18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zaorać lewaka?

GeorgeHarvey1 • 2023-02-13, 09:14

Pozwolić mu się wypowiedzieć

madufo

2023-02-13, 12:01
Bambrych napisał/a:


014



Odklejony, bo nie wspieram PROLIFE ? :D Ktoś tu z psychiatryka sp***olil.
Konfa za mocna weszła.

JeremaKorybut

2023-02-13, 12:18
Pewnie tak wygląda 50 % użytkowników sadistica :mrgreen:

silwerbalk

2023-02-13, 13:02
Angevil napisał/a:

A ja jestem za aborcją prawaków, co poskutkuje jednocześnie eliminacją katoli w dłuższym wymiarze czasu



A ja jestem za tym by takich jak ty zamykać w obozach pracy ..... Nic nie ma gorszego dla lewaka niż uczciwie pracować na siebie

na...........pl

2023-02-13, 13:47
madufo napisał/a:

Odklejony, bo nie wspieram PROLIFE ? Ktoś tu z psychiatryka sp***olil.
Konfa za mocna weszła.


Odklejony bo jako mężczyzna pozbawiasz się prawa do potomka - tym jest aborcja na życzenie kobiety. Co z tego masz że jakaś kobieta będzie mogła zabić twojego syna?

kryptonowa_laska

2023-02-13, 14:11
Dałbyś tłumaczenie, to więcej osób by się pośmiało, ech. Nagranie trochę bez kontekstu (nie ma początku), ale amatorska transkrypcja może coś rozjaśnić.

* kamerzysta* - ... Jest tutaj z nami Pan, który chce wesprzeć ruch "pro choice" [ruch promujący prawo do aborcji — przyp. tłum.]. Proszę Pana, czy oni mają rację? Dlaczego kobiety powinny mieć prawo do zabicia dziecka w ich łonie?

*gościu w okularach, dalej zwany lewakiem — Po pierwsze, to nie są dzieci. Po drugie, ja nie muszę ich k***a wspierać, bo nie zrobię sobie aborcji [nie mam macicy — przyp. tłum.].

*kamerzysta* — Aha, czyli obrażasz nas... *jeb w kamerę* Ha ha. To właśnie to, co robicie *lewak drze ryja*.

*głos w tle* - [lewak] Próbuje cię wk***ić.

*lewak* - wcale nie.

*głos w tle* - jeżeli spróbujesz mi zaj***ć, to będzie napaść.

*lewak* - no tak, w sumie tak zrobiłem.

*kamerzysta* - technicznie rzecz biorąc, to nawet kilka razy.

*lewak* - jego mordy (głosu w tle) nie pokazujesz, bo ma sensowne argumenty, ale mnie już filmujesz, bo mogę ci wpie**olić.

*kamerzysta* - no, dawaj! Dawaj! Dlaczego odchodzisz?

*lewak* - jesteś j***ną p*zdą, zrób coś ze swoim życiem.

*kamerzysta* - idź już sobie, żółwiu ninja. Nie mówisz żadnych argumentów. Tylko obrażasz ludzi.

*lewak* - Już swoje powiedziałem, ale masz to w dupie. Pewnie jesteś konserwatystą [ruch polityczny w USA - przyp. tłum.], który lubi gnębić takich jak my jak j***na gnida.

*głos w tle* - Uciekaj. *drżacym głosem* No, idź sobie [p*zdeczko - przyp. tłum.].

*kamerzysta* - Porozmawiałbym z Tobą więcej, gdybyś był w stanie, ale jedyne co robisz, to obrażasz nas i się rzucasz... Dlaczego ruch antyaborcyjny?

*lewak* - Bo na świecie jest za dużo dzieci.

*kamerzysta* - Aha, więc ograniczenie dzietności to twoje rozwiązanie problemu?

*lewak* - Chyba tak. A gdybym mógł, to bym zabił i ciebie.

*kamerzysta* - wiem, żebyś chciał, ale nie możesz. Więc, morderco, dlaczego uważasz, że zabijanie ludzi sprawi, że świat stanie się lepszy? Których ludzi mamy zabić według ciebie?

