18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak to się ma w mafii

siwers3 • 2013-02-12, 20:58
Młody Bogusław Wołoszański opowiada o zasadach i zwyczajach mafijnych.



Mam nadzieje, że trzepię dobry hajs na tym You Tubie bo mu się należy. :)

A tak po za tym:
Co jest z Wami? Czemu nie zabijacie się o wrzucanie takich mądrych rzeczy? A taki adbunio(nie ujmując mu nic) już jest kilka chwil po premierze na Tubie. :P

bloodwar

2013-02-12, 21:01
Powinien jeszcze napisać o zasadach "Mafii z YouTuba", Szogun28 powinien gościnnie się wypowiedzieć jako ekspert bo on sporo o tym wie :-)

kreciol86pl

2013-02-12, 23:48
Szkodnik sra pod siebie ze strachu przed własnym cieniem. i dobrze mu tak. sam to zaczął.

Maniakson

2013-02-12, 23:50
Szybko się zgubiło :)

bart3q

2013-02-13, 00:00
Szkoda, obejrzałbym

O, jednak się załadowało. Fajne, ciekawe

edek20

2013-02-13, 00:04
padło coś

Hannibal_PL

2013-02-13, 00:36
siwers3 napisał/a:


A tak po za tym:
Co jest z Wami? Czemu nie zabijacie się o wrzucanie takich mądrych rzeczy? A taki adbunio(nie ujmując mu nic) już jest kilka chwil po premierze na Tubie. :P



Bo zazwyczaj nikt nie subuje Wołoszańskiego z tych co to nagminnie wrzucają jakieś pierdoły typu adbustera czy innej baśki. Ludzie lubią rzeczy dziwne,śmieszne,denne, a autorzy takich tematów wiedzą że łatwo piwka dostaną. Więc dlatego są takie czasówki przy wrzutach.

Ale z drugiej strony przyłączam się do apelu. Ludzie, wrzucajcie ciekawe rzeczy, nie samych rusków rozpie**alających auta czy debili robiących z siebie pośmiewisko. Chciałbym widzieć sadistica jako portal ciekawy, o czarnym humorze komentujących. A taki z ostatnich tematów ,,rysio" to to nie jest czarny humor. To dno.

conrad303

2013-02-13, 00:38
co to za karzel z metra ciety, taki Zysiu do bicia....

Qasby

2013-02-13, 00:40
Może od Siebie coś dodam, w mafii włoskiej działającej obecnie i gdzieś od 20 lat zasady uległy znacznej zmienia, otóż na początku żeby wejść do rodziny wymagane było bycie stu procentowym włochem, ponad to trzeba było mieć żyjącą rodzinę w starym kraju teraz należy być półkrwi włochem. Co do zasady z żonami i kochankami ona również uległa drastycznej odmianie, otóż od jakiegoś czasu posiadanie kochanki to nic złego, a wręcz normalne w tamtych kręgach. Są dni poświęcone żoną, a inne kochanką.
Sam rytuał wygląda podobnie, przekuwa się palec kandydata i pali na jego rękach obrazek św obrazek, aby zostać osobą, która oficjalnie jest w mafii trzeba Sobie na to zapracować, trwa to czasami latami. Co do hierarchii to właśnie w włoskiej mafii jest ona najważniejsza. Dlatego też rozpracowanie tej organizacji jest takie trudne, ponieważ polecenia wydawane są z góry, ale wykonują je osoby powiązane z mafią na najniższym szczeblu, lub nie powiązane wgl.

bingo100

2013-02-13, 00:43
W Izraelu kobiety stanowią dużą część członków. To pewnie rekompensata za brak napletków :D

nitemar

2013-02-13, 01:11
Ja mam nadzieję, że jednak to on trzepie a nie Ty.

pacyfista

2013-02-13, 01:39
Fala spaja środowisko żołnierzy? No na pewno bym oddał życie za debili, którzy by mnie gnębili, prędzej ich bym zastrzelił niż oficjalnego wroga. Nie wydaje mi się, żeby te otrzęsiny

, a nieważne już

casterius

2013-02-13, 03:37
"do mafii się przyszłem zapisać".....przyszedłem....głąbie...formularza pewnie nie umiał by nawet wypełnić.

artis1990

2013-02-13, 04:30
casterius, poczytaj o ironii.