18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak pracują hakerzy, czyli 100.000€ w kilka dni

Coliber • 2013-11-09, 14:13
Trochę socjotechniki, troche umiejętności informatycznych i voilà.


awangarda

2013-11-09, 14:30
ehh... dupa, a nie Haker - zwykły złodziej tylko, że kumaty w socjotechnice i łamaniu zabezpieczeń (W sumie, metasploit polega tylko na wybraniu odpowiedniego exploita, wykorzystującego luki w zabezpieczenaich danego softu - nie jest to żaden wyczyn)

Czemu się czepiam ? Bo prędzej czy później i tak złapią takiego debila, który szasta kasą na lewo i prawo, a jedyne co robi to tylko afiszuje się bogactwem...

O najlepszych nie usłyszymy nigdy, bo mają poukładane w głowie na tyle, że kasa im nie zawróci w głowie, a także żyją jak zwykli ludzie (tylko z odpowiednią liczbą Bitcoin'ów, które sobie odkładają ;>) - przez to najtrudniej jest do takich trafić - i to tacy mnie fascynują, a nie jakiś matoł jak ten powyżej... ;f

FS...........5e

2013-11-09, 15:05
awangarda napisał/a:

ehh... dupa, a nie Haker - zwykły złodziej tylko, że kumaty w socjotechnice i łamaniu zabezpieczeń (W sumie, metasploit polega tylko na wybraniu odpowiedniego exploita, wykorzystującego luki w zabezpieczenaich danego softu - nie jest to żaden wyczyn)

Czemu się czepiam ? Bo prędzej czy później i tak złapią takiego debila, który szasta kasą na lewo i prawo, a jedyne co robi to tylko afiszuje się bogactwem...

O najlepszych nie usłyszymy nigdy, bo mają poukładane w głowie na tyle, że kasa im nie zawróci w głowie, a także żyją jak zwykli ludzie (tylko z odpowiednią liczbą Bitcoin'ów, które sobie odkładają ;>) - przez to najtrudniej jest do takich trafić - i to tacy mnie fascynują, a nie jakiś matoł jak ten powyżej... ;f



Dokładnie! Dodam też że na bitcoinach można było zarobić w ostatnim miesiącu około 150% :)

Nowy_Nick

2013-11-09, 15:56
"Gimby bedo tera chakować" :D

Fejk nie Fejk... Ale jednego można się nauczyć... (Dla tych co nie wiedzą )

Nigdy nie logować się na żadne konta/pocztę/do banku itd jak masz dostęp do darmowego WiFi.

wÃ...........da

2013-11-09, 16:08
znam tylko japoński

Re...........ms

2013-11-09, 17:09
takich to od razu pod ścianę.. nieroby j***ne czekające na pieniądze innych.

salmonellas

2013-11-09, 17:48
jezdem hakerem mam kamere.

ASAKKU

2013-11-09, 17:52
awangarda napisał/a:

Czemu się czepiam ? Bo prędzej czy później i tak złapią takiego debila, który szasta kasą na lewo i prawo, a jedyne co robi to tylko afiszuje się bogactwem...


Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten filmik jest zrobiony dla ludzi, żeby widzieli jak łatwo ich jest okraść... Serio wierzysz, że oni k***a cały czas mają ten wóz, co kupowali na tym filmiku (chyba lotus)...

Bitch Please...

Sami k***a znawcy i eksperci, ale już k***a pomyśleć, to nie łaska...
:homer_uv:

reczi

2013-11-09, 17:54
Ja pie**ole jaki fejk...

dex6969

2013-11-09, 18:06
tutaj macie swojego hakerka....

Szlachcic_Cygański

2013-11-09, 18:11
Bonziego i tak nikt nie przebije. W 5s założy ci blokadę na płytę główną ....i po komputerze.

Masterof

2013-11-09, 18:20
Może mnie jakiś ekspertę uświadomić o co tu chodzi ?

Bociek

2013-11-09, 18:32
Jak ktoś woli zabawy do 50zł to polecam 2 telefony z andkiem po roocie i jeśli dobrze poszukasz znajdziesz narzędzia do pobierania przez nfc danych zbliżeniowej karty i wysyłania do drugiego. Ale to zabawa dla dzieciaków

Cr...........an

2013-11-09, 18:33
Masterof napisał/a:

Może mnie jakiś ekspertę uświadomić o co tu chodzi ?


O pieniÄ…dze.

army

2013-11-09, 18:35
jak on zrobił, że po postawieniu darmowej sieci WiFi mógł wejść na czyjś komputer?