18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak rozpoznać pedała

~Velture • 2018-01-09, 02:15
Wybaczcie jakość i napisy ale liczy się sam pocisk po homosiu 8-)



Jak ktoś musi to tłumaczenie od momentu dotknięcia:
spoiler

cuurniprime

2018-01-09, 02:29
No i prawidłowo, nie podobało mu się że facet go dotyka to z pełną kulturą zwrócił mu uwagę. Przeraża mnie natomiast tępota autora filmu, no dno i metr mułu :kawa:

ToPrzeciezJa

2018-01-09, 03:33
@up ale z drugiej strony patrz jaki chłop w momencie się czerwony zrobił i kurczowo zaczął przesuwać mikrofon. Coś jest na rzeczy :D

~Velture

2018-01-09, 03:49
@up
Przecież widać, że ten łysy to ciepły w ch*j jest.
Ten nerwowy śmiech mówi wszystko. Został przyłapany i próbuje nieudolnie kamuflować się sztucznym śmiechem.

albazsanagycjib

2018-01-09, 20:16
Bądźmy wyrozumialsi, zrobił się czerwony, bo było mu głupio, że zamiast wyjść na zabawnego, przewodniczący zrobił z niego pedała.

Mors_Nigra

2018-01-09, 20:25
Dokładnie tak się wykrywa pedałów. Robi się całkowicie normalny ruch w ich stronę, a oni go traktują jako homoseksualne podchody i przechodzą w defensywę. Człowiek który wszędzie widzi pedalstwo powinien przestać oszukiwać ludzi dookoła, ale przede wszystkim powinien przestać oszukiwać siebie... że nie jest gejem. Ten pan jest chyba na granicy przełamania, bo już srogo jest poirytowany ;)

Perhydrol

2018-01-09, 20:43
↑ Koleś mówi że go maca bez przerwy, nie widzieliśmy co było wcześniej :D Mnie też by wk***iało takie tyrpanie po prostu :idzwch*j:

Jakubbb

2018-01-09, 20:54
nie rozumiem czemu filmik, dobry filmik
ma tak mało piw...

aaaaaaaaaaaaaa

2018-01-09, 22:07
Też nie lubię jak facet mnie dotknie.... prócz normalnego uścisku dłoni na powitanie i pożegnanie. Nie żebym w każdej takiej próbie widział czyjeś pedalstwo. Po prostu nie chcę żadnych niepotrzebnych gestów. Graba i tyłe.
A jak ktoś twierdzi, że to tłumiony homoseksualizm.... to po prostu pie**olnięty jest.

jackalski

2018-01-09, 22:29
Czytam sobie o tym kolesiu (Daryl Metcalfe) i biorąc pod uwagę podobne przypadki, mam wrażenie, że za jakiś czas dowiemy, że jednak lubi chłopców, ale bardzo bardzo sie tego wstydzi ;)

gabriel0

2018-01-09, 22:44
cuurniprime napisał/a:

Przeraża mnie natomiast tępota autora filmu, no dno i metr mułu :kawa:



Mnie też. Jak można filmować pionowo.

Mors_Nigra

2018-01-09, 23:31
@Hranipex jak nie widzisz wszędzie pedalstwa i po prostu nie lubisz być dotykany, to wszystko z tobą w porządku. Przynajmniej jeżeli chodzi o ten temat.

OchroniarzTu

2018-01-10, 03:00
ja np. lubię takie gesty uważam że to miłe zachowanie

~Velture

2018-01-10, 05:07
Mors_Nigra napisał/a:

Dokładnie tak się wykrywa pedałów. Robi się całkowicie normalny ruch w ich stronę, a oni go traktują jako homoseksualne podchody i przechodzą w defensywę. Człowiek który wszędzie widzi pedalstwo powinien przestać oszukiwać ludzi dookoła, ale przede wszystkim powinien przestać oszukiwać siebie... że nie jest gejem. Ten pan jest chyba na granicy przełamania, bo już srogo jest poirytowany ;)


Niezłą masz wymówkę człowieku na usprawiedliwienie swojego upodobania do bycia dotykanym przez mężczyzn.

Jakubbb napisał/a:

nie rozumiem czemu filmik, dobry filmik
ma tak mało piw...


Bo to ja go wrzuciłem ;)
Jakby wrzucił go ktoś inny to miałby >500 piw 8-)