18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się chce pracować to można

Barnellini • 2020-08-29, 08:42
Piwko dla tego pana


Mgmacius

2020-08-29, 19:34
bloodwar napisał/a:

Brak zasiłku i burczący z głodu brzuch to zawsze najlepszy motywator do pracy. A nie jak w zachodnich krajach że księciunio powie, że ma depresję albo, że uważa, że jest jest kobietą i już pyks! Zasiłek na kilka lat




Jedna uwaga. Depresja to prawdziwa choroba, znacznie gorsza niż bycie zapijaczonym sk***ysynem albo ćpunem. Jak kiedyś się dorobisz to zrozumiesz.

xv89

2020-08-29, 23:07
bloodwar napisał/a:

Brak zasiłku i burczący z głodu brzuch to zawsze najlepszy motywator do pracy. A nie jak w zachodnich krajach że księciunio powie, że ma depresję albo, że uważa, że jest jest kobietą i już pyks! Zasiłek na kilka lat



Bez przesady. Tacy jak on, to powinni dostawać 100% zwolnienie z podatku dochodowego. Robi uczciwie, pomimo tego, że mógłby się wymówić od takiej roboty kalectwem. 100% kapitalizm przerabialiśmy w czasach rewolucji przemysłowej, gdzie sześciolatki zapie**alały w kopalniach i fabrykach. Skrajności nigdy nie prowadziły do niczego dobrego.

blokern

2020-08-30, 00:09
bloodwar napisał/a:

Brak zasiłku i burczący z głodu brzuch to zawsze najlepszy motywator do pracy. A nie jak w zachodnich krajach że księciunio powie, że ma depresję albo, że uważa, że jest jest kobietą i już pyks! Zasiłek na kilka lat



ten zasilek przez kilka lat to tez w Polsce? przez ostatnie 15 lat placilem grube podatki bo to byl % od mojego wynagrodzenia a malo nie zarabialem. od konca maja nie moge znalezc pracy a nie po to tyralem na studiach i mam cos w glowie zeby zapie**alac w biedronce. serio uwazasz, ze w PL sa jakies zasilki? :)

orion123123

2020-08-30, 12:50
bloodwar napisał/a:

Brak zasiłku i burczący z głodu brzuch to zawsze najlepszy motywator do pracy. A nie jak w zachodnich krajach że księciunio powie, że ma depresję albo, że uważa, że jest jest kobietą i już pyks! Zasiłek na kilka lat



Jestem w angli i jestem gejem, moge miec zasilek? powiem ze mam depresje

lopez_

2020-08-30, 17:58
A w Polsce takich proszą co jakiś czas na komisję, co by się upewnić, że noga nie odrosła.