18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zniszczyć dziennikarzy

RuchaczNagichPanien • 2011-03-04, 22:18
Zajebiste same w sobie ;)




Jak było to znaczy że ktoś wpisał ch*jowe tagi :kupa:

cobithree

2011-03-06, 13:18
Widzę, że tu ładna banda wchodzi. To, że Cejrowski utożsamia się z chrześcijaństwem nie czyni go go imbecylem(o ile znacie znaczenie tego słowa). Jak dla mnie większość z Was to właśnie cwaniaczki z miodem w uszach, a w dyskusji z C nawet byście się k***a nie umieli wysłowić, a co dopiero mówić logicznie.

Wielcy sadyści k***a, bo oglądają filmiki w necie.

t_3

2011-03-06, 18:29
Magik2501 napisał/a:

On zawsze popija Yerma mate. To jakaś oznaka krypto pedała? Wiesz coś o tym? Wszyscy tak robicie?



Jak juz coś panie znawco - to - Yerba mate a nie Yerma :P hahahahaha

Ramsey007

2011-03-07, 01:51
kamuha napisał/a:


Jeżeli piszesz że Cejrowski postępuje nielogicznie i jest imbecylem to albo nie wiesz o kim piszesz, albo nie masz pojęcia o logice i intelekcie.
Można mu zarzucić to że jest radykałem, ekscentrykiem, albo skrajnie prawicowym myślicielem(w mniemaniu gimbusów :katolem), ale pomimo jego przywar czy też usposobienia nie można mu zarzucić tego że facet jest inteligentny i bardzo bystry.



Jest bystry podobnie jak Wojewódzki na początku swojej kariery. Riposty wyuczucone, mimika odgrzewana i sztuczna, poglądy katofaszystowskie, generalnie - ze skrajności w skrajność + dz**karskie populistyczne zagrywki.

Oto cały Cejrowski.