18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak załatwić szmatogłowych

GranatPL • 2013-03-27, 16:59
Wczoraj do knajpy mojego ojca zawitało trzech arabskich brudasów. Zamówili (po angielsku), podkreślając że kategorycznie ma być kurczak. Wpieprzali, że mało im turbany się nie porozplątywały. Popili, pojedli, pogadali (tak, allah akbar tez było) zapłacili i poszli. I tak się teraz zastanawiam - czy jest szansa, że ktoś im przetłumaczy paragon? Konkretnie pozycję "paszteciki wieprzowe"? :beka:

borisklinga

2013-03-27, 19:52
no i co w nich takiego zlego ?

przyszli kulturalnie zjeść, a tu masz taki ch*j polaczek (pewnie zyd) wlasciciel knajpy robi ich w ch*ja, a synalek (pokolenie fejsbukowych pedałów) leci na jakis portal obwiescic wszem i wobec (to zapewne najwazniejsze wydazenie jego zycia w tym miesiącu) jak to obydwaj zrobili w ch*ja "bande arabusów terrorystów kozojebców"

pogratulować głupoty i zawisci,

GranatPL

2013-03-27, 19:54
Za pedała to możesz zaraz wpie**ol po pysku obskoczyć.

AdekZbójnik

2013-03-27, 20:20
przyszli grzecznie zjeść i ch*j w to. na drugi dzień już mogą iść grzecznie walczyć z niewiernymi i wybijać ich(czyli nas)więc nie pie**ol. j***ć ciapatych

lukaszdzi

2013-03-27, 20:24
Teraz po pasztecikach się będą bali robić bum bo jak już opie**olili to im dziewice posp***alały :D

skalar

2013-03-27, 20:39
oczywiście, bo muzułmanie są tacy k***a głupi jak ty i nie wpadli na to, że w polsce mogą im podać nie takie mięso jakie normalnie jedzą i wpie**olili pasztet. Jak ktoś ma ch*ja zamiast łba to w tę historię uwierzy.

duzymietek

2013-03-27, 20:47
Jasne, proszę: فطائر لحم الخنزير

metanadren

2013-03-27, 21:37
Turbany noszą sikhowie, a nie muzułmanie.

housit

2013-03-27, 21:47
Przypomnę, że mamy Polskę i dziki kapitalizm, więc jakiś "pracodawca" zapewne sprzedał właścicielowi tej restauracji pasztecik wieprzowy z koniny, posypany solą drogową trutką na szczury, środkiem przeciwpchelnym itd. (niektóre rzeczy mogą się przydać), a nawet w wypadku reklamacji nie wolno powiedzieć, kto to taki, bo ucierpi jego "dobre imię".

Spokojnie, muslimy nie złamały swoich przykazań.

Szron

2013-03-28, 00:00
Prawdziwy Polak! Wystawił ciapatej k***IE paragon. A ciapate k***y tego nie robią!. Ktoś zwrócił uwagę>?. Te k***y emitują za dużo dziury w dziurze. Dlatego już u siebie jednego ciapatego "zlikwidowałem". Jak? . HE. US'em :D . Ta konfiturafon ze mnie. Ciapate k***iszcze terrorem brać. Kanapa z friko! I z polski szybko by ciapate gówno by zrezygnowało.

demz

2013-03-28, 01:23
Było już podobne ostatnio z gościem na wymianę studentów czy coś i mu dali schabowego. Jak dla mnie było.pl.

Iron96

2013-03-31, 16:59
Jakby się dowiedzieli to miałby przej***ne, a jak się nie dowiedzą to po ch*j to w ogóle robić?