18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak to się ma w mafii

siwers3 • 2013-02-12, 20:58
Młody Bogusław Wołoszański opowiada o zasadach i zwyczajach mafijnych.



Mam nadzieje, że trzepię dobry hajs na tym You Tubie bo mu się należy. :)

A tak po za tym:
Co jest z Wami? Czemu nie zabijacie się o wrzucanie takich mądrych rzeczy? A taki adbunio(nie ujmując mu nic) już jest kilka chwil po premierze na Tubie. :P

rawpanic

2013-02-13, 09:45
To jest decalog znaleziony przy Salvatore Lo Piccolo w momencie jego aresztu. Byl on napisany przez samego Bernardo PRovenzano, aktualnego szefa Cosa Nostra

Il primo comandamento recita testualmente: "Non ci si può presentare da soli ad un altro amico nostro, se non è un terzo a farlo".
NIE MOZNA SIE SAMEMU PRZEDSTAWIC JAKIEMUS NASZEMU KOLEDZE, MUSI TO ZROBIC OSOBA TRZECIA


Il secondo:"Non si guardano mogli di amici nostri".
NIE SPOGLADA SIE NA ZONY NASZYCH KOLEGOW


Il terzo: "Non si fanno comparati con gli sbirri".
NIE MA SIE KONTAKTOW Z GLINA

Quarto comandamento: "Non si frequentano né taverne e né circoli".
NIE CHODZI SIE DO KLUBOW CZY PIWIARNI

Quinto: "Si ha il dovere in qualsiasi momento di essere disponibile a cosa nostra. Anche se c'è la moglie che sta per partorire".
TRZEBA BYC ZAWSZE DO DYSPOZYCJI "NASZEJ RZECZY" NAWET JESLI ZONA RODZI

Sesto: "Si rispettano in maniera categorica gli appuntamenti".
TRZEBA KATEGORYCZNIE SZNOWAC UMOWIONE SPOTKANIA

Settimo: "Si deve portare rispetto alla moglie".
TRZEBA SZANOWAC ZONE

Ottavo: "Quando si è chiamati a sapere qualcosa si dovrà dire la verità".
KIEDY SIE JEST PROSZONYM DO ODPOWIEDZI, TRZEBA MOWIC PRAWDE

Nono: "Non ci si può appropriare di soldi che sono di altri e di altre famiglie".
NIE MOZNA BRAC PIENIEDZY INNYCH CZLONKOW CZY RODZIN

Il decimo comandamento è il più articolato e fornisce indicazioni precise sulle affiliazioni, ovvero su "chi non può entrare a far parte di cosa nostra". L'organizzazione pone un veto su "chi ha un parente stretto nelle varie forze dell'ordine", su "chi ha tradimenti sentimentali in famiglia", e infine su "chi ha un comportamento pessimo e che non tiene ai valori morali".
OSTATNI NAJBARDZIEJ ROZBUDOWANE PRZYKAZANIE MOWI KTO NIE MOZE ZOSTAC CZLONKIEM, TZN KTO MA W RODZINIE POLICJANTA, KTO MA "ZDRADZENIA SENTYMENTALNE" W RODZINIE I KTO MA BRZYDKIE ZACHOWANIE I NIE PRZESTRZEGA ZASAD MORALNYCH

synu24

2013-02-13, 12:18
Na zdjęciu w 1.30 widać gołą dupę.

sedes001

2013-02-13, 13:04
k***a no ale nie nazywajcie tego wypłosza młodym Wołoszańskim. Jego trajkoczący głosik i dziwna, cwaniaczkowata morda są tak irytujące, że po minucie tego filmiku mam ochotę powiesić się na kablu od stojącej przy biurku lampki żeby tylko nie musieć go dalej oglądać. Widać, że próbuje naśladować sposób mówienia Wołoszańskiego ale gość nie ma nawet 1% z jego prezencji przed kamerą więc jedyne w czym może skutecznie nawiązać do pana Bogusława to donoszenie służbom bezpieczeństwa.

W ogóle czemu w dzisiejszych czasach wszystko musi być w formie j***nych vlogów. Ten materiał (i wiele innych) sam w sobie jest ciekawy i byłby 100 razy lepiej przyswajalny w formie pisanej ale oczywiście nie można tego zrobić po ludzku bo trzeba lansować własną mordę w Internetach.

alterego

2013-02-13, 14:57
up

Dodałeś kibel do komentarzy!!!

Skowroniasty

2013-02-13, 15:00
Cytat:

mam ochotę powiesić się na kablu od stojącej przy biurku lampki żeby tylko nie musieć go dalej oglądać.


Dziwne. Mnie jak coś denerwuje w filmiku - to po prostu go wyłączam. Ale nie krępuj się, masz moje przyzwolenie na wieszanie się. Z tym, że koniecznie przed jakąś kamerką live, żeby hieny na sadolu miały co piwkować.

Mi osobiście materiał się podoba. Co prawda trudno zamieścić informacje o mafii w 7 minutach, ale podane zostały ciekawostki, które pobudziły mój apetyt na ten temat i zachęciły do 'googlowania' :)

kristo76

2013-02-13, 21:54
PRZYNIESŁEM mięso na obiad...