18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się pozbyć małego kaszojada

~Angel • 2019-04-25, 11:44
Nagrodę Ojca Roku ma już zapewnioną.


dżonyłojlker

2019-04-25, 23:28
@castagir
@Argeusz
@poligon6
@Lares86
@Krzysiuu44
@sanqvo
@Foxlifejenkins
@Kowal.

Dzięki za wsparcie koledzy. Dajcie znać "rozsądnym" moderatorom że benykuleczka urządziła sobie prywatny folwark (mi samemu głupio iść na skargę). Nie może być tak żeby jedna rozhisteryzowana baba dyktowała wszystkim z czego można się śmiać a z czego nie.

ps. Wpisywałem Wasze nicki "odręcznie", więc z góry przepraszam za ewentualne błędy.

~Beny

2019-04-25, 23:38
Szfajceneger napisał/a:

@castagir
@Argeusz
@poligon6
@Lares86
@Krzysiuu44
@sanqvo
@Foxlifejenkins
Dzięki za wsparcie koledzy. Dajcie znać "rozsądnym" moderatorom że benykuleczka urządziła sobie prywatny folwark (mi samemu głupio iść na skargę). Nie może być tak żeby jedna rozhisteryzowana baba dyktowała wszystkim z czego można się śmiać a z czego nie.
ps. Wpisywałem Wasze nicki "odręcznie", więc z góry przepraszam za ewentualne błędy.



Wystarczyło tak niewiele, żebyś złapał przynętę.

marmur10

2019-04-26, 00:04
Próbowała być śmieszna, nie udało się i teraz zaczyna się tłumaczyć... żenada


dżonyłojlker

2019-04-26, 00:06
Beny napisał/a:

Wystarczyło tak niewiele, żebyś złapał przynętę.



Z tego co pamiętam to benykuleczka81 lub 82. Pamiętam też dlaczego się "odmłodziłaś". Jeden z użytkowników pojechał Ci tak - "beny - niska, kuleczka - gruba, 81 - stara i pewnie jeszcze śmierdzisz." To był cytat. Tak Ci to poszło w pięty że postanowiłaś się "odmłodzić", zostać modem (dla zemsty) a z drugiego konta robić szambo gorsze niż LoaLoa czy jak mu tam.
Masz swoją przynętę, koleżanko.

~Beny

2019-04-26, 00:25
Szfajceneger napisał/a:

Z tego co pamiętam to benykuleczka81 lub 82. Pamiętam też dlaczego się "odmłodziłaś". Jeden z użytkowników pojechał Ci tak - "beny - niska, kuleczka - gruba, 81 - stara i pewnie jeszcze śmierdzisz." To był cytat. Tak Ci to poszło w pięty że postanowiłaś się "odmłodzić", zostać modem (dla zemsty)i z drugiego konta robić szambo gorsze niż LoaLoa czy jak mu tam.
Masz swoją przynętę, koleżanko.



Odpowiem Ci identycznie jak w tamtym poście: próbuj dalej :lol:

Szczypek91

2019-04-26, 13:49
To jest dalej sadol czy już przedszkole, gdzie ktoś grozi paluszkiem jak się ktoś pokłóci?
Warn za bluzgi i dopie**alanie komuś, kto jest przewrażliwiony i najwidoczniej nie wie na jakim serwisie się znalazł?
Ehhh k***a, chyba się starzeję. Kiedyś sroga gównoburza się ciągnęła na kilka stron i moderatorzy się nie wpie**alali. To były czasy.

NafazowanyKoleś

2019-04-26, 20:54
Dlatego już nie loguję się od jakiegoś czasu na sadola. O raz na ruski rok.

Jak się patrzy na takich modów z przypadku (albo bez przypadku, domyślacie się ocb..) to ręka swędzi. A i to się okaże że tłustych ani tulipanem nie wolno :krejzi:

Wy się tu rozpisujecie, że sadol "upada". Przecież on już dawno upadł i teraz jak to któryś napisał takie benki robią sobie tutaj prywatny folwark :roll:

Fulcrum1988

2019-04-27, 00:39
O j***ny, ale z niego jucha leci. Chyba że to sos tikka masala :mrgreen:

Argeusz

2019-05-09, 16:12
Ooo, gruba k***a usunęła kolejny nieprzychylny jej komentarz. Gratuluję, bardziej żałosnego usera od dawna nie widziałem.