18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak prowadzą mężczyźni a jak kobiety

~Sunday • 2014-04-03, 17:20
Znajdź różnice. :amused:


ddobry10

2014-04-03, 21:35
różnica jest taka że mężczyźni mają ptaka :D

qhash

2014-04-03, 21:40
Pamparampa napisał/a:

Wk***iające jest to że kobiety nie znają etykiety za kółkiem. Wpuszczasz taką bo widzisz że już bidulka czeka pół godziny i blokuje pas a ona ani be ani me ani pocałuj mnie w dupę ... ale uczyłem siostrę prowadzić (tak żyje, oddycham nie miałem wypadku z nią) i teraz duma rozpiera gdy z jej ust wychodzą słowa "no oczywiście k***a baba za kołkiem" :D



bo tutaj wychodzi babska natura, czyli przeświadczenie, że im się należy i zawsze ustępuje

avox

2014-04-03, 22:17
co on tam sobie śpiewa w 0:37? co to za piosenka?

sc33

2014-04-03, 22:23
Baby maja pol mozgu za kierownica i tyle. Na choj drazyc temat...

qwerq221

2014-04-03, 23:00
k***a mnie wk***iają takie filmiki, ale nie dlatego, że szufladkują ludzi tylko dlatego, że utwierdzają mnie w przekonaniu, że wszystkie dziewczyny to k***a idiotki, które nie potrafią zrobić czegoś dobrze (bez zmuszenia lub wymuszenia czegoś) bo są albo zbyt leniwe żeby się skupić tylko na tej rzeczy bo przecież zawsze mają 10 innych zj***nych spraw na głowie choćby przymusowe spojrzenie w lustro lub k***a poprawienie fryzur, albo zwyczajnie są zbyt tępe żeby np. pojąć niektóre przepisy, ale ch*j z przepisami każdy może czasem się zamotać mnie rozpie**ala jak one np. zwracają na 3 przecież to jest jakby upośledzenie umysłowe, żeby nie mieć wyczucia, w która stronę trzeba kręcić kierownicą aby zawrócić, lub k***a parkowanie przecież one nie mają wyobrażenia przestrzennego i nie mają pojęcia, w którym miejscu kończy się ich samochód lub, w którym miejscu znajduje się koło...i do tego wszystkiego te ich wk***iające postrzeganie świata jedna jest w szoku, że w ogóle k***a żyje druga natomiast najczęściej kreatyna myśli, że pozjadała wszystkie rozumy i co to nie ona a przychodzi co do czego to jebnie buraka i zmieni temat. A się k***a rozpisałem :shock:

Zihat1

2014-04-03, 23:54
qwerq221 zalogowałem się specjalnie żeby dać Tobie piwo za bardzo celną uwagę.
Wracając do tematu, codziennie jeżdżę samochodem, każdego dnia mijam setki samochodów i napotykam tyle też sytuacji drogowych i zachowań kierowców, jak baba jedzie za kółkiem to widać z daleka, wszystkie reakcje opóźnione jak np. ruszanie na światłach czy wyjazd na główną gdzie jak ulica szeroka nie ma nikogo, a ta dalej będzie minutę siedzieć i gapić się czy na pewno można wyjechać, nie wspominając już o jeździe 20 km/h.
Jednak co najbardziej denerwuje to właśnie ta etykieta za kółkiem, inaczej ujmując zwykła kultura i logika, kobiety tego po prostu nie mają, najczęstsze przykłady to brak zwykłego podziękowania za przepuszczenie, i z kolei zasada, że baba za kierownicą nigdy nie puści drugiego auta, choćby sytuacja tego wymagała w celu przyspieszenia ruchu, nie, musi się wepchać i koniec. Na przejściu dla pieszych gdzie nawet według przepisów, pieszy ma pierwszeństwo baba jedzie nie zatrzymując się, nawet jak pieszy jest już na pasach.
Jakiś czas temu (ze 3 lata) sam dla siebie postanowiłem przewidywać kto siedzi za kółkiem, jak widzę, że prowadzący prowadzi auto jak upośledzony, myślę hym pewnie baba za kółkiem i nie chcę się tu chwalić, ale do tej pory pomyliłem się zaledwie 3 razy :D
Oczywiście nie można też powiedzieć, że każda kobieta nie potrafi prowadzić, bo to tak jak by powiedzieć, że każda niemka jest brzydka. Osobiście znam 2 kobiety które jeżdżą lepiej niż nie jeden mężczyzna, a i przecież wśród panów, wielu jest takich kierowców, którzy za kółkiem nigdy nie powinni siadać.

Maras0803

2014-04-05, 01:23
mmaakkss napisał/a:

Fake, nie rozj***ła samochodu




Bo jeszcze nie parkowała :dead: