18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak rzesz słodko oczka się kleją...

Halman • 2020-04-28, 15:28

tak tylko na momencik ...

kszysiu

2020-04-28, 21:51
k***ipikkolo napisał/a:

Którzy jednak zarabiają trzykrotność twojej wypłaty... Wybudują dom bez kredytu, i nie patrzą na ceny w sklepach, ale ty zapewne wolisz jebac za najniższa krajowa i na wszystkich ch*je wieszać ze po 15 - tym musisz żreć trociny



To jak dużo zarabiasz na tym jeżdżeniu, że aż czujesz się tak okropnie bogaty?

Milosz2713317

2020-04-29, 01:45
k***ipikkolo napisał/a:

Gdzie ten wiewiór z ujemnym IQ, co twierdzi że każdy idiota może być kiermanem, tu masz przykład jak idioci kończą... Choć ten pewnie jeszcze wróci...



Wróci ale na hardzie

:evil:

Kurde26

2020-04-29, 07:15
Jako zawodowy kierowca powiniem wam tyle. Ze staraniem i spaniem nie wygrasz. Prędzej czy później natura zwycięży.

23456789

2020-04-29, 08:27
Położył konia i poszedł spać, dobra robota.

ptwardowski2

2020-04-29, 09:27
mnie ciekawi co innego, czy gdyby wcisnął gaz do dechy to wyjechałby z tej zieleni. Jakiś ekspert? Ktoś ?

Wiewór

2020-04-29, 14:42
k***ipikkolo napisał/a:

99%z nas ma płacone diety bez względu jak długo danego dnia pracuje, może stać cały dzień, ja tam szanuje wszystkich tylko ciebie mam za nic, swoją drogą z kad ta nienawiść do kierowców, czyżby wam tatusiowie z tirówkami uciekli



Twoja ortografia jest dowodem na to jakimi debilami jesteście.
Mam nieprzyjemność nadzorować w pracy 250 malpoludzi w postaci diotów kierowców ciężarówek.
Kierowca tira nie potrafi wypełnić nawet testu z zasad bhp. Nawet jak dyktujesz kretynowi odpowiedzi to i tak źle zaznaczy.
Trzeba później poprawiać po kałmuku, żeby kwoty się zgadzały.
Kierowca ciężarówki to większy debil niż kreskowy na budowie.

DanJ93

2020-04-29, 21:39
Zasnąć za kierownicą to nic, najgorzej jest się za kierownicą obudzić ;/
PS. debil za mocną kontrę zrobił

Dżizas_kurde

2020-04-30, 01:13
Cytat:


Którzy jednak zarabiają trzykrotność twojej wypłaty... Wybudują dom bez kredytu, i nie patrzą na ceny w sklepach, ale ty zapewne wolisz jebac za najniższa krajowa i na wszystkich ch*je wieszać ze po 15 - tym musisz żreć trociny


BU hahahahahahaha

Ty k***a nie patrzysz na ceny w sklepach ?
To jest pierwsze na co patrzysz...
Sióstka "spsiodu i co weekent w domu" ...>
A k***a żresz paprykarz i pasztet z biedronki przez 3 tygodnie żeby potem kupić "balantajnsa" i się pochwalić ile to kierowca nie zarabia... raz na miesiąc w domu...

k***a...
190-200h pracy w miesiącu za 2600zł pensji.. (nie k***a frajerze - rozliczenie podróży służbowej to nie zarobek)
CHyba że jesteś typowym śmierdzącym żulem któremu 2€ na prysznic szkoda... żeby więcej do domu przywieźć...






Dewej k***a synek podyskutujemy ile "zarabiasz"
Trzykrotność ?
Ile masz na umowie ?2600 czy 2200zł brutto ?
Reszta to masz k***a diety głabie i ryczałty noclegowe (po "waszemu" trakerskiemu - delegacje)
Ile łajzo żarcia zabierasz na 3 tygodnie w trasę ? Co ?
ch*j z tego że w zębach do dom u przynosisz 6000-7000zł jak twoja stara musi najpierw słoików nagotować pół tony żebyś miał co żreć przez 3 tygodnie .

