18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się jeździ w gazie...

Halman • 2020-09-08, 06:35

to się ryzykuje.. utratę słuchu.

Potter2003

2020-09-08, 19:57
Biedagaz w klimie nieszczelnej i papierosek czynią cuda.

pankruk

2020-09-08, 20:31
nano50 napisał/a:

Dokładnie.
Brat w swojej 220 konnej A5 Cabrio chce montować, ale mówiłem mu, że trochę mało miejsca i lipa. To trochę jak gaz w mustangu. W tamtym roku dał za nią 100 koła, a w tym gaz montuje, bo pali j***na 15 litrów



A5 220 KM czyli pewnie 2.0 TFSI, czyli wtrysk bezpośredni. Powodzenia w montażu instalacji.
Swoją drogą spalanie auta z tym silnikiem na poziomie 15 litrów świadczy, że coś jest popsute bo ten silnik w trasie schodzi do 6l, a w cyklu mieszanym max. 8-9 l.
S4-S5 3.0 TFSI 333 KM wychodzi w mieszanym 10-11 l, a bratu doładowane R4 chla 15???
Jeździłem służbowym passatem b8 właśnie 2.0 tsi w różnych warunkach i nigdy nie miałem dwucyfrowego wyniku spalania na kompie.

St...........on

2020-09-08, 21:05
czopkaIwynże napisał/a:

Jestem ekspertem bo zajmuje sie montazem lpg. Najlepiej jak ktos sie wypowiada a nie ma pojecia ze lpg jest bezpieczniejsze od zbiornika z paliwem. Jesli wszystko jest zrobione zgodnie ze sztuka to nie ma.mozliwosci zeby gaz dostal sie do wnetrza auta. Nawet w razie nieszczelnosci przy zbiorniku caly gaz ucieka sobie pod auto bo po pierwsze jest ciezszy od powietrza a po drugie zbiornik jest zamkniety szczelnie od gory. Na yotube sa filmiki jak strzelaja ostra amunicja w pelny zbiornik i nic sie nie dzieje tylko gaz ucieka. Kraje 3 swiata to inna bajka tam caly czas sie cos odpie**ala nielogicznego. Jezdzijcie dalej swoimi matizami i trujcie srdowisko bo was stac ja wole v8 w lpg i gaz w podloge biedaki



Sorry ale biedusem to ty tutaj jesteś :amused: V8 w gazie ahahahahahhaahaa :amused: i to biedus na pokaz! :amused:

adi_k0

2020-09-08, 21:22
janlew napisał/a:

Nie rozumiem jak też można gazować V8, co jest symbolem biedy, i nazywać innych biedakami...



To żeś k***a błysnął teraz, pojęcie żadne masz tylko o LPG czy o wszystkim?

mr-dupa

2020-09-08, 21:45
Te króle życia. Jakie znaczenie ma dla was to co tankujecie do swojego samochodu? Przecież to i tak wypalanie pieniądza bez odzysku????
Zainstalowałem LPG w swoim aucie i teraz śmigam po autostradach po 170 -200 km/h i mam wywalone. Najgorzej Ci co maja leasingi prawym pasem bo 2 tyś zł poszło na samochód i już na te Legitne PB nie wystarcza....

Janusz_k

2020-09-08, 21:56
Potter2003 napisał/a:

Biedagaz w klimie nieszczelnej i papierosek czynią cuda.



I to jest prawidłowa diagnoza.

nano50

2020-09-09, 00:49
Kriuk napisał/a:

A5 220 KM czyli pewnie 2.0 TFSI, czyli wtrysk bezpośredni. Powodzenia w montażu instalacji.
Swoją drogą spalanie auta z tym silnikiem na poziomie 15 litrów świadczy, że coś jest popsute bo ten silnik w trasie schodzi do 6l, a w cyklu mieszanym max. 8-9 l.
S4-S5 3.0 TFSI 333 KM wychodzi w mieszanym 10-11 l, a bratu doładowane R4 chla 15???
Jeździłem służbowym passatem b8 właśnie 2.0 tsi w różnych warunkach i nigdy nie miałem dwucyfrowego wyniku spalania na kompie.



Dokładnie 2,0 TFSI. Na razie pierwsza opinia, że coś jest zepuste. Jego samochód, to aż tak się nie interesuję.

TRQPL

2020-09-09, 07:57
Juzwa napisał/a:

Na filmie buraku niemyty.



Idź albo zdechnij trolu podły.
Synu diabła i motopompy, bądź wyklęty ty i twoi potomkowie do 5-tego pokolenia.

NafazowanyKoleś

2020-09-09, 09:01
Juzwa napisał/a:


Już się zesrałeś ze szczęścia, czy masz obstrukcję umysłową? TY naprawdę sądzisz, że ktokolwiek wierzy w gazowy stan paliwa LPG w butli? No to jesteś większym debilem niż sądziłem. Napisałem o paliwie ciekłym takim jak benzyna czy ON przygłupie.



Przecież to właśnie ty j***ny matole napisałeś żeby porównać statystki do paliw ciekłych właśnie, czyli benzyna i on a z takiego kontekstu jednoznacznie wynika, że nie wiedziałeś iż lpg to również paliwo ciekłe. Inaczej po co byś pisał o porównaniu do paliw ciekłych, skoro lpg też jest ciekłe? Echhh śmieciu, ludzki odpadzie byś się przyznał i więcej nie pogrążał :roll:

Jak wyżej i tak już wszyscy wiedzą że jesteś zjebem, więc..

pankruk

2020-09-09, 20:20
NafazowanyKoleś napisał/a:

Przecież to właśnie ty j***ny matole napisałeś żeby porównać statystki do paliw ciekłych właśnie, czyli benzyna i on a z takiego kontekstu jednoznacznie wynika, że nie wiedziałeś iż lpg to również paliwo ciekłe. Inaczej po co byś pisał o porównaniu do paliw ciekłych, skoro lpg też jest ciekłe? Echhh śmieciu, ludzki odpadzie byś się przyznał i więcej nie pogrążał
Jak wyżej i tak już wszyscy wiedzą że jesteś zjebem, więc..



Przestańcie się wyzywać jak przedszkolaki o pie**olone paliwo. Jak ktoś chce to niech jeździ na lpg, inny na benzynie, trzeci na olej napędowy i tyle.

TRQPL

2020-09-09, 20:35
Kriuk napisał/a:

Przestańcie się wyzywać jak przedszkolaki o pie**olone paliwo. Jak ktoś chce to niech jeździ na lpg, inny na benzynie, trzeci na olej napędowy i tyle.


A czwarty na opałowym ;