

CrAzYzaba

2012-12-29, 00:03
pie**olicie jak potłuczeni. :roll: Jest muza do zabawy i do słuchania. Jak już wam się myli jedno z drugim to czas się głębiej zastanowić nad swoją dalszą egzystencją. Specjalnie nie wymieniam gatunków bo nie ma sensu, każdy słucha i bawi się przy innej. :-P Ale przyznacie mi rację, że dyskoteka to nie koncert i jak zamienić muzyki to na dyskotece się nie wytańczysz tak jakby Ci puścili punk'a/metal/rap/hip-hop, ani na koncercie nie wyszalejesz się w pogo jakby zagrali i zaśpiewali disco czy inny pop, więc nie mieszajmy tu pojęć...
Jak to się mówi: "Nie jest ładne, co jest ładne, tylko jest ładne to co się komu podoba"...
Z poważaniem
Ż

rusofil

2012-12-29, 00:25
Czesiek181 napisał/a:

A ja pomimo,ze slucham rapu, mogę sie bawić przy metalu i rożnych innych gatunkach muzycznych.Jesteś pojebem,sp***alaj jeść koty. Upośledzona k***a



O, ale się gimbusek popluł. Idź oglądać kucyki, śmieszny jesteś. Ale no tak, słuchasz rapu, powszechnie wiadomo, że tacy jak ty nie mają zbyt wielkiego IQ.

rav52v

2012-12-29, 08:55
jakikolwiek napisał/a:

Nie rozumiem dlaczego takie gówno jest tak popularne? Ktoś tego musi słuchać i co gorsza musi mu się podobać, skoro przekazuje to dalej i przerabia filmy. Współczuję.



mi sie podoba, ogolnie lubie wiele piosenek disco polo i co, masz z tym jakiś problem?

Ch...........on

2012-12-29, 11:27
Boże... takie g*wno nosi miano hitu :trzesieee: już tym rzygam. Na dodatek jeszcze dużo osób myśli że jak zanuci tą piosenkę to będzie śmiesznie.... Rozumiem disco polo w zdrowych dawkach czyli raz na jakiś czas, ale doszło już do tego, że porządną muzykę można usłyszeć raz na jakiś czas, a takie gnioty non stop napie*dalają z głośników. Następuje debilizacja społeczeństwa kicz nosi miano sztuki

NORDBERT

2012-12-29, 13:51
no wlasnie spieprzyli.. mogli dac na poczatku same basy z diskopolo, a tak to naprawde bez sensu przerobka...

daymaker

2012-12-29, 14:32
Z disco polo jest jak z waleniem konia - każdy to robi, tylko nikt się nie przyznaje...