18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak rozpoznać pedała

~Velture • 2018-01-09, 02:15
Wybaczcie jakość i napisy ale liczy się sam pocisk po homosiu 8-)



Jak ktoś musi to tłumaczenie od momentu dotknięcia:
spoiler

BigCohones

2018-01-10, 08:10
@up Błagasz o piwo... ok dostaniesz. Ale nie dotykaj ;)

ellsworth

2018-01-10, 21:58
Dotknął go... no straszne! Cóż to za napastowanie seksualne było. Mam nadzieję że ten kochający żonę nie podaje żadnemu facetowi dłoni. Nie mógłby, przecież to byłaby obłuda...

mit2

2018-01-10, 22:57
ellsworth napisał/a:

Dotknął go... no straszne! Cóż to za napastowanie seksualne było. Mam nadzieję że ten kochający żonę nie podaje żadnemu facetowi dłoni. Nie mógłby, przecież to byłaby obłuda...


Poważnie? Czyli nie miałbyś nic przeciwko, żeby jakiś pedał macał Cię co kilka minut w czasie rozmowy?

~Velture

2018-01-11, 05:18
Cytat:

Dotknął go... no straszne! Cóż to za napastowanie seksualne było. Mam nadzieję że ten kochający żonę nie podaje żadnemu facetowi dłoni. Nie mógłby, przecież to byłaby obłuda...


Jakby to robił heteroseksualny (i nie daj boże na dodatek biały) mężczyzna w stosunku do kobiety to byłoby przedstawione w mediach jako molestowanie seksualne a sprawa trafiłaby do sądu więc k***a nie pie**ol o obłudzie.

ellsworth

2018-01-11, 18:30
Velture napisał/a:


Jakby to robił heteroseksualny (i nie daj boże na dodatek biały) mężczyzna w stosunku do kobiety to byłoby przedstawione w mediach jako molestowanie seksualne a sprawa trafiłaby do sądu więc k***a nie pie**ol o obłudzie.


To ty nie pie**ol, bo jak sama nazwa wskazuje molestowanie seksualne ma podtekst SEKSUALNY. Tylko i wyłącznie. Jakby ją chwycił za dupę to owszem, jest duża szansa że to byłoby molestowanie seksualne, natomiast twierdzenie że byle dotknięcie, chwycnie, itp czymkolwiek za cokolwiek nosi znamiona molestowania seksualnego jest tylko ośmieszeniem osoby która to mówi. Gdyby to był zlodziej, który by jej dał w twarz i wyrwał torebkę, to też nazwałbyś to molestowaniem seksualnym, bo "dotknał ją"?!?

mit2 napisał/a:


Poważnie? Czyli nie miałbyś nic przeciwko, żeby jakiś pedał macał Cię co kilka minut w czasie rozmowy?


Po pierwsze, wcale nie jest powiedziane ze to pedał.
Po drugie, on go nie "macał", tylko dotknął. Nie widzisz różnicy? Te dwie rzeczy mają ze sobą tyle wspólnego co pocałowanie kogoś, a odgryzienie mu języka.
Po trzecie, to nie są dwaj obcy sobie faceci, którzy się spotkali w autobusie, tylko ludzie którzy się znają i normalny człowiek nie miałby nic przeciwko temu, żeby go znajomy podotykał, poklepał, podał rękę, itp. itd., gdy tak jak mówiłem, nie ma tu żadnych podtekstów seksualnych.

mit2

2018-01-12, 00:09
ellsworth napisał/a:

Po drugie, on go nie "macał", tylko dotknął. Nie widzisz różnicy?


Na filmiku 16 sekunda: "stop touching me all the time". Oznacza to, że gościa dotykał co najmniej dwa razy.
Ten domniemany pedał to Matt Bradford. Ma żonę i dzieci, co nie zmienia faktu, że jego zachowanie było dziwne.