18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak rozpoznać żyda w Polsce

elfis • 2018-01-29, 18:35
Taki temat mi przyszedł do głowy w związku z ostatnimi wydarzeniami, gdy czosnki próbują wywrzeć presję na Polakach



KillerLaugh

2018-01-29, 20:35
Czy morda pomiędzy Maria-Rokitą, a Stuhrem oraz ta na samym dole maksymalnie na prawo, to te same postacie, bo widzę Wojewódzkiego?

_Netrunner_

2018-01-29, 20:36
Zapominałem dodać >>>nawoź ...Rzecz jasna regulamin zabrania stąd analogia ;D..

elfis

2018-01-29, 20:41
Niezwyciężony
chętnie bym zobaczył, jak wygląda podobna maść w izraelu,
jesteś chyba kumplem
więc poproszę o fotkę

Cara_Al_Sol

2018-01-29, 21:12
Wojciech Mann, też?
Masz ty, autorze tego plakatu, rozum i godność człowieka?

Ba...........yk

2018-01-29, 21:27
Dobre. Ale żeby nie okazało się że pejsy wykorzystają takie coś na swoje potrzeby. A z drugiej strony kto wie czy nie sami sponsorują takie bilbordy. Nie zdziwił bym się wcale. Prowokacje, akcje fałszywej flagi stosują od zawsze, na przykład tak zwany "pogrom Kielecki"

elfis

2018-01-29, 21:37
Cara_Al_So
tak
man dla mnie jest co najmniej dziwną osobowością,
niemniej nie napiszę dlaczego
bo to wspomnienia własne, poniekąd ciekawe

Ni...........ny

2018-01-29, 21:47
elfis napisał/a:

Niezwyciężony
chętnie bym zobaczył, jak wygląda podobna maść w izraelu,
jesteś chyba kumplem
więc poproszę o fotkę


Proszę bardzo, wygląda tak, importują z cebulandii :amused:

Wiewór

2018-01-29, 22:03
k***a ale się uśmiałem. Robicie mi każdy dzień :amused:
Wszędzie ogólnoświatowy spisek żydowski...
Jak wy chcecie, żeby Polskę szanowano na świecie :)

Tak hipotetycznie. Skoro według waszej teorii Żydzi rządzą światem to czemu z nimi walczyć? Nie lepiej się z nimi układać? 8-)

elfis

2018-01-29, 22:35
Abraxus napisał/a:

k***a ale się uśmiałem. Robicie mi każdy dzień :amused:
Wszędzie ogólnoświatowy spisek żydowski...
Jak wy chcecie, żeby Polskę szanowano na świecie :)

Tak hipotetycznie. Skoro według waszej teorii Żydzi rządzą światem to czemu z nimi walczyć? Nie lepiej się z nimi układać? 8-)


układaj się z kim chcesz
hipotetycznie

KillerLaugh napisał/a:

Czy morda pomiędzy Maria-Rokitą, a Stuhrem oraz ta na samym dole maksymalnie na prawo, to te same postacie, bo widzę Wojewódzkiego?


dobrze widzisz, ale chyba się nie dziwisz

poligon6

2018-01-30, 09:08
Obrazki to lipa. Żydów łatwo poznac po nazwiskach. Nie chce pisać elaboratu, ale w XIX wieku zaborcy naturalizowali ich nazwiska. Albo na jezyk niemiecki jak w Prusach, stąd tyle "pnaczy" i "kamieni", czyli baumów i steinów w koncówce nazwiska. Tutaj zaborca po prostu mial beke i nazywał zydka jakas roslina albo numerował jak kamienie.

W polsce nadawano czesto nazwiska odnośnie dnia lub miesiaca kiedy naturalizowano nazwiską sta mamy Piątki, Środy i Poniedziałki, ale też Marce i Kwietnie. Druga fala naturalizacji nastapiła zaraz po wojnie ale tu juz sprytnie przyjmowali nazwiska tymu Kowalski, czy Nowak.

poligon6

2018-01-30, 11:19
"Znalazłem dla was poradnik jak rozpoznać Żyda. '

Głupi jestes i głupi umrzesz. To co pisze to wiedza powszechnie dostepna.

Jednocześnie na terenach zaboru prowadzono politykę asymilacji Żydów z niemieckim społeczeństwem. W tym celu nakazano Żydom przyjęcie niemieckich nazwisk. Były one przydzielane przez niemieckich urzędników, którzy je wymyślali stosownie do bogactwa własnej wyobraźni. W ten sposób powstały nazwiska w rodzaju: Silberstein, Weissmann, Schwartzkopf, Apfelbaum, Rosenblum i podobne.

