18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PixLord

2019-07-12, 21:05
I dlatego nie lubię firmowych imprez, bo jak się przełożony napie**oli, to nie wiadomo czasem co zrobić, czy dać po ryju, czy wtórować... :roll:

ProVVe

2019-07-12, 23:12
edek.bajzel napisał/a:

zgadzam się z tobą, niemniej przypomnę że większość Polaków wybrała kiedyś Kwaśniewskiego na Prezydenta,
przypomnij sobie na kogo wtedy głosowałeś lub twoja rodzina



Dobrze pamiętam na kogo ojciec głosował, pamiętam nawet wyniki wyborów, jak inni co nie przeszli do drugiej tury przekazywali głosy(wskazywali na kogo głosować mają ludzie), piosenke kwasa pamietam. Wtedy byłem smarkiem, a ojciec komucha nie trawił i głosował jak się obecnie okazuję na towarzysza bolka...

eLzar

2019-07-15, 13:47
Dodam, ze wczesniej tez imprezowa jak i tez znecal sie nad zona etc.Sąd zadecydował. Wójt Żelazkowa bez odpowiedzialności karnej!
.
Sąd rejonowy w Kaliszu w czwartek umorzył postępowania wobec Sylwiusza Jakubowskiego. Wójt Żelazkowa nie popełnił przestępstwa udzielając ślubu będąc pod wpływem alkoholu. Do incydentu doszło w listopadzie ubiegłego roku. Podczas ceremonii zaślubin zgromadzeni w Urzędzie Gminy Żelazków goście oraz młoda para zauważyli, iż urzędnik udzielający im ślubu zachowuje się dziwnie, a wręcz jego postawa wskazuje na upojenie alkoholowe.

Po „uroczystości” Sylwester Jakubowskiego z budynku wyprowadzili policjanci. Wójt nie zgodził się na zbadanie stanu trzeźwości, dlatego też niezbędnie było wykonanie badania krwi w szpitalu.
.
W czwartek, 22 września odbyła się pierwsza i jak się okazało, zarazem ostatnia rozprawa w tej sprawie.

Prokurator już dzisiaj zapowiedział odwołanie się od postanowienia sądu, którego uzasadnienie ma być przedstawione w ciągu 7 dni. Również pełnomocnik poszkodowanych małżonków nie zgadza się z decyzją, która zapadła w trakcie rozprawy. Sam oskarżony nie pojawił się w sądzie.