18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zwykle traktor ..

~McSadol • 2022-05-18, 09:23
to gwarancja dobrego widowiska :-D


Anal_Intruder_69

2022-05-18, 09:44
To musiało być celowe działanie, bo nie wierzę, że można być tak głupim

edek_kotek

2022-05-18, 09:59
Anal_Intruder_69 napisał/a:

To musiało być celowe działanie, bo nie wierzę, że można być tak głupim



Można ;-)

dance4life

2022-05-18, 10:19
Anal_Intruder_69 napisał/a:

To musiało być celowe działanie, bo nie wierzę, że można być tak głupim



Pytanie jaka byla celowosc, bo trafil idealnie w opone - przebil ja, a przez to tir zrobil masakre na poboczu.Jak to wszystko bylo celowe, to musze go zatrudnic na swoja tesciowa :D

Celowo moze chcial sie zabic i jezeli tak - to tak, jest tak bardzo glupi.

MarcoFoxx

2022-05-18, 10:52
dance4life napisał/a:

Pytanie jaka byla celowosc, bo trafil idealnie w opone - przebil ja, a przez to tir zrobil masakre na poboczu.Jak to wszystko bylo celowe, to musze go zatrudnic na swoja tesciowa
Celowo moze chcial sie zabic i jezeli tak - to tak, jest tak bardzo glupi.



Ciężarówka skręca jeszcze przed uderzeniem, ma cały czas skręcone koła, utrata "zewnętrznej" opony powoduje wypadanie na zewnątrz łuku a nie zacieśniaie zakrętu... po prostu kierownik sie przestraszył i dał w prawo w ludzi....

andrzejrobert75

2022-05-18, 12:02
MarcoFoxx napisał/a:

Ciężarówka skręca jeszcze przed uderzeniem, ma cały czas skręcone koła, utrata "zewnętrznej" opony powoduje wypadanie na zewnątrz łuku a nie zacieśniaie zakrętu... po prostu kierownik sie przestraszył i dał w prawo w ludzi....


Chciał traktorzystu uratowac żywot.

KFCnigget

2022-05-18, 12:14
edek_kotek napisał/a:

Można



a ja bym zabronił bycia tak głupim :kawa:

Karboksylator

2022-05-18, 12:25
nie da się tego oglądnąć raz. jeden z najlepszych filmików na tym portalu od dawna.

stopwar

2022-05-18, 13:36
Już po tych czerwonych prostokątach, wiadomo było, że Matrix się sp***oli.

mazga50

2022-05-18, 14:47
Anal_Intruder_69 napisał/a:

To musiało być celowe działanie, bo nie wierzę, że można być tak głupim



Ciężarówka omijając tuktuka (?) stojącego na poboczu, zajeżdża drogę traktorowi. Traktorzysta zjeżdża maksymalnie do prawej krawędzi jezdni, "łapie" prawym kołem pobocze i aby nie wpaść do rowu za mocno kontruje. Przód ciągnika wyskakuje z koleiny na poboczu, ale traktor ma wciąż mocno skręcone koła w lewo, więc wjeżdża na środek, wprost pod ciężarówkę.
Ewidentna wina kierowcy ciężarówki, który powinien ustąpić drogi prawidłowo jadącemu traktorowi, zamiast wpie**alać się na trzeciego podczas omijania tyktuka.

Karboksylator

2022-05-18, 16:17
35i napisał/a:

Polemizowałbym. Jak dla mnie, to to jest mistrzostwo.



fajny, oba są fajne

croyna

2022-05-18, 17:37
nawet na głębokiej wsi mają kamery z namierzaniem, identyfikowaniem i ch*j wie czym jeszcze

dance4life

2022-05-18, 18:03
MarcoFoxx napisał/a:

Ciężarówka skręca jeszcze przed uderzeniem, ma cały czas skręcone koła, utrata "zewnętrznej" opony powoduje wypadanie na zewnątrz łuku a nie zacieśniaie zakrętu... po prostu kierownik sie przestraszył i dał w prawo w ludzi....



No no, bije sie w piers, dobrze ze sa tu uwazniejsi ;)