*lewak* - nie jesteśmy ludźmi.

korowiow777

2023-02-13, 14:45




Angevil napisał/a:

A ja jestem za aborcją prawaków, co poskutkuje jednocześnie eliminacją katoli w dłuższym wymiarze czasu





Ale świat nie znosi próżni, lewaku, i wiedz, że twój świat się zawali gdy po eliminacji katolików zapełni się muzułmanami. A się zapełni z pewnością.

chlebowymazut

2023-02-13, 15:00
Piękny prawacki ból dupy. Aborcja była, jest i będzie i chu... z tym zrobicie. Tabletki bezproblemowo kupuje się z dostawą do PL więc prawackie tłumoki mogą sobie w wzajemnie obciągać kontemplując ból dupy. Ogólnie można zauważyć, że prawactwo mocno w odwrocie. Albo powymierali na covid (w sumie antyszczepinkowe sp***oliny to było głównie upośledzone prawactwo.) albo rodzice profilaktycznie odj***li ścierwa, by durne potomstwo nie przynosiło im wstydu.

mazga50

2023-02-13, 15:08
madufo napisał/a:

Dobra miejsce na wrzucanie takich materiałów. Faktycznie na Sadistic wszyscy są PROLIFE i mają ołtarzyk grzegorza brauna u siebie na biurku.
Co jak co, ale byłem jestem i będę za aborcją. NIe taką, że zbiera się naklejki i za 12 w roku jest nagroda w postaci martwego płodu w formalinie, ale taka normalna do 3-4 miesiąca.



Też popieram, żeby lewary się abortowały i poddawały masowo eutanazji. To samo z antifami, tranzystorami, pedałami, nazifeministkami, brudasami, smoluchami i resztą tego syfu. W końcu śmieci trzeba utylizować.

Bona1

2023-02-13, 15:10
chlebowymazut napisał/a:

Piękny prawacki ból dupy. Aborcja była, jest i będzie i chu... z tym zrobicie. Tabletki bezproblemowo kupuje się z dostawą do PL więc prawackie tłumoki mogą sobie w wzajemnie obciągać kontemplując ból dupy. Ogólnie można zauważyć, że prawactwo mocno w odwrocie. Albo powymierali na covid (w sumie antyszczepinkowe sp***oliny to było głównie upośledzone prawactwo.) albo rodzice profilaktycznie odj***li ścierwa, by durne potomstwo nie przynosiło im wstydu.



Co ty pie**olisz?

:shock:

mazga50

2023-02-13, 15:11
chlebowymazut napisał/a:

Piękny prawacki ból dupy. Aborcja była, jest i będzie i chu... z tym zrobicie. Tabletki bezproblemowo kupuje się z dostawą do PL więc prawackie tłumoki mogą sobie w wzajemnie obciągać kontemplując ból dupy. Ogólnie można zauważyć, że prawactwo mocno w odwrocie. Albo powymierali na covid (w sumie antyszczepinkowe sp***oliny to było głównie upośledzone prawactwo.) albo rodzice profilaktycznie odj***li ścierwa, by durne potomstwo nie przynosiło im wstydu.



Podwiążcie sobie jajowody i zróbcie vasectomie, a po 30tce eutanazja. Rozwiążecie problemy tego świata w kilkadziesiąt lat.

dżonyłojlker

2023-02-13, 15:37
chlebowymazut napisał/a:

Piękny prawacki ból dupy. Aborcja była, jest i będzie i chu... z tym zrobicie. Tabletki bezproblemowo kupuje się z dostawą do PL więc prawackie tłumoki mogą sobie w wzajemnie obciągać kontemplując ból dupy. Ogólnie można zauważyć, że prawactwo mocno w odwrocie. Albo powymierali na covid (w sumie antyszczepinkowe sp***oliny to było głównie upośledzone prawactwo.) albo rodzice profilaktycznie odj***li ścierwa, by durne potomstwo nie przynosiło im wstydu.



Po której szczypawce tak ci się zrobiło?

mateuszkorzen86

2023-02-13, 15:57
dontdonut napisał/a:

jak nie chcesz aborcji to jej k***a nie rób j***ne tępe pedofilskie prawaki



Czy ten sam relatywizm moralny można zastosować także do kradzieży? Mokebe pyta.
Mam już wymyślone hasła aby tępy motłoch mógł je wykrzykiwać na pro-złodziejskich manifach:
"Nie chcesz kraść to nie kradnij."
"Każdy powinien decydować co robi ze swoją ręką."
"Moja ręka, moja sprawa."
"Ukradłem 10 razy i co mi zrobisz."
Polecam także zamienić słowo "kradzież" na "zaspokajanie potrzeb" aby lepiej to wyglądało w telewizji.

Pa...........el

2023-02-13, 16:07
Jestem za aborcją kiedy wiadomo, że dziecko będzie ćwierć inteligentnym warzywem bo wtedy skazujemy co najmniej dwoje ludzi na dożywocie w mękach - warzywo i jego opiekuna. Jestem za aborcją kiedy ciąża jest wynikiem gwałtu bo co ma czuć matka kiedy patrząc na swoje dziecko widzi podobiznę swojego oprawcy. Natomiast wszystkim lewackim k***iszonom które zaliczyły wpadkę w kiblu na dyskotece tego prawa bym odmówił. Tak to widzę.

AbdulWisiMiLacha

2023-02-13, 16:55
Łysiejąca sp***olina po 30-stce w koszulce ze szmateksu marszcząca freda przed snem.