18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak prowadzą mężczyźni a jak kobiety

~Sunday • 2014-04-03, 17:20
Znajdź różnice. :amused:


Ra...........py

2014-04-03, 17:32
Fake, nie rozj***ła samochodu

skasowane

2014-04-03, 17:50
A czy wiecie robaczki że badania naukowe nie potwierdzają JAKIEJKOLWIEK relacji między płcią a zdolnościami za kółkiem? ;)

WuSyRyHy

2014-04-03, 17:51
Jak moja dziewczyna to zobaczyła to powiedziała tak: "baby, to baby prowadza ch*jowo a nie kobiety. Jest różnica" :D

borlibobek

2014-04-03, 17:59
JesusChytrus napisał/a:

A czy wiecie robaczki że badania naukowe nie potwierdzają JAKIEJKOLWIEK relacji między płcią a zdolnościami za kółkiem? ;)


bo to badania homogejodżendercwe*ów manipulujących wynikami

qhash

2014-04-03, 18:05
JesusChytrus napisał/a:

A czy wiecie robaczki że badania naukowe nie potwierdzają JAKIEJKOLWIEK relacji między płcią a zdolnościami za kółkiem? ;)



a kto tobie człowieku w dzisiejszych czasach prawdę powie, żeby nie być posądzonym o rasizm albo obrazę uczuć religijnych.

Tak samo jest z babami za kółkiem, mogą sobie przeprowadzać pierdylion badań i mydlić oczy, jak to one sobie potrafią poradzić za kółkiem. jednak rzeczywistość pokazuje zupełnie co innego

NieWiemZeWiem

2014-04-03, 18:09
Nie ma badań ale z innych badań można wysunąć hipotezy z których wynikają wnioski(typu raczej tak jest), że kobiety po prostu gorzej prowadzą. Wiele czynników jest powiązanych z płcią- kobieta wrażliwiej do czegoś podchodzi, bardziej się boi itp. Oczywiście nie wszystkie ale większość. Moja laska to oczywście czeka aż łaskawie ktoś ją wpuści na ulicy, jak jest miejsce do którego trzeba zaparkować równoległe to zazwyczaj jest "kochanie mhhh wiesz", tyłem to samo chociaż już po paru naukach sama parkuje tyłem jeśli się nie spieszy. Jeżdzi delikatnie i z wyczuciem, nie potrafi nagle zredukować biegu,przychamować, spojrzeć czy lewy pas jest wolny i wyminąć przeszkodę tylko po hamulcach i dopiero sprawdza czy pas jest wolny.

Więc jezus nie pie**ol tylko przynieść wodę i zamień mi ją w Bordeaux rocznik 97

Escove

2014-04-03, 18:10
@JesusChystrus wyjdź z poczekalni, tam też jest świat.

skasowane

2014-04-03, 18:17
@qash
Mówisz o rzeczywistości takiej ogólnie czy tej na sadolku którą robaczki sami sobie kreujecie? :P

guznadupe

2014-04-03, 18:27
zawsze mnie rozwalają pojeby myślące, że rozmowa przez telefon nie trzymając go przy uchu jest czymś innym niż trzymając go. Tak w ogóle to te zjeby wyglądają wtedy jakby gofra wpie**alali

qhash

2014-04-03, 20:11
JesusChytrus napisał/a:

@qash
Mówisz o rzeczywistości takiej ogólnie czy tej na sadolku którą robaczki sami sobie kreujecie? :P



podejrzewam, że twoj jedyny kontakt z samochodami to resoraki, więc nie pyskuj

TamGdzies

2014-04-03, 20:17
...ma ładniejsze piersi ?

krakus1906

2014-04-03, 21:01
@chytrus
cwe*u ty posiadasz wogóle życie towarzyskie? takie w "realu"?

rksrobert

2014-04-03, 21:18
JesusChytrus napisał/a:

A czy wiecie robaczki że badania naukowe nie potwierdzają JAKIEJKOLWIEK relacji między płcią a zdolnościami za kółkiem? ;)



Religii ani tym podobnych głupot również nie potwierdzają.

Pamparampa

2014-04-03, 21:29
Wk***iające jest to że kobiety nie znają etykiety za kółkiem. Wpuszczasz taką bo widzisz że już bidulka czeka pół godziny i blokuje pas a ona ani be ani me ani pocałuj mnie w dupę ... ale uczyłem siostrę prowadzić (tak żyje, oddycham nie miałem wypadku z nią) i teraz duma rozpiera gdy z jej ust wychodzą słowa "no oczywiście k***a baba za kołkiem" :D