18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak pies z kotem

Je...........ik • 2020-10-17, 10:51
Pazury przegrały z silną szczęką


EdmundKemper

2020-10-17, 18:15
boo napisał/a:

Wysyp p*zd ktorym szkoda kotka. To jeszcze sadol?



Tak samo jak innym p*zdom szkoda szczekaczy, gdy im się krzywda dzieje.

Bejker

2020-10-17, 18:56
Małpy od zawsze mnie wk***iały. Jak idę do zoo i widzę jak one się zachowują to nie jestem w stanie tego znieść. Biegają po tych kijach jak poj***ne wyciągają sobie gryngle z dupy i to jedzą.

qwerq221

2020-10-17, 19:01
borelli napisał/a:

Teraz kot, a potem dziecko. Psy to są jednak poj***ne i należy je wszystkie wybić.



Poj***ny to ty jestes i tylko ciebie nalezaloby ubic :D

DrGreenPL

2020-10-17, 19:07
borelli napisał/a:

Teraz kot, a potem dziecko. Psy to są jednak poj***ne i należy je wszystkie wybić.



Przykro mi że rodzice nie mieli w domu pieska tylko je jedli ... a tak szczerze to pies jest wierniejszy niż wszyscy moi przyjaciele razem wzięci, ale nawet zwierze ma swoją cierpliwość i jej koniec, ja jednego kota sam wrzuciłem do kojca do Ivana bo wiedziałem że zrobi z nim porządek, a siostra przyniosła jakiegoś kulawego sk***ysyna który notorycznie srał mi za kanapę ... koty to właśnie k***y są fałszywe i przychodzą do człowieka jak coś chcą ... jak umrzesz w domu i kot zgłodnieje to cię zacznie wpie**alać, pies zdechnie z głodu a Cię nie ruszy bo wie kim jesteś :) mojego pradziadka pies gdy pradziadzio zmarł chodził do niego na cmentarz już do końca swoich dni a trzy doby przed śmiercią wył przy łóżku non stop, psy to wspaniałe zwierzęta ale mają różne charaktery a Ty jesteś chyba jakiś skrzywdzony przez los, w gruncie rzeczy mój piesio jest tak wychowany i tak się mnie słucha że bym mu Cię tylko palcem pokazał i on by już Ci to wytłumaczył :)

borelli napisał/a:

Teraz kot, a potem dziecko. Psy to są jednak poj***ne i należy je wszystkie wybić.



Pozatym nie widzisz że ten kot sam podszedł i mu mordę podrapał ? Sam bym go zaj***ł koty to małe fałszywe dwulicowe k***y, j***ć koty i debili

;-)

Lucy rozj***ła dwulicową fałszywą k***e która przyłazi tylko żeby ją pogłaskać albo jak jest głodna i za to leci piwo !

lukwoj21

2020-10-17, 19:17
borelli napisał/a:

Teraz kot, a potem dziecko. Psy to są jednak poj***ne i należy je wszystkie wybić.



Twój stary jest poj***ny ze wyr*chał twoja stara i spłodził takiego pojeba. W chinach przy porodzie byś poszedł od razu do wiaderka z woda:)

martils

2020-10-17, 19:28
Za rozj***nego kitka zawsze piwko

Antekqwerty0987654321

2020-10-17, 20:36
borelli napisał/a:

Teraz kot, a potem dziecko. Psy to są jednak poj***ne i należy je wszystkie wybić.



Psa trzeba nauczyć tak jak człowieka jak ma się zachować.

mohito

2020-10-17, 21:07
Adae napisał/a:

Wlasnie przez to rozdzielanie koty zapomnialy, ze przed psem maja sp***alac, a nie sie rzucac. Ja uczylem swojego psa, zeby nie rzucal sie na koty, ale w momencie w ktorym jeden z nich na niego skoczyl i go przestraszyl rzucilem magiczne "bierz go". 3 sekundy pozniej z kota zostalo cos co wygladalo jak mop po wycieraniu rzygow pacjenta z rakiem zoladka.



Gdzie mieszkasz k***o, może wybiore sie z psem i powiem "bierz go?"

chico35

2020-10-17, 22:17
borelli napisał/a:

Teraz kot, a potem dziecko. Psy to są jednak poj***ne i należy je wszystkie wybić.




wybić to należy takich idiotów jak ty

23456789

2020-10-17, 22:46
Jak koty męczy mysz to jest ok ale jak pies męczy kota to się obrończy burzą...

justincase999

2020-10-17, 23:22
borelli napisał/a:

Teraz kot, a potem dziecko. Psy to są jednak poj***ne i należy je wszystkie wybić.



Chyba twoją starą.

FralTral

2020-10-18, 04:13
Jebac psy. Na obiad pies. Do orania i zprzegu pies . Pies do budy. Fo tego sluza psy. Jebac psy. :evil:

Adae

2020-10-18, 04:56
Ivraas napisał/a:

Wiecie co tu jest najbardziej poj***ne? Właściciel, bo nie umie zapanować nad swoim psem, podejść psa za obrożę, a nie krzyczą i patrzą jak pies kotem po ścianach rzuca.
ch*j taki właściciel co się swojego psa boi, następnym razem walnie w jakiegoś paskudnego gówniaka i będzie większe larum.



Nie boi sie i nie nie umie, tylko korzysta z darmowej rozrywki.

Koty to bezuzyteczny syf dla dwulicowych nieudacznikow zyciowych. Powinny byc trzymane w domu.

Pamietam jak dzis, gdy sasiadka mi tlumaczyla, ze jej biedny kotek zostal bezprawnie kopniety, gdy realizowal swoj instynkt lowcy na krecie. Odpowiedzialem, ze od jutra moj pies bedzie latal wszedzie bez smyczy.

mohito napisał/a:

Gdzie mieszkasz k***o, może wybiore sie z psem i powiem "bierz go?"



Bez cv ze zdjeciem nawet do mnie nie startuj, jak to tak chleb z pasztetem? 8-)

Ten pies to musialby byc niezly terminator zeby miec jakiekolwiek szanse, chociaz sadzac po kontolowaniu emocji przez wlasciciela jest pewnie niezle poj***ny :lol: .

NieZmienny

2020-10-18, 06:44
borelli napisał/a:

Teraz kot, a potem dziecko. Psy to są jednak poj***ne i należy je wszystkie wybić.





To samo można powiedzieć o ludziach.

GranDzisław

2020-10-18, 06:53
borelli napisał/a:

Teraz kot, a potem dziecko. Psy to są jednak poj***ne i należy je wszystkie wybić.



Te piwa to chyba jakieś lewackie p*zdy dali co w życiu mieli chomika i muchę w kiblu