18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak wybrnąć z niezręcznej sytuacji.

crossdressphyxia • 2014-01-15, 20:59
Autentyk sprzed paru dni.

Byłem w pracy(sklep z meblami). Dzień nudny, zero ruchu, sam na włościach, więc komp, muzyczka, sadol i czekamy do piątej. Wchodzi babka, niska, szczerbata koło 50-tki. Wychodzę do niej z pytaniem, czy może w czymś pomóc. Babka wciska mi do rąk jakąś instrukcję zakładania pokrowców na fotele samochodowe. I zaczyna się:

-Profe fana, feffa fyfyfilyfyśmy fofkoffe!

Myślę sobie: "k***a, nic nie zrozumiałem"

Kobieta ewidentnie sk***ysyńska wada wymowy, za ch*ja nie idzie wychwycić o co jej chodzi. Sytuacja głupia, więc proszę o powtórzenie. Babka znowu coś bełkocze, staram się załapać choćby jedno słowo - Ni ch*ja. Babka widzi, że nie kumam i zaczyna się wk***iać, co najmniej jakby to była moja wina, że ma wadę wymowy i mówi jak z mordą pełną kaszy gryczanej. Sytuację rozwiązałem perfekcyjnie.

W ogóle nie wiedząc o co jej biega z tymi pokrowcami, powiedziałem:

-Proszę panią, my się takimi sprawami niestety nie zajmujemy, ale zaraz tam za rogiem jest zakład tapicerski, oni powinni Pani pomóc.

-OOOO fam,fam fa fogiem?

-Taaaak, tam właśnie za rogiem.

I polazła do nich. Swoją drogą, ciekaw jestem jak się z nimi dogadała :lodowka:

606

2014-01-16, 10:42
@up i tak i nie, ale jak ktoś jest sk***ysynem DLA pracownika BEZ większego powodu, to właśnie klient powinien wypie**alać, a nie pracownik.

ja_jestem

2014-01-16, 11:12
Typowa spychologia, ja pier...z takim nastawieniem idź pracować w urzędzie tam ci piątkę przybiją. Dno.

mustang_goniciel

2014-01-16, 12:06
Ty chamie! Ja pracuję w tym tapicerskim! 40 minut próbowałem się z nią dogadać...

mekarolly

2014-01-16, 14:24
Do mnie też przed kilkoma dniami podszedł klient w sklepie w którym pracuje i mówi " O Ela poszła w w dół" i nie domyślił bym się kim jest Ela i o co chodzi gdyby nie wskazał ręka na cenę produktu, który faktycznie potaniał.

MateuszMmz

2014-01-16, 16:58
Ale wy macie wyprane mózgi - jak pójde do sklepu to moge być chamem, a wszyscy wokół mają mi usługiwać? Dobrze, że niektórzy mają resztki moralności to są normalni. Rozumiem być uprzejmym, ale takiego buraka trzeba utemperować, ap rzynajmniej mu to uświadomić. Podobnie jak gadanie, które ludzie podłapali "trzeba być tolerancyjnym". Chore i z dupy wzięte ALE TRZEBA!

Rozumiem pracować gdziekolwiek, bo kasa potrzebna ale robić za murzyna bez godności, to inna sprawa.