18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zniszczyć dziennikarzy

RuchaczNagichPanien • 2011-03-04, 22:18
Zajebiste same w sobie ;)




Jak było to znaczy że ktoś wpisał ch*jowe tagi :kupa:

stevn

2011-03-05, 01:41
z tym dziennikarzem to jak z sadisticem , niby wszystko piękne a jednak z niego baba z ch*jem

vass

2011-03-05, 04:31
Nie lubię ch*ja i już, cwaniaczek z miodem w uszach. Typowy psycho-katol.

AngryCow

2011-03-05, 09:07
Dziwne że jak ktoś ma coś do powiedzenia, to jest nazywany cwaniakiem..

Prokurator

2011-03-05, 09:41
Ja go lubię, ma cwaniak jaja - mówi otwarcie o swoich poglądach wiedząc jakie mogą być tego konsekwencje, ma gdzieś cenzurę i poprawność polityczną. Idzie piwo.

j***ć hejterów

Mikuś

2011-03-05, 10:12
Do Elbląga się nie chce przyznać ? A to zdradziecka k***a.

Prokurator, jak dla mnie poglądy i religia powinny być traktowane jak własny penis. Nie chwalić się nimi na około i za nic w świecie nie wciskać ich dzieciom na siłę do gardeł.

Demagog

2011-03-05, 10:22
W pewnym odcinku swojego programu, sam się przyznał, że katolem jest tylko i wyłącznie z szacunku dla jego babki bodajże.

oumajgad

2011-03-05, 10:31
@AngryCow - bo to Polska własnie :-)

dii

2011-03-05, 11:36
ateisci wierzac ze bez religii nie bedzie konfliktow napie**alaja na katolikow az im ryje puchna :D

kamuha

2011-03-05, 12:48
Ramsey007 napisał/a:

Cejrowski to taki imbecyl, który postępuje tak nielogicznie i takie farmazony plecie, że aż mi go żal...

z jednej strony - wszystko dla wszystkich! Jak pracownik się zgadza, żeby pracować w nieludzkich warunkach za niegodne pieniądze, bez ubezpieczenia i dokumentów - to jego sprawa, wolno mu

z drugiej - aborcja to zło! Nie można pozwalać ludziom na podejmowanie takich decyzji

bla bla bla bla...


Jeżeli piszesz że Cejrowski postępuje nielogicznie i jest imbecylem to albo nie wiesz o kim piszesz, albo nie masz pojęcia o logice i intelekcie.
Można mu zarzucić to że jest radykałem, ekscentrykiem, albo skrajnie prawicowym myślicielem(w mniemaniu gimbusów :katolem), ale pomimo jego przywar czy też usposobienia nie można mu zarzucić tego że facet jest inteligentny i bardzo bystry.

Nvijcov

2011-03-05, 13:01
Wojciech Cejrowski jest chrześcijaninem, ale nie powiedziałbym że katolikiem, a już na pewno nie według dzisiejszego KKK. Oczywiści łatwo kogoś zaszufladkować, poprzez ocenianie go przez pryzmat telewizji i szmatławców, nie zastanowiwszy się nawet dlaczego jest tak objeżdżany przez wszystkich. Do Pana Korwina-Mikke nic nie macie, a przecież są dosyć podobni w swoich poglądach (ofc poza ostrym prolife pana Cejrowskiego).

Novik

2011-03-05, 17:09
potrafi doj***ć :D

Acho

2011-03-05, 17:49
No zajebiście o Olka się przypie**ala, no zgasił dziennikarza siłą argumentów, a on co k***a jakiś adwokat jego, będę sobie mówił jak chcę Olek chyba nie jest obraźliwe. ch*j mu na ryj.

jackblade1

2011-03-05, 17:53
nie nawiązując do filmiku to lepiej mu wychodzi ganianie za murzynami niż propagowanie swoich poglądów.

smilee

2011-03-05, 17:53
Dziennikarz z WarszawKI.. pie**olony śmieć z Parzęczewa pracujący w Warszawie.