żródło:

http://www.izrael.badacz.org/zydzi_w_polsce/dzieje_zabor_pruski.html

BKKWK

2018-01-30, 13:40
Katolik każdego, kogo nie lubi, nazwie Żydem. Taka to pokojowa religia, w której każdy miłuje bliźniego.

poligon6

2018-01-30, 13:46
"Katolik każdego, kogo nie lubi, nazwie Żydem. Taka to pokojowa religia, w której każdy miłuje bliźniego."

A dlaczego katolik? Wszak sam ojciec załozyciel protestantyzmu Luter miał bardzo symaptyczny stosunek do zydów"

„Po pierwsze, podpalić ich synagogę czy szkołę, a to, co nie chce spłonąć, zasypać ziemią, aby żaden człowiek nie zobaczył kamienia ani żużlu na wieki […]

Po drugie, rozbić i zburzyć tak samo ich domy. Bo oni uprawiają w nich to samo, co w swoich szkołach. Za to trzeba ich umieścić w jakimś przytułku lub stodole, jak cyganów […]

Po trzecie, należy odebrać im modlitewniki i Talmud, bo w nich uczy się bałwochwalstwa, przekleństw i bluźnierstw.

Po czwarte, ich rabinom pod karą śmierci zakazać nauczania. Bo ten urząd zupełnie słusznie utracili […]

Po piąte, znieść całkowicie straż na ulicach dla Żydów, bo oni są niepotrzebni w kraju, bo nie są władcami ani urzędnikami, ani handlarzami, ani kimś podobnym […]

Po szóste, zabronić im lichwy i zabrać im całą gotówkę i klejnoty w srebrze i złocie, i odłożyć na bok na przechowanie […]

Po siódme, młodym Żydom i Żydówkom dać do rąk cep, siekierę, motykę, łopatę, kądziel, wrzeciono i kazać im zarabiać na chleb w pocie czoła […].

Bo słusznie gniew Boży nad nimi jest wielki, przez łagodne miłosierdzie stają się coraz gorsi, a przez surowość staną się trochę lepsi. Dlatego precz z nimi na zawsze”.

Islamistów pomine ale tez maja spory dorobek, zwłaszcza współcześnie.

BKKWK

2018-01-30, 15:48
poligon6 napisał/a:

"Katolik każdego, kogo nie lubi, nazwie Żydem. Taka to pokojowa religia, w której każdy miłuje bliźniego."

A dlaczego katolik? Wszak sam ojciec załozyciel protestantyzmu Luter miał bardzo symaptyczny stosunek do zydów"

„Po pierwsze, podpalić ich synagogę czy szkołę, a to, co nie chce spłonąć, zasypać ziemią, aby żaden człowiek nie zobaczył kamienia ani żużlu na wieki […]

Po drugie, rozbić i zburzyć tak samo ich domy. Bo oni uprawiają w nich to samo, co w swoich szkołach. Za to trzeba ich umieścić w jakimś przytułku lub stodole, jak cyganów […]

Po trzecie, należy odebrać im modlitewniki i Talmud, bo w nich uczy się bałwochwalstwa, przekleństw i bluźnierstw.

Po czwarte, ich rabinom pod karą śmierci zakazać nauczania. Bo ten urząd zupełnie słusznie utracili […]

Po piąte, znieść całkowicie straż na ulicach dla Żydów, bo oni są niepotrzebni w kraju, bo nie są władcami ani urzędnikami, ani handlarzami, ani kimś podobnym […]

Po szóste, zabronić im lichwy i zabrać im całą gotówkę i klejnoty w srebrze i złocie, i odłożyć na bok na przechowanie […]

Po siódme, młodym Żydom i Żydówkom dać do rąk cep, siekierę, motykę, łopatę, kądziel, wrzeciono i kazać im zarabiać na chleb w pocie czoła […].

Bo słusznie gniew Boży nad nimi jest wielki, przez łagodne miłosierdzie stają się coraz gorsi, a przez surowość staną się trochę lepsi. Dlatego precz z nimi na zawsze”.

Islamistów pomine ale tez maja spory dorobek, zwłaszcza współcześnie.



Nie stoi to w opozycji do mojego twierdzenia.