18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak poznalem tesciow

Aneta18 • 2013-12-09, 18:36
Historia autentyczna z minionego weekendu.
Bylem z dziewczyna tu i tam w piatek, porobilem troche fajnych zdjec. W sobote zebralo nam sie na takie tam w domu. Robiliismy rzeczy swinskie i grzeszne. Jak dla mnie ma idealne cycki wiec chcialem je miec w telefonie. Zrobilem kilka fotek i przenieslismy sie na stol i znowu cyknelem kilka fotek. Fajnie bylo, ku*as na koncu bolal.
W niedzele wstalismy i zaczelismy sie szykowac na wyjscie. Pierwsza wizyta u ewentualnych tesciow. Ladnie sie ubralem i wogole. Troche sie denerwowalem.
Pojechalismy. Poczestowano nas herbata i ciastkami, rozmowa dobrze sie ukladala. Przeszlismy do tematu weekendu. Zaczelismy opowiadac, co robilismy, ze bylismy tu i tam i mamy nawet fajne zdjecia. Przewinelem zdjecia w galerii i podalem telefon ojcu mojej Pani. Mowiac " trzeba palcami przesuwac" .
W pewnym momencie ojciec, staszy Pan, kol 70tki przestal ruszac palcami, spojrzal na nia, potem na mnie i stwierdzil podajac mi telefon " Widze, ze sie mlodym weekend udal" i zaczal sie smiac.
Zapomnialem o tych j***nych zdjeciach jej cyckow. Pokazlem je jej ojcu. Nastapila krotka niezreczna cisza... po chwili wrocilismy do nomalnej rozmowy, do tematu weekendu juz nie wracalsmy.. :samoboj: Ona mi dzis jednak napisala, ze tata mnie lubi pyta kiedy wpadniemy znowu ich odwiedzic haha

Pikdzik

2013-12-09, 18:42
Nie pier..l tylko dawaj zdjecia cyckow.

kasjerrrx

2013-12-09, 18:51
to widze ze nie jestem sam :D 2 tygodnie temu skladalem u mojej dziewczyny meble z bodzia(cos jak ikea tylko ze bardziej ch*jowsze) i tak jakos wypadlo ze w tym dniu przylatywala jej mama z irlandii w odwiedziny na tydzien, no to wiadomo przyjechala to zaraz pol rodziny sie zlecialo do domu no i regularna popijawa, a ze rodzina od strony mojej dziewczyny jest bardzo liczna to tez licznie bylo w chacie, wujkow i wszystkich od razu sobie tam poznalem z najdalszej rodziny i pomagali mi skrecac( w sumie k***a juz na samym koncu,ch*je j***ne) te meble. wypilem sobie tu 50-tke,tam, i tak jakos rodzina zaczela sie rozjezdzac i w koncu zostali najwytrwalsi,czyli ja, tesciowa, jej siostra z mezem no i moja kobitka. humor dopisywal coraz bardziej, pekaly kolejne flaszki, ogolnie libacja jak u znajomych, do momentu az ktos nie rzucil hasla zeby udac sie na impreze do jednego z moich ulubionych lokali, i tak namawiali namawiali i w sumie nie wiadomo jak to bylo bo chyba sam szatan pofatygowal sie i rzucil na mnie czar "ciemnosci", no i znalazlem sie w klubie, z moja i siostra tesciowej, i troche parkiecik, troche znajomych spotkalem, zaraz poszlismy do baru tam sie skonczylem i nagle uwaga(!) jestem w domu.
troche zdziwiony ze zaklecie przestalo dzialac wstalem z lozka patrze cala posciel we krwi, lapa we krwi(co sie pozniej okazalo 50m przed moim domem splacilem jakiegos typa bo sie do mnie sadzil- potwierdzone info bo jeszcze na lawce pozniej z ekipa pilem), to mowie dzwonie do mojej, tak jak pomyslalem tak od razu zrobilem i pytam sie jak dzien i wogole jak kacyk, a moja do mnie czy nic nie pamietam, no to mi powiedziala ze do klubu przyszla tesciowa :szczerbaty: z mezem jej siostry i zj***lem ja od k***y, szmaty i ze ma wypie**alac bo ja rozpie**ole :D ogolnie to w niedziele rano jeszcze nie trzezwy bieglem do kwiaciarni i wyj***lem 100zl na bukiet, nic to nie uratowalo bo wspomnienia zostana na pewno w rodzinie ale ch*j..

ps. ch*jowa historia, ale musialem kiedys to opowiedziec bo by mnie rozj***lo od srodka :szczerbaty:

Smutas

2013-12-09, 19:23
Co za ćwok, "tu i tam", "takie tam", "se". Masz podstawowe braki w słownictwie. Twoja dziewczyna lubi prymitywów?

Aneta18

2013-12-09, 19:29
Smutas napisał/a:

Co za ćwok, "tu i tam", "takie tam", "se". Masz podstawowe braki w słownictwie. Twoja dziewczyna lubi prymitywów?


Nie lubi, zawsze chcialabyc z takim zjebem ze zrebu jak ty, bo dawno nie wpadla w depresje i jej tego brakuje.

bladywarjat

2013-12-09, 20:18
Cytat:

Robiliismy rzeczy swinskie i grzeszne.



Po twoim nicku domyślam się, jakie to mogły być rzeczy.

bz...........ue

2013-12-09, 20:38
bladywarjat napisał/a:



Po twoim nicku domyślam się, jakie to mogły być rzeczy.



Przecież jest z Sosnowca.

jakniejaktak

2013-12-09, 21:23
Z teściem się zdjęciami cycków podzieliłeś a z nami nie?
... :amused:

DarkBolo

2013-12-09, 21:24
Pics or it didn't happen. :D

~Beniu_Beniu

2013-12-09, 21:24
Jak to k***a fajnie mieć marzenia! Love story k***a jego mać!

kulad8

2013-12-09, 21:28
i obudziłem się spocony

b1z

2013-12-09, 21:28
Chetnie_zjesz_kupe napisał/a:


Bylem z dziewczyna tu i tam w piatek, porobilem troche fajnych zdjec... ...Jak dla mnie ma idealne cycki wiec chcialem je miec w telefonie. Zrobilem kilka fotek i przenieslismy sie na stol i znowu cyknelem kilka fotek.


poka poka



swoją drogą, tak opowiadasz o rzeczach grzesznych itd... spojrzałem na Twój nick i zacząłem tej Twojej dziewczynie współczuć

Steven

2013-12-09, 21:28
I walenie: " Oooo jaki ja k***a jestem zajebisty".

Donkapi

2013-12-09, 21:32
Ta nagle wszyscy macie dziewczyny, kogo próbujecie oszukać...