18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak pozbawić przeciwnika w parterze woli walki

Ca...........on • 2019-07-02, 16:48
Film przedstawia skuteczny sposób pozbawienia przeciwnika woli walki, kiedy jest się w nieco gorszej taktycznie pozycji.



Polecam z dźwiękiem :amused:

Szukałem dość intensywnie, nie znalazłem. Jeśli było, to przepraszam.

Bonus dla melomanów w spojlerze.

spoiler

Hshdg

2019-07-02, 16:52
Ten gosciu co lezał walił konia psowi sasiadowi. Doczekał sie kary

Vers

2019-07-02, 16:57
wymasowała mu rękę

pi...........ie

2019-07-02, 18:17
Piwo za zawartość spoilera ;)

SirMajkel

2019-07-02, 18:18
perfidnie chciał mu złamać rękę i to zrobił. Ten pierwszy nie był jakiś bardzo agresywny, więc mam wątpliwości którego besztać.

Catchcart

2019-07-02, 18:35
Zajebiste, tak powinna robić u nas policja

Robertuss

2019-07-02, 19:51
32sekunda co to za nuta?? :mrgreen:

Dzisiaj

2019-07-02, 19:55
Hshdg napisał/a:

Ten gosciu co lezał walił konia psowi sasiadowi. Doczekał sie kary



k***a tacie co robiles i kiedy? slownika polskiego kupic musisz


a teraz co do filmiku - co to k***a mialo byc? przeciez to ni jakas walka tylko jakies pedalskie przytulanki. Troche przesada by w takich usciskach lamac komus lape :/

r061071

2019-07-02, 20:36
ja pie**ole kaleke z chlopa zrobił

silwerbalk

2019-07-02, 20:51
Eee tam jeden z kwalifikowanych lekarzy już zaraz po walce próbował naprawić go.... Ale chyba stwierdził zgon :roll:

aradd

2019-07-02, 21:10
Piwo za muzykę i film ze spoilera obrazujący piękno tworzenia instrumentów jakimi są fortepiany.

Ca...........on

2019-07-02, 21:41
Dziękuję za miłe przyjęcie spojlera :) Postaram się podzielić przy okazji kolejnych wrzutek większą liczbą swoich ulubionych wykonań i ciekawostek z tej sfery życia ;)

pi...........ie

2019-07-02, 22:06
Caramon napisał/a:

Dziękuję za miłe przyjęcie spojlera Postaram się podzielić przy okazji kolejnych wrzutek większą liczbą swoich ulubionych wykonań i ciekawostek z tej sfery życia



Na sadolu przewijają się też takie "edukacyjne" materiały z różnych dziedzin nie mające nic wspólnego z nazwą portalu, ale często ogląda się je z większym zainteresowaniem niż wypadek numer sto w tym miesiącu, więc jeśli masz więcej tego typu materiałów to nie wahaj się - załóż proszę specjalny wątek o nich :)

Ca...........on

2019-07-02, 22:12
@piehtole_nie_robie Neee tam. Będę wpisywał się w formułę portalu i wrzucał tematy z różnych lesdebiles i tak dalej, jak coś znajdę. A w spojlerach coś smaczniejszego dla tych, którym nie odpowiada to, co mnie nudzi ;) Wilk syty i owca cała ;)

pi...........ie

2019-07-02, 22:29
Caramon napisał/a:

@piehtole_nie_robie
Neee tam. Będę wpisywał się w formułę portalu i wrzucał tematy z różnych lesdebiles i tak dalej, jak coś znajdę. A w spojlerach coś smaczniejszego dla tych, którym nie odpowiada to, co mnie nudzi Wilk syty i owca cała



Jestem analfabetą muzycznym jeśli chodzi o taką poważniejszą muzykę i potrafiłbym zagrać co najwyżej "wlazł kotek na płotek" za dwudziestą próbą, ale to, co wrzuciłeś w spojler okazało się być o wiele bardziej wartościowym materiałem niż "danie główne". Przemyśl proszę jeszcze raz założenie tematu poświęconego takim właśnie kwestiom ;) Niemniej - jakąkolwiek decyzję podejmiesz - dziękuję :)