18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak rozpoznać żyda w Polsce

elfis • 2018-01-29, 18:35
Taki temat mi przyszedł do głowy w związku z ostatnimi wydarzeniami, gdy czosnki próbują wywrzeć presję na Polakach



sezamkowyRozpierdol

2018-02-01, 14:08
poligon6 napisał/a:

Tak samo jak Lenin który obiecywał Polakom wolność, tak jak wielu innym narodom a potem i tak zamknał ich w kołchozie.



Próbujesz udawać mądrego podczas gdy w kołchozie zamknął nas Stalin, który obalił władzę bolszewików podczas czystek.
Musisz się więcej douczyć na temat ZSRR, po przejęciu władzy przez Stalina upadł bolszewicki socjalistyczny internacjonalistyczny ZSRR, a powstała nacjonalistyczno-socjalistyczna, stalinowska Rosja pod szyldem ZSRR, wtedy wśród komunistów, rewolucjonistów dokonał się rozłam, bolszewicka Rosja za Lenina dążyła do globalnej rewolucji, natomiast Stalin zamknął rewolucję w obrębie granic ZSRR.
Odłamów komunizmu jest tak dużo jak odłamów protestantyzmu.

PS. Na przyszłość naucz się też korzystać z opcji cytowania, ponieważ kiedyś mode nie wytrzyma i przypie**oli ci W5 ;-)

poligon6

2018-02-01, 14:16
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:



Próbujesz udawać mądrego podczas gdy w kołchozie zamknął nas Stalin, który obalił władzę bolszewików podczas czystek.
Musisz się więcej douczyć na temat ZSRR, po przejęciu władzy przez Stalina upadł bolszewicki socjalistyczny internacjonalistyczny ZSRR, a powstała nacjonalistyczno-socjalistyczna, stalinowska Rosja pod szyldem ZSRR, wtedy wśród komunistów, rewolucjonistów dokonał się rozłam, bolszewicka Rosja za Lenina dążyła do globalnej rewolucji, natomiast Stalin zamknął rewolucję w obrębie granic ZSRR.
Odłamów komunizmu jest tak dużo jak odłamów protestantyzmu.
;-)



Widac krucho u ciebie z wiedza. Czyski były ostatnim akordem umacniania wladzy stalina. A jego zamknięcie skończyło się tym ze komunizm zatrzymał się na Łabie

SQRW3L_ponury

2018-02-01, 14:51
Ork.Fajny napisał/a:



Biedny Marks :cry:
Naziola wypaczyli. Bolszewa wypaczyła. Północni Koreańczycy wypaczyli. Wenezuela wypaczyła. Czarni z Zimbabwe wypaczyli. Fidel na Kubie też wypaczył.

Wszyscy tego biednego Marksa i jego GENIALNE pomysły wypaczają. :amused:



Słusznie prawisz. Ale nie on pierwszy 'biedny' i nie ostatni... identycznie było z równie GENIALNYMI tezami tego długowłosego lewaka z Nazaretu - katole protestanci i prawosławni wypaczyli pod siebie, reszta zresztą też i wyszła taka sama ch*jnia z grzybnią jak u Kima Adolfa i Fidela - tak to bywa z genialnymi ideami wielkich (turbo)lewaków ze z reguły bywają wypaczane przez jednostki stojące dokładnie na drugim biegunie tych idei 8-)

elfis

2018-02-01, 20:30
poligon6
nie bardzo rozumiem po co piszesz z trollami,
czasem myślę czy nie są botami,
choć dla mnie osobiście to niezla zabawa