18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ellsworth

2017-03-03, 18:38
Tym różni się nauka od religii, że ta pierwsza wycofuje się z pomysłów, które w sposób widoczny nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

krasnal_hałabała

2017-03-03, 19:31
A w dzisiejszych czasach by cię nagrali i zostawili więc tak czy inaczej przej***ne.

Logiczny

2017-03-03, 21:28
Niech to nie będzie dla was takie śmieszne. Dziś 70-ciu zdających anestezjologów we Wrocławiu zdaje....


k***a TRZECH

k***A TESTY

Poza tym mamy Janigera, Misiewicza, Jakiego, Macierewicza, Kaczora. A k***a żołnierze wyklęci to co? Żyjemy w czasach gdzie pie**olony łupaszka który wypatroszył 70 cywili polskich, tylko dlatego, że nie chcieli mu oddać forsy, to taki łupaszka jest dziś bohaterem przez prezydenta wznoszonym na piedestały i jednocześnie instytucja IPN na swojej stronie ogłasza proces żołnierzy wyklętych.

żyjemy w czasach gdzie Macierewicz zazdrosny jest o symbolicznego rubla w handlu pomiędzy obcymi krajami, gdzie Kaczor karze ścinać drzewa, palić meblami w elektrowniach, gdzie kontrakt na jabłka do Szwecji jest przez nich zerwany bo mamy 10 krotnie przekroczone pestycydy, fungicydy i herbicydy, gdzie daliśmy sobie zlikwidować laboratoria sanepidu w każdej pipidówie, gdzie obniża się normy bezpueczeństwa i jakości tylko dlatego, że mieliśmy po PRLu i że zachodnie są fajne.

No tak...tak, przypominamy lata 30-ste, naprawdę....tam z głodu protestujący byli przez policjantów rozstrzeliwani na środku miasta.

ech



grigori985

2017-03-04, 11:56
juz pisałem na fb że wygląda to jak by mu ktoś uziemienie w dupsko wkładał

artur_sz13

2017-03-04, 23:16
JohnMadafaka napisał/a:

O kuwra! A jak byłem mały i babcia mi opowiadała historię ze swojego dzieciństwa jak jej wuja piorun trzasnął i go zakopali, żeby ziemia prąd wyciągnęła, to nie wierzyłem.



No u mnie też tak opowiadali.. I żeby było śmieszniej pacjent przeżył

BigDaddyD

2017-03-05, 21:58
Logiczny napisał/a:

Niech to nie będzie dla was takie śmieszne. Dziś 70-ciu zdających anestezjologów we Wrocławiu zdaje....


k***a TRZECH

k***A TESTY

Poza tym mamy Janigera, Misiewicza, Jakiego, Macierewicza, Kaczora. A k***a żołnierze wyklęci to co? Żyjemy w czasach gdzie pie**olony łupaszka który wypatroszył 70 cywili polskich, tylko dlatego, że nie chcieli mu oddać forsy, to taki łupaszka jest dziś bohaterem przez prezydenta wznoszonym na piedestały i jednocześnie instytucja IPN na swojej stronie ogłasza proces żołnierzy wyklętych.

żyjemy w czasach gdzie Macierewicz zazdrosny jest o symbolicznego rubla w handlu pomiędzy obcymi krajami, gdzie Kaczor karze ścinać drzewa, palić meblami w elektrowniach, gdzie kontrakt na jabłka do Szwecji jest przez nich zerwany bo mamy 10 krotnie przekroczone pestycydy, fungicydy i herbicydy, gdzie daliśmy sobie zlikwidować laboratoria sanepidu w każdej pipidówie, gdzie obniża się normy bezpueczeństwa i jakości tylko dlatego, że mieliśmy po PRLu i że zachodnie są fajne.

No tak...tak, przypominamy lata 30-ste, naprawdę....tam z głodu protestujący byli przez policjantów rozstrzeliwani na środku miasta.

ech



Nie wiem na ile jesteś w temacie, ale generalnie to nie wygląda tak, że zdaje 3/70 bo reszta jest głupia, tylko test jest tak ułożony a nie inaczej, by zdało najwyżej kilka osób, reszta również by się nadawała na lekarzy takiej czy innej specjalizacji.