18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak sadystycznie rzucić dziewczynę?

al...........10 • 2011-09-15, 17:41
Postaram się krótko przedstawić fakty i liczę na błyskotliwe pomysły.
Jest sucz. Ma 21 lat, jest dość cwana i miała już trochę facetów (chociaż w łóżku bez rewelacji, że tak powiem). Jest uzależniona od anonimowego prowadzenia bloga, powiedziała mi o tym z przekonaniem, że nie znajdę go w sieci nawet gdybym chciał. Nie interesowało mnie to, ale ostatnio nabrałem podejrzeń i znalazłem (w pół godziny :facepalm: ). Okazuje się, że zabiera się za pewnego 18-latka, cytuję: "Bo mnie kręci fakt, żeby stracił ze mną dziewictwo, nauczył się seksu i poszedł w świat". Gościa znam i szkoda mi go, bo pewnie się przywiąże będzie miał później traumę. Teraz tak: jeszcze tego nie robili, ale nie mam wiele czasu, bo sucz może mi pierwsza uciec i cały misterny plan w p*zdu. Znamy się od miesiąca, a ja spodziewałem się krzywych akcji, więc to nie jest opcja typu "zemsta za złamane serce", tylko nauczka.
W grę wchodzi poinformowanie tego młodszego biedaczka co się dzieje, ale ogólnie musi być błyskotliwie i bez jakiegoś ogromnego kombinowania. No i oczywiście chciałbym to jakoś utrwalić i się podzielić, więc pomysły muszą uwzględniać taką możliwość ;-)
BTW Kumpel polecił udać jakiś miły wyjazd i gdzieś w miarę daleko od domu powiedzieć, że widziałem bloga, po czym wrócić bez niej, szukam czegoś lepszego :-P

Krzysztov

2011-09-15, 22:28
~mcmt - zawsze powtarzałem, że na psychologię idą dziewczynki z problemami, które na siłę chcą coś innym (i sobie) pokazać. zero myślenia, a dużo niezdrowych przekonań.

marna

2011-09-15, 23:19
Krzysztov napisał/a:

~mcmt - zawsze powtarzałem, że na psychologię idą dziewczynki z problemami, które na siłę chcą coś innym (i sobie) pokazać. zero myślenia, a dużo niezdrowych przekonań.



nasza koleżanka wiedźma ponoć marzy o zostaniu psycholożką ;)

.:...........:.

2011-09-15, 23:21
marnotrawna napisał/a:

nasza koleżanka wiedźma ponoć marzy o zostaniu psycholożką ;)



A jedna już niby zaczęła się edukować w tym kierunku. Może kiedyś na sb Ci mignęła, emkens - takiego nicka ma. ;-)

marna

2011-09-15, 23:28
Lnkk, zupełnie nie kojarzę :-/ daj mi znać koniecznie jak się pojawi ok? wypytam jej wtedy co i jak.

W

2011-09-15, 23:54
Nie lubię słowa psycholożka. i innych "zdamszczeń' zawodów, które i tak nie istnieją w formie tytułów zawodowych i ich propagowania przez media (no nawet w wiadomościach tego używają). Jest psycholog Anna Kowalska, a nie psycholożka. Tak samo jak ja nie ukończyłam studiów z tytułem inżynierki. Inżynierka to jest określenie pracy do obrony. Eh, na narzekanie mnie wzięło. Cóż, jestem Polką, wdycham to z powietrzem.

marna

2011-09-16, 00:12
nam mówili, że to nic złego takie skobiecenia :emo:

The Butcher

2011-09-16, 00:17
Co do Pań Psycholog, to ~emkens studiuje psychologię :P

O Lnkk już wspomniał :)

mcmt

2011-09-16, 00:35
Studiować a być... 8-)
Pozatym ciii, co by nie odkryła tego tematu :-?

Krzysztof

2011-09-16, 08:22
Daj linka do bloga tej kobiety.

~Faper Noster

2011-09-16, 08:45
alan10 napisał/a:

Jest sucz. Ma 21 lat

alan10 napisał/a:

zabiera się za pewnego 18-latka

Na starej piczy młodzież niech się ćwiczy :)

mcmt

2011-09-16, 09:26
Nie ma ;)

RastaSoldat

2011-09-16, 11:13
ja pie**ole ale problemy :trzesieee: please dont feed!