18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się wyłudza odszkodowanie drogowe

TvStartCompilation • 2015-03-06, 19:05
Jakim trzeba być desperatem, żeby robić takie rzeczy...

michal100022

2015-03-07, 00:47
aż sobie spowolniłem filmik :evil:

LeCezar

2015-03-07, 00:47
@Steven - na cholerę czepiasz się Polski? W każdym kraju przepis ten byłby interpretowany tak samo i żadnej winy nie ponosi tu kierowca, więc po co Twój idiotyczny wyskok, że zmianami? Nie dość, że sytuacja raczej nie z Polski, to jeszcze jakieś przygrywki. Przez takich jak Ty i pie**olenie trzy po trzy nic się nie zmieni.

zielony19xx

2015-03-07, 00:51
A jakim debilem trzeba być, żeby wyprzedzać na przejściu dla pieszych?

maksymilian45

2015-03-07, 00:53

uho82

2015-03-07, 00:53
debil mógł wybrać wolniej jadący samochód, mniej by bolało

ictq

2015-03-07, 01:04
@zielony19xx: na pewno mniejszym niż Ty, który sądzisz, że nie wolno wyprzedać na przejściu dla pieszych, które znajduje się na skrzyżowaniu sterowanym sygnalizacją świetlną

axelxan

2015-03-07, 02:20
TvStartCompilation napisał/a:

Jakim trzeba być desperatem, żeby robić takie rzeczy...


Popraw:

Jakim trzeba być idiotą, żeby robić takie rzeczy...

W............R.

2015-03-07, 03:34
Obejrzałem 3 razy i widać wyraźnie, że przygotowuje się do skoku pod samochód. Próba samobójcza i tyle. Pod próbę wyłudzenia odszkodowania to się nie kwalifikuje, bo miał czerwone i widział to doskonale, więc nic by nie wyłudził.

Shymeq

2015-03-07, 06:40
Powinien te zezwłoki targnąć za nogi i wrzucić do bagażnika, a potem wypie**olić gdzieś w lesie i po problemie.

ellsworth

2015-03-07, 07:23
No i co? pie**olnął go jak pieszy miał czerwone i niby jakie odszkodowanie. A z drugiej strony facet jechał z taką prędkością, że ni ch*ja nie skręcał w lewo, tylko chciał jechać z pasa do skrętu w lewo na wprost.

bania88

2015-03-07, 11:46
@Steven
Dawno takiego idioty jak ty nie widzialem. Prawko pewnie kupiles. Trzymam za slowo, ze jak bedziesz jechal na zielonym i ci sie wpie**oli taki idiota pod kola to grzecznie wezmiesz wine na siebie mimo, ze nie byla twoja...

stery_srh

2015-03-07, 12:56
Steven napisał/a:


Z takim podejściem to nic się w Polsce długo długo nie zmieni. Mam zielone to zapie**alam nie patrzę na nic w ch*ju mam cały świat i resztę ameryki. No ale jak widać wyobraźni trzeba chyba uczyć od małego albo się z nią po prostu urodzić.


Nie wiem czy jesteś aż takim idiotą, czy tylko się zgrywasz. Przypie**alasz się do gościa, który miał zielone, na dodatek nie zapie**alał jakoś szybko i próbujesz wybielić drugiego, który w pełni świadomie wpie**ala się na czerwonym i dosłownie wskakuje mu pod auto.
Ale z tą wyobraźnią to masz rację i niestety to głównie pieszym jej brakuje.
Steven, ty to pewnie jesteś ten z "Dynastii"? ;-)

Alien_12

2015-03-07, 16:02
Kierowca, który potrąci takiego śmiecia, powinien mieć prawo go na miejscu zastrzelić jak psa. Oczywiście o ile będzie mógł udowodnić, że go potrącił w takich a nie innych okolicznościach (np. ma to nagrane na kamerce).

do...........90

2015-03-07, 23:48
LOADING... napisał/a:


Tłumaczę: Na lewym pasie stały pojazdy do skrętu w lewo i nie było możliwości by pojazdy z lewej jechały. Grzecznie stały i czekały na swoją kolej. Po prawej natomiast facet się zatrzymał bo mu wyskoczyli. Ten co zgarnął idiotę na maskę miał prawo jechać, miał zielone, a pieszy w tym momencie nie powinien znajdować się na pasach. Jeżeli było inaczej to ma mandat za przechodzenie na czerwonym ewentualnie dożywocie lub strzał od pojazdu. Koleś jest bez winy bo pieszy mu wtargnął.

Jeżeli tak interpretujesz przepisy jak interpretujesz to zapewne zrobiłeś prawko za worek ziemniaków. Enjoy.



Sory gościu, ale pier*olisz jak potrzaskany.

Nie chce mi się Tobie tłumaczyć bo podejrzewam, że nie zrozumiesz, ale polecam Ci ten krótki filmik, który mam nadzieję wytłumaczy Ci dlaczego ten pan na środkowym pasie będzie miał prze*ebane po całości. Niestety, ale większość kierowców nawet nie zdaje sobie sprawy, że takim zachowaniem jak na filmiku popełnia wykroczenie. Ch*j, że było dla pieszych czerwone, pojazd na środkowym pasie nie zachował szczególnej ostrożności. Szczegóły na filmiku.

https://www.youtube.com/watch?v=LeJcq2ri3nw

ictq

2015-03-08, 01:08
donkamillo90 napisał/a:



Sory gościu, ale pier*olisz jak potrzaskany.

Nie chce mi się Tobie tłumaczyć bo podejrzewam, że nie zrozumiesz, ale polecam Ci ten krótki filmik, który mam nadzieję wytłumaczy Ci dlaczego ten pan na środkowym pasie będzie miał prze*ebane po całości. Niestety, ale większość kierowców nawet nie zdaje sobie sprawy, że takim zachowaniem jak na filmiku popełnia wykroczenie. Ch*j, że było dla pieszych czerwone, pojazd na środkowym pasie nie zachował szczególnej ostrożności. Szczegóły na filmiku.

https://www.youtube.com/watch?v=LeJcq2ri3nw



Nie wiem czy to jeszcze przeczytasz, ale może się czegoś nauczysz. Obejrzałem ten odcinek, myślałem, że czymś mnie zaskoczy, ale jednak nie - wszystkie sytuacje w nim opisane były na skrzyżowaniach nie sterowanych sygnalizacją świetlną.

Prawo o ruchu drogowym:
Cytat:

3. Kierującemu pojazdem zabrania się:
1) wyprzedzania pojazdu na przejściu dla pieszych i bezpośrednio przed nim, z wyjątkiem przejścia, na którym ruch jest kierowany;



Ogarnij się!!!