"siósta z psiodu i co łikent w domu" ?
Pokaż plik cyfrowy ze swojej karty - pokaż k***iu umowę o pracę którą masz i regulamin wynagradzania (tudzież obwieszczenie)
Pokaż łajzo ile żarcia ładujesz do auta (konserwy pasztety, ziemnioki, ryż makaron i butlę gazową)
Za trzytygodniowy biwak 6000zł ?
I jeszcze spanie w budzie i szczanie do butelki...



Podaj mi tylko NIP firmy w której pracujesz a powiem ci ile zarabiasz....
Misiu zezowaty...
pie**olisz jak potłuczony pies na autostradzie....



Pozdrowienia z PIP ;)
Przy każdej kontroli każdej firmy tranportowej wychodzi dokładnie to samo :)


Chcecie wiedzieć ile zarabia kierowca w danej firmie ?
Dajcie NIP firmy to wam powiem ;D



Be6he6mo6th

2020-05-01, 21:31
Dżizas_kurde napisał/a:

BU hahahahahahaha
Ty k***a nie patrzysz na ceny w sklepach ?
To jest pierwsze na co patrzysz...
Sióstka "spsiodu i co weekent w domu" ...>
A k***a żresz paprykarz i pasztet z biedronki przez 3 tygodnie żeby potem kupić "balantajnsa" i się pochwalić ile to kierowca nie zarabia... raz na miesiąc w domu...
k***a...
190-200h pracy w miesiącu za 2600zł pensji.. (nie k***a frajerze - rozliczenie podróży służbowej to nie zarobek)
CHyba że jesteś typowym śmierdzącym żulem któremu 2€ na prysznic szkoda... żeby więcej do domu przywieźć...
Dewej k***a synek podyskutujemy ile "zarabiasz"
Trzykrotność ?
Ile masz na umowie ?2600 czy 2200zł brutto ?
Reszta to masz k***a diety głabie i ryczałty noclegowe (po "waszemu" trakerskiemu - delegacje)
Ile łajzo żarcia zabierasz na 3 tygodnie w trasę ? Co ?
ch*j z tego że w zębach do dom u przynosisz 6000-7000zł jak twoja stara musi najpierw słoików nagotować pół tony żebyś miał co żreć przez 3 tygodnie .
"siósta z psiodu i co łikent w domu" ?
Pokaż plik cyfrowy ze swojej karty - pokaż k***iu umowę o pracę którą masz i regulamin wynagradzania (tudzież obwieszczenie)
Pokaż łajzo ile żarcia ładujesz do auta (konserwy pasztety, ziemnioki, ryż makaron i butlę gazową)
Za trzytygodniowy biwak 6000zł ?
I jeszcze spanie w budzie i szczanie do butelki...
Podaj mi tylko NIP firmy w której pracujesz a powiem ci ile zarabiasz....
Misiu zezowaty...
pie**olisz jak potłuczony pies na autostradzie....
Pozdrowienia z PIP
Przy każdej kontroli każdej firmy tranportowej wychodzi dokładnie to samo
Chcecie wiedzieć ile zarabia kierowca w danej firmie ?
Dajcie NIP firmy to wam powiem ;D



Ja tylko od siebie dopie**ole.
A poza twoimi zarobkami, to przez 4 tygodnie ktoś Ci pewno żonkę dyma, gdy Ciebie nie ma, a potem jak wchodzisz do domu to rogami sufit rozwalasz.

BTW. jak jesteś w pipie, możesz mi wytłumaczyć, dlaczego Januszom musicie swoje kontrole uprzedzać? Ile razy widziałem że byliście, to za każdym razem Janusz wiedział wcześniej i się zabezpieczał (np w jednej firmie zaspawał blachą wejście do wielkiego pomieszczenia w którym myli karczerem detale metalowe. Całe zagrzybione tak, że jak się wchodziło to czuć było odór grzyba.
ch*j w dupę z takimi kontrolami

Dżizas_kurde

2020-05-03, 01:02
Cytat:


W. jak jesteś w pipie, możesz mi wytłumaczyć, dlaczego Januszom musicie swoje kontrole uprzedzać? Ile razy widziałem że byliście, to za każdym razem Janusz wiedział wcześniej i się zabezpieczał (np w jednej firmie zaspawał blachą wejście do wielkiego pomieszczenia w którym myli karczerem detale metalowe. Całe zagrzybione tak, że jak się wchodziło to czuć było odór grzyba.
ch*j w dupę z takimi kontrolami



Bo wtedy dziad ma czas na skompletowanie wszelkich dokumentów - a wszystkie dane dotyczące pracowników (kierowców) i tak są w sposób nieusuwalny zapisane na karcie kierowcy... więc janusz może zaspawać drzwi i spalić dokumenty.. a na kartach kierowców pliki i tak będą...

Wcale nie musimy uprzedzać o kontroli.
Inspektor może tak po prostu wejść do firmy pokazać legitkę i powiedzieć - zaczynam kontrolę.
I ch*j... Tylko co z tego jak nie ma osoby właściciela lub upowaznionej do reprezentacji spółkiczy przedsiębiorstwa ?
nie ma obowiązku trzymania dokumentów pracowniczych w siedzibie firmy - rozliczeniem pracowników może zajmować się zewnętrzna firma/jakieś biuro rachunkowe czy coś - wtedy co ? mam siedzieć w firmie i czekać na dokumenty ? No niby tak... a co jeśli rozlicza to firma z drugiego końca polski ?


To jeden przykład.

Musisz wiedzieć że PIP to nie jest instytucja która ma za wszelką cenę DOpie**olIĆ przedsiębiorcy karę.. ale ma działać na korzyść pracowników.
I tak na przykłąd w transporcie jeżeli jakiś janusz dziad źle rozlicza kierowców (robi ich w ch*ja mówiąc krótko bo jakiegoś składnika nie płaci) to największą karą jest dla niego wyrównanie wynagrodzeń, wraz z odsetkami za okres nieprzedawniony (3 lata wstecz)
Teraz sobie policz.. żę taki janusz dziad nie płąci kierowcy średnio po 400-600zł miesięcznie....
A ma tych kierowców np 20...
20x36 = 720....
720 x 500zł....

Jest hajs nie ?



A to dopiero połowa kary...>

teraz musi iść do zusu.. i Urzędu skarbowego i zapłacić należne składki....

Be6he6mo6th

2020-05-04, 16:00
Dżizas_kurde napisał/a:

sz wiedzieć że PIP to nie jest instytucja która ma za wszelką cenę DOpie**olIĆ przedsiębiorcy karę.. ale



Nie mówię wcale o dopie**alaniu. Ale to jest farsa, że są skandaliczne warunki pracy w wielu firmach, a wy jakieś gówno musicie odpie**alać, za każdym razem. Zamiast wjechać z buta i podbiec do pierwszego pracownika i powiedzieć czemu nie nosisz maski przeciwpyłowej przy szlifowaniu metalowych rzeczy ? I czekać na szefa, żeby mu doj***ć karę.

Ale z tego co zrozumiałem, jesteś od tirowców. Więc pewnie z ludźmi od fabryk nie masz do czynienia.

BundyR

2020-05-04, 19:31
bogdann1981 napisał/a:

Powinni sk***ysyna bejsbolem doj***ć, po ch*j taki śmieć żyje



znajdź pracę jako kierowca, zobaczysz jak to jest. Nie chcę go bronić, ale miałem podobną sytuację