18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się pozbyć małego kaszojada

~Angel • 2019-04-25, 11:44
Nagrodę Ojca Roku ma już zapewnioną.


~Beny

2019-04-25, 16:50
Szfajceneger napisał/a:

Za co dałaś mi to ostrzeżenie?
Nikogo personalnie nie obraziłem, "mowy nienawiści" czy rasizmu też tam nie było.



Skup się na tym: "zniewieściała ciota Dzisiaj najbardziej się obsra?" i dodaj do tego ten post
https://www.sadistic.pl/trafiony-zatopiony-vt493354.htm#5415976

Skoro dla Ciebie nazwanie kogoś zniewieściałą ciotą jest na miejscu, to ok, zapamiętam na przyszłość i jak ktoś będzie rzucał epitetami w Twoim kierunku, to będę wiedziała, że jesteś bardzo tolerancyjny i moja reakcja w tej sprawie będzie żadna.

Pozdrawiam cieplutko.

DoubleBorger

2019-04-25, 16:56
-panie, co pan? Rozdupcyłeś dzieciaka, pacz pan jak mu łepek dynda
- ojojoj, to coś poważnego?

luja27

2019-04-25, 17:00
Jaką to k***A trzeba być amebą umysłową :mrgreen:

homorek

2019-04-25, 17:06
A to k***a j***na.

dżonyłojlker

2019-04-25, 18:01
Beny napisał/a:

Pozdrawiam cieplutko.



Rozumiem że masz drugie konto z którego możesz pofolgować - podając się za mężczyznę (to by wiele wyjaśniało), złapałaś się na haczyk. Personalnie nikogo nie obraziłem, a Ty zachowałaś się nie po katolicku. Nie będę się rozpisywał, bo przywalisz mi kolejne ostrzeżenie i wyhuśtam się z żalu na suchej gałęzi.

Argeusz

2019-04-25, 18:22
Beny napisał/a:

Skup się na tym: "zniewieściała ciota Dzisiaj najbardziej się obsra?" i dodaj do tego ten post

Skoro dla Ciebie nazwanie kogoś zniewieściałą ciotą jest na miejscu, to ok, zapamiętam na przyszłość i jak ktoś będzie rzucał epitetami w Twoim kierunku, to będę wiedziała, że jesteś bardzo tolerancyjny i moja reakcja w tej sprawie będzie żadna.
Pozdrawiam cieplutko.



Oho, chyba poczułaś się bardzo urażona.

Nie pie**ol, że jesteś taką wielką obrończynią biednych sadolów, ch*ja! Poczułaś się osobiście dotknięta jakąś pierdołą i stąd ten warn. Gdyby jego komentarz cię nie dotykał to byś olała. Żałosne k***a, sadol to nie domek z lalkami, w której jesteś władczynią. Zluzuj majty albo kup sobie większe.

~Beny

2019-04-25, 19:00
Argeusz napisał/a:

Oho, chyba poczułaś się bardzo urażona.
Nie pie**ol, że jesteś taką wielką obrończynią biednych sadolów, ch*ja! Poczułaś się osobiście dotknięta jakąś pierdołą i stąd ten warn. Gdyby jego komentarz cię nie dotykał to byś olała. Żałosne k***a, sadol to nie domek z lalkami, w której jesteś władczynią. Zluzuj majty albo kup sobie większe.



Masz rację, sadol, to nie domek z kart, ale też nie rynsztok, żeby się nawzajem gównem obrzucać. Biadolicie nie raz, że poziom komentarzy spada a jak jest sytuacja jak wyżej, to szczekacie, że mamy jakieś osobiste urazy i stąd warny. A tak nie jest. Warny się biorą stad, że user zakładając konto akceptuje warunki nie mając nawet pojęcia co jest napisane w regulaminie.

banerr

2019-04-25, 19:05
Rozchodzi to i jutro będą się z tego śmiali. A tak poważnie to już się stało i żadne pie**olenie i miękkie serduszka tego nie odkręcą.

Krzysiuu44

2019-04-25, 19:12
poprawnosc polityczna wchodzi na sadistica.... co sie dzieje z tym swiatem

castagir

2019-04-25, 19:22
~Beny napisał/a:

Masz rację, sadol, to nie domek z kart, ale też nie rynsztok, żeby się nawzajem gównem obrzucać. Biadolicie nie raz, że poziom komentarzy spada a jak jest sytuacja jak wyżej, to szczekacie, że mamy jakieś osobiste urazy i stąd warny. A tak nie jest. Warny się biorą stad, że user zakładając konto akceptuje warunki nie mając nawet pojęcia co jest napisane w regulaminie.



Nie zauważasz tego, że właśnie teraz zaniżasz ten poziom? Sadol ma użyszkodników jedynych w swoim rodzaju i niech tak pozostanie. Gdybym chciał pogadać z pierdołami, które z byle powodu płaczą i cisną się to bym siedział na fb. Tutaj wchodzi się dla mocnych materiałów, przedstawiających czarny i krwawy humor oraz po to by poszarpać się w gównoburzach i podebatować nie przebierając w słownictwie, bez obecnej j***nej poprawności politycznej. Myślę, że wiele osób tutaj się ze mną zgodzi.
Jeżeli ruszają Cię takie rzeczy i z tak błahego powodu dałaś Szfajcenegerowi warna to znaczy, że nie powinnaś być moderatorem, a nawet zmienić serwis.

PS: j***ni zakłamani hipokryci spuszczają się nad jakimś rozjechanym gówniakiem, a jak jest z filmik z rozjechanymi Azjatami czy zwierzętami to wietrzą michy jak upośledzeni i żaden z nich warnów nie zbiera.

sanqvo

2019-04-25, 20:24
Warn z dupy i tyle i przestań już pie**olic

skywalker75

2019-04-25, 20:29
Szfajceneger potrzebuje atencji , dlatego pisze takie gimnazjalne komentarze. W pewnym wieku, albo u pewnych osobników, ma się poczucie, że nie ma nic bardziej męskiego ( czy tam gejowskiego, jeżeli mamy do czynienia z dumnym gejem ) niż obsrywanie wszystkiego co ma jakąś wartość

Tudeski

2019-04-25, 21:12
skywalker75 napisał/a:

Szfajceneger potrzebuje atencji , dlatego pisze takie gimnazjalne komentarze. W pewnym wieku, albo u pewnych osobników, ma się poczucie, że nie ma nic bardziej męskiego ( czy tam gejowskiego, jeżeli mamy do czynienia z dumnym gejem ) niż obsrywanie wszystkiego co ma jakąś wartość



Smęcenie dziada po 40... Zapierdziały pryk.

KrólikBugs

2019-04-25, 22:03
~Beny napisał/a:

Warny się biorą stad, że user zakładając konto akceptuje warunki nie mając nawet pojęcia co jest napisane w regulaminie.


No a zamiany w regulaminie się nie zdarzają? Warny się biorą stąd, że administracja chce się przypodobać, żeby czasem skrzynce zawiadomienia nie dostali, a usery to zwykli ludki co nie rozumieją dlaczego to ich wolność słowa jest ograniczana (jaka by nie była). Żal mi cię, bo jeszcze w chodzisz w dyskusje, zamiast powiedzieć wprost. Czasy sadola się skończyły, teraz to już powolna agonia.

Kowal.

2019-04-25, 23:15
baba w administracji to zlo szczegolnie jak jest przed 40stka :amused: