18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak rzesz słodko oczka się kleją...

Halman • 2020-04-28, 15:28

tak tylko na momencik ...

bocianoff

2020-04-28, 18:39
k***ipikkolo napisał/a:

Gdzie ten wiewiór z ujemnym IQ, co twierdzi że każdy idiota może być kiermanem, tu masz przykład jak idioci kończą... Choć ten pewnie jeszcze wróci...




a co, k***a, może nie może? zawód dla wybitnych debili i przygłupów

sa...........el

2020-04-28, 18:41
Ale zarósł ten Makłowicz. Nie wiedziałem, że w transporcie musi dorabiać.

Jokerd

2020-04-28, 19:01
Truo na miejscu, zgubil buta.

Ps. ch*j w dupe kazdemu pajacowi ktory po nastu godzinach jazdy nie zatrzyma sie na kime... to jest moment i trafisz na taka k***e na autostradzie i cie zmiecie...

Kurwipikkolo

2020-04-28, 19:03
bocianoff napisał/a:

a co, k***a, może nie może? zawód dla wybitnych debili i przygłupów



Którzy jednak zarabiają trzykrotność twojej wypłaty... Wybudują dom bez kredytu, i nie patrzą na ceny w sklepach, ale ty zapewne wolisz jebac za najniższa krajowa i na wszystkich ch*je wieszać ze po 15 - tym musisz żreć trociny

Jokerd

2020-04-28, 19:07
k***ipikkolo napisał/a:

Którzy jednak zarabiają trzykrotność twojej wypłaty... Wybudują dom bez kredytu, i nie patrzą na ceny w sklepach, ale ty zapewne wolisz jebac za najniższa krajowa i na wszystkich ch*je wieszać ze po 15 - tym musisz żreć trociny


Zmartwie Cie - zeby zarabiac taki hajs jak przyglupy-tirowcy wcale nie trzeba napie**alac po 4 tygodnie poza domem

tarcer123

2020-04-28, 19:09
Znam to doskonale. Zawsze wystarczalo 40 minut spania i potem jakas kawka i cos slodkiego. Jak czuje ze mam dosyc to zawsze sie zatrzymuje. To jest moment. Przysniesz i ch*j.

dranski105

2020-04-28, 19:10
Widać że był załadowany koła pewnie wchodziły jak w masełko :-D

Pawehan

2020-04-28, 19:11
Ale debil po co skrecał tak ostro na asfalt, mógł jechać prosto to by go nie powypie**alało.

Roman270297

2020-04-28, 19:19
Dobrze wiedział, że zaraz odleci to dalej walczy. Zamiast zjechać na 5 minut po skakać czy coś żeby się rozbudzić.
A nie zapie**ala po całej drodze, to mógł już chociaż przypie**olić w kilka aut.

Jokerd

2020-04-28, 19:20
Roman270297 napisał/a:

Dobrze wiedział, że zaraz odleci to dalej walczy. Zamiast zjechać na 5 minut po skakać czy coś żeby się rozbudzić.
A nie zapie**ala po całej drodze, to mógł już chociaż przypie**olić w kilka aut.


Własnie se poskakał bez zatrzymywania sie na parkingu

Wiewór

2020-04-28, 19:22
k***ipikkolo napisał/a:

Gdzie ten wiewiór z ujemnym IQ, co twierdzi że każdy idiota może być kiermanem, tu masz przykład jak idioci kończą... Choć ten pewnie jeszcze wróci...



Tak kończą tirowcy którzy oszukują na czasie pracy żeby zarobić kilka zł więcej. Zasypiają za kierownicą i zabijają ludzi.
Tirowcy to j***ni egoiści którzy uważają się za królów szos i mają innych za nic.

Kurwipikkolo

2020-04-28, 19:35
Wiewór napisał/a:

Tak kończą tirowcy którzy oszukują na czasie pracy żeby zarobić kilka zł więcej. Zasypiają za kierownicą i zabijają ludzi.
Tirowcy to j***ni egoiści którzy uważają się za królów szos i mają innych za nic.



99%z nas ma płacone diety bez względu jak długo danego dnia pracuje, może stać cały dzień, ja tam szanuje wszystkich tylko ciebie mam za nic, swoją drogą z kad ta nienawiść do kierowców, czyżby wam tatusiowie z tirówkami uciekli

danglan

2020-04-28, 20:47
Cóż za piękny finał...

Tau

2020-04-28, 20:52
To fake z pewnością.

freako

2020-04-28, 21:51
satariel napisał/a:

Ale zarósł ten Makłowicz. Nie wiedziałem, że w transporcie musi dorabiać.


A ty jestes zwyklym chamem, gdyby nie kierowcy to bys wlasne gowno wpie**alal i zar placki z kory pacanie bez kultury i szacunku