18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak rozpuścić trupa

tips6 • 2018-10-10, 21:54
Temat z cyklu sadol uczy. Przeglądałem sobie darknet i natrafiłem na luźno napisany poradnik odnośnie hydrolizy alkalicznej organizmów białkowych. Mój komentarz na końcu, ostrzegam że jak na gimbowe standardy tekst jest długi.

spoiler


Był jeszcze schemat:
spoiler


Jako że tekst jest napisany dosyć swobodnie nie dodałem go do kategorii dokumentalnych. Osobiście odradzam stosowanie wody amoniakalnej (będzie się wydzielał gazowy amoniak) oraz innych chemikaliów z wyjątkiem KOH i NaOH. Linka do źródła w darknecie nie podaję, bo nie wiem czy mi wolno.

buczkog

2018-10-10, 22:03
Co tam waćpan piszesz za banialuki. Na filmach widziałem że ciało do wanny/beczki z kwasem i po sprawie.

Argeusz

2018-10-10, 22:38
Halo, policja, proszę przyjechać na sadola :krejzi:

100Burned

2018-10-10, 22:40
Sadol to jednak nie tylko bawi ale też uczy ;) Piwko.

Radbug

2018-10-10, 22:53
Jak to się ma do odcinka z pogromców mitów, gdzie próbowali w ten sposób rozpuścić świnie jakimś mocnym kwasem, zasadą itp. i za ch*ja nie mogli, nawet zbytnio nie ruszyło. Wiem, że temperatura ciśnienie itp, ale podchodzę do tych rewelacji z dystansem.

glesner1910

2018-10-10, 22:58
Uczym i wychowujem. Brawo!

AssQuarter

2018-10-10, 23:12
Wow, jesteś geniuszem w swej prostocie. Piwko i dzięki, może kiedyś się przyda!

100Burned

2018-10-10, 23:17
Tak jak gość co nas nie lubi zasugerował. Mefedron. Opis taki po ludzku dawaj :amused:

Szparas

2018-10-11, 00:25
@Radburg o ile dobrze pamiętam, to przeprowadzali to tak samo jak w Breaking Bad tylko że zamiast człowieka dali świniaka. Skóra nie była uszkodzona i chyba dlatego im to tak wolno szło.

Ca...........on

2018-10-11, 00:35
Każdy, kto miał do czynienia z fermą lisów, zna kilka lepszych sposobów.

I to jest tak w ogóle prawdziwy powód, dla którego PiS chciał zlikwidować branżę futrzarską w Polsce. Chodziło o zablokowanie "seryjnemu samobójcy" najprostszej metody pozbywania się ciał.

piotrj3

2018-10-11, 01:45
NaOH lub KOH generalnie powinno dać radę roztworzyć ciało pod warunkiem odpowiedniego stężenia i w niskiej temperaturze nie zadziała to wystarczająco szybko. A teraz jakie są problemy nie wspomniane:

-kości i zęby przetrwają kąpiel w NaOH lub KOH.

-w czasie reakcji stężenie NaOH/KOH będzie maleć co niejako wymaga albo dosypywania albo dania wyższego stężenia na początku,

-nadal po większości pozostałości będzie można stwierdzić że to było ciało (pewne wodorotlenki które tutaj powstają jak np. wodorotlenek żelaza są nierozpuszczalne w wodzie co może niejako blokować NaOH przed głębszą penetracją ciała, rozkład pierwiastków będzie dość nietypowy, natomiast w teorii większość poza nieroztworzonymi rzeczami można w teorii zlać do kanalizacji wręcz).

W praktyce jeśli NaOH lub KOH spenetruje wszystko to DNA nie będzie można odzyskać, jednak kości mogą co nieco ukrywać.