18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak się rządzi w Warszawce

____ • 2013-07-18, 10:46
W Warszawie, w wieku 75 lat eksmitowano polską aktorkę Barbarę Wrzesińską. Początkowo media donosiły że terenem zainteresowany jest deweloper. Nie minęło wiele dni a okazuje się że domek który Pani Barbara Wrzesińska zajmowała zostanie NIEODPŁATNIE przekazany ŻYDOM, w celu otwarcia kibucu. Informację tą potwierdziła Urszula Majewska, rzeczniczka Śródmieścia w artykule dla gazety wyborczej. Jak widać n/w gazeta jest zachwycona tym pomysłem.


tutaj zachwyty nad tym wydarzeniem:

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,14287147,W_Warszawie_powstaje_kibuc___w_finskim_domku.html


źródło: wykop

dotykam_się_mocno

2013-07-20, 23:09
@2up też tak podejrzewam ale pewnie kozojebcy etc szybciej rozwiążą ten problem

Loaloa

2013-07-21, 00:13
Śmieszne jest to, że tacy debile jak wy nazywają innych lemingami, a sami łykacie każdą głupotę, byleby tylko był pojazd na żydów.

Doomik

2013-07-21, 11:36
123213@up

przepraszam bardzo, ale co Wam nie pasuje? To że Państwo usiłuje zabierać, to co jego? Gdybyśmy rozmawali to dałbym Wam obu po prostu w pysk. Wielcy wojownicy z systemem, oburzeni na wszystko i wszystkich.

Sarkos

2013-07-21, 12:05
Podobne osiedle domków fińskich znajduje się też na warszawskim Bemowie, Osiedle Przyjaźń, dawniej "Przyjaźni Polsko-Radzieckiej". Zostało wzniesione w 1952 dla radzieckich budowniczych Pałacu Kultury, a potem oddane jako osiedle studenckie. Warto zaznaczyć, że w czasie budowy PKiN osiedle to było traktowane praktycznie jak obiekt wojskowy, zresztą i dzisiaj można znaleźć pozostałości po ogrodzeniach z drutem kolczastym (jeśli dobrze pamiętam, to do budowy użyto też pozostałości jakiegoś obozu, nie pamiętam teraz jakiego, a nie chce mi się szukać). W ciągu najbliższych kilku lat część osiedla ma zostać zagospodarowana - ma powstać tam nowe osiedle z nowoczesnymi budynkami i chyba przedszkolem. Plan zagospodarowania przewiduje zachowanie "zielonego" charakteru osiedla.