18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak sadystycznie rzucić dziewczynę?

al...........10 • 2011-09-15, 17:41
Postaram się krótko przedstawić fakty i liczę na błyskotliwe pomysły.
Jest sucz. Ma 21 lat, jest dość cwana i miała już trochę facetów (chociaż w łóżku bez rewelacji, że tak powiem). Jest uzależniona od anonimowego prowadzenia bloga, powiedziała mi o tym z przekonaniem, że nie znajdę go w sieci nawet gdybym chciał. Nie interesowało mnie to, ale ostatnio nabrałem podejrzeń i znalazłem (w pół godziny :facepalm: ). Okazuje się, że zabiera się za pewnego 18-latka, cytuję: "Bo mnie kręci fakt, żeby stracił ze mną dziewictwo, nauczył się seksu i poszedł w świat". Gościa znam i szkoda mi go, bo pewnie się przywiąże będzie miał później traumę. Teraz tak: jeszcze tego nie robili, ale nie mam wiele czasu, bo sucz może mi pierwsza uciec i cały misterny plan w p*zdu. Znamy się od miesiąca, a ja spodziewałem się krzywych akcji, więc to nie jest opcja typu "zemsta za złamane serce", tylko nauczka.
W grę wchodzi poinformowanie tego młodszego biedaczka co się dzieje, ale ogólnie musi być błyskotliwie i bez jakiegoś ogromnego kombinowania. No i oczywiście chciałbym to jakoś utrwalić i się podzielić, więc pomysły muszą uwzględniać taką możliwość ;-)
BTW Kumpel polecił udać jakiś miły wyjazd i gdzieś w miarę daleko od domu powiedzieć, że widziałem bloga, po czym wrócić bez niej, szukam czegoś lepszego :-P

.:...........:.

2011-09-15, 17:43
alan10, znasz użytkowników Seta666, adi007, Kierfeusz?

al...........10

2011-09-15, 17:47
Nie, co z nimi?

.:...........:.

2011-09-15, 17:53
alan10, poza tym, że z takiego samego adresu piszecie to raczej nic. :roll:

W

2011-09-15, 18:00
eee, jak multikonto to edytuję :D

~Conscribo

2011-09-15, 18:01
W napisał/a:

o co chodzi z tymi użyszkodnikammi?




że multikontem śmierdzi, albo coś

al...........10

2011-09-15, 18:11
W, ale to nie ma być aż tak proste, sucz ma zapamiętać i się nauczyć. Na blogu to co zweryfikowałem to wszystko prawda, czasem tylko podkolorowana by się postawić na lepszym miejscu. Google sprawdzam w międzyczasie, a póki co stwierdziłem że niektórzy sadyści z radością popiszą się wyobraźnią.
Żadne multikonto, k***a, udowodnijcie, bo zewnętrzne IP wspólne dla różnych klientów jest możliwe, nieprawdaż? Nie mogę ściągać z rapidshare itp. bo niby ktoś już z tego adresu pobiera, teraz jeszcze tu się czepiają :lodowka:

W

2011-09-15, 18:17
nauczy się z tego tyle, że:
a) nie byłeś głupi jak jej wcześniejsi
b) musi bardziej się postarać z ukrywaniem swoich zamiarów
c) jesteś kawał ch*ja

punkt 'zapamiętać i nauczyć" nie ma najmniejszego sensu :D

na systemach nadawania IP się nie znam, ale tu kilka osób owszem

al...........10

2011-09-15, 18:33
Hm, w sumie może i racja, wcześniejsze próby dobicia się do jej sposobu myślenia też skończyły się fiaskiem. Ze względu na te bzdurne podejrzenia o multikonto pewnie już nikomu nie będzie się chciało tu pisać, więc łap piwo, a ja pewnie ograniczę się do pokazania bloga typkowi. Ale jeszcze nie teraz, więc dalej jestem otwarty na pomysły :-P

~Vuko

2011-09-15, 18:59
alan10 nawet Hitler by się zawahał, czy warto Cię zagazować, skoro jestes totalnie nieszkodliwy umysłowo... :roll:

Czekam na filmik/zdjęcia na HARDzie, jak ta laska Cię dopadnie.

Krzysztov

2011-09-15, 19:23
rozkochaj ją w sobie a potem rzuć [może być z okna], i powiedz jej coś w stylu "widzisz, a tak by się czuł ten miły, 18letni chłopak".

W

2011-09-15, 20:56
miły ale c**owaty jak jeszcze nie por*chał :szczerbaty:

mcmt

2011-09-15, 21:26
Niegdyś bawiła się moim kosztem pewna pani psycholog, zdradzając narzeczonego ze mną. Profesjonalna kłamczucha, sam się dziwię, że fajna i zaskakująca nauczka, której się dopuściłem nie sprawiła mi satysfakcji... Może dlatego, że zadłużony w niej byłem.
Dziś wiem, że najlepsze co mogłem zrobić to olać :ok: - to byłaby najbardziej zaskakująca dla niej lekcja. Zaskoczyć chorą z ambicji psycholog, której wydaje się, że ma kontrolę, to jak strzelić jej z brudnego h*ja w ryj 8-)

W

2011-09-15, 21:46
niezły z niej psycholog jak zdradza partnera. robiła badania jak zdrada wpływa na związek?

mcmt

2011-09-15, 21:56
Nie sądzę, aby była przykładem zdrowia psychicznego i zastosowania przysięgi Hipokratesa. Same kłamstwa i zachowanie były momentami tak bzdurne, że rozk***iały mi mózg. :-|