18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak podłożyć bombę w sejmie? Tutorial od TVP

Pan_Dawid • 2013-01-16, 17:02
Inspirująca prowokacja dziennikarska :ok:


bongo92

2013-01-17, 10:41
a mogli rozp**olic tą bude ;)

xpoz

2013-01-17, 11:22
Nie ma co im pomysłów podsuwać. Za nasze pieniądze sobie fortece odpie**olą i w ogóle nie będzie szans na wybuchowe show w przyszłości :)

Żurawek

2013-01-17, 11:35
Bo tylko w Polsce możliwy jest Smoleńsk czy taka prowokacja. Każdy z przepytywanych jest przekonany że sejm jest znakomicie chroniony, a pani Kopacz początkowo przekonana o swojej wiedzy na temat "audytów" czuje się dodatkowo "oburzona". Bo niestety chorobą niszczącą ten kraj jest pierdołowatość i bylejakość ludzi odpowiadających za cokolwiek w tym kraju czy to za wybudowanie stadionu, czy to za bezpieczeństwo, czy w końcu za podejmowanie jakichkolwiek wiążących decyzji. Ale tak to jest kiedy o wejściu do Sejmu, rządu czy zarządów spółek Skarbu Państwa nie wchodzą ludzie którzy wykazują się wynikami we wcześniejszej pracy tylko tacy, którzy cytując Kukiza są "oddanymi żołnierzami wodza".

Mavver57

2013-01-17, 11:58
Dziwne, że to puścili

Arturroant

2013-01-17, 12:33
co zabronią teraz kupowania ludziom zwykłego nawozu wpierw robią ze zwykłym obornikiem nie opłaca się nawozić ziemi bo plony za małe żeby rolnik miał zysk
z reszta powinni tak rządzić żeby nikt tego nie chciał rozj***ć w p*zdu....

dedrex

2013-01-17, 12:34
mam nadzieje że poradnik się przyda młodym wysłannikom ze wschodu.

Arturroant

2013-01-17, 12:44
Dziadu powinieneś wrzucając filmik zatuszować twarz ojca czarnym kółkiem raz ze go ośmieszasz w necie to powinien ci on sprawę wytoczyć bo zgody pewnie nie podpisał na pokazywanie wizerunku.
A w dodatku pewnie przepisał ci chatę a teraz chcesz go wykończyć bo klauzula była ze może zamieszkiwać w tym domu do śmierci.
szkoda ze policja nie spałowała cie i kamerzysty/ki fajnie by się oglądało

Moby_Dick

2013-01-17, 12:49
A typa co chciał wysadzić złapali jeszcze przed sejmem hehe dobre k***a. W tym kraju wciąż najlepiej działa komunistyczna propaganda. Ciekawe w jakim celu to wymyślili wszystko z tym niedoszłym zamachowcem - takie odwrócenie uwagi, pytanie od czego albo po co. Może pomysł żeby jakąś poj***ną ustawę przepchać? Nie wiem ale mam nadzieję że jednak ktoś osiągnie cel i rozpie**oli ten budynek największego kabaretu w kraju!

Bridgwater88

2013-01-17, 14:04
Polski Parlament... hahahaaha !

Gurguluth

2013-01-17, 17:27
bavarian napisał/a:

Ale Sekielski się spasł.



Jakby odpalił to by się lepiej spisał.

palililili

2013-01-17, 18:19
spalcie internet bo was jeszcze rozj*bia tam ^^

Te...........ed

2013-01-17, 18:51
Cytat:

Ale Sekielski się spasł.



Może i tak, ale program fajnie przygotowali. Choć osobiście uważam, że zamach stanu to najpodlejsze przestępstwo.

kaczy666

2013-01-17, 22:40
Ale po co tam w ogóle wchodzić ? :) Można by jebnąć na nich bomby z powietrza takie potężne żeby nic z nich nie zostało. Oraz dla pewności w ich domy bomby wypie**olić żeby Ci co zostali nie uszli z życiem :D :evil: