18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak pies z kotem

Je...........ik • 2020-10-17, 10:51
Pazury przegrały z silną szczęką


Pawehan

2020-10-17, 13:01
Kot lekko był poj***ny. Na widok takiego psa to powinien sp***alać.

RiikS

2020-10-17, 13:02
jakie tu same kozaki internetowe, a 3/4 z was boi się własnego cienia, beka z was lamusy.

Arinori

2020-10-17, 13:17
Właściciel pewnie murzyn bo normalna osoba by rozdzieliła ....

JebacToGowno

2020-10-17, 13:32
Psy to tępe k***y i szmaty. j***ne gównojady. Ten konkretny sk***iel kwalifikuje się do odstrzału.

Adae

2020-10-17, 13:39
Arinori napisał/a:

Właściciel pewnie murzyn bo normalna osoba by rozdzieliła ....



Wlasnie przez to rozdzielanie koty zapomnialy, ze przed psem maja sp***alac, a nie sie rzucac. Ja uczylem swojego psa, zeby nie rzucal sie na koty, ale w momencie w ktorym jeden z nich na niego skoczyl i go przestraszyl rzucilem magiczne "bierz go". 3 sekundy pozniej z kota zostalo cos co wygladalo jak mop po wycieraniu rzygow pacjenta z rakiem zoladka.

ManiacGregor

2020-10-17, 13:39
Powinni za jebac tego psa. Sadistic to ścierwo propispwskie.

gu...........er

2020-10-17, 13:53
Adae napisał/a:

Wlasnie przez to rozdzielanie koty zapomnialy, ze przed psem maja sp***alac, a nie sie rzucac. Ja uczylem swojego psa, zeby nie rzucal sie na koty, ale w momencie w ktorym jeden z nich na niego skoczyl i go przestraszyl rzucilem magiczne "bierz go". 3 sekundy pozniej z kota zostalo cos co wygladalo jak mop po wycieraniu rzygow pacjenta z rakiem zoladka.

Sąsiad też miał taki pomysł . Ja mu psa prętem stalowym zatłukłem . Przy dzieciach . Coś tam się ciepał to mu dodałem że następnym razem mu dzieciaka zatłukę .


Adae

2020-10-17, 14:00
gufer napisał/a:

Sąsiad też miał taki pomysł . Ja mu psa prętem stalowym zatłukłem . Przy dzieciach . Coś tam się ciepał to mu dodałem że następnym razem mu dzieciaka zatłukę .



:lol:

A pozniej sie obudziles itd.

Dobrze, ze istnieje internet, w przeciwnym wypadku nie moglbys wyladowac swojej frustracji do zycia i istnialoby ryzyko, ze zrobisz to w rzeczywistosci, co dla takiego lamusa moze skonczyc sie tragicznie.

Ten filmik jest idealnym tego przykladem, gdyby kot mial internet, to siedzialby w piwnicy i dalej by zyl.

nano50

2020-10-17, 14:02
Adae napisał/a:

A pozniej sie obudziles itd.
Dobrze, ze istnieje internet, w przeciwnym wypadku nie moglbys wyladowac swojej frustracji do zycia i istnialoby ryzyko, ze zrobisz to w rzeczywistosci, co dla takiego lamusa moze skonczyc sie tragicznie.
Ten filmik jest idealnym tego przykladem, gdyby kot mial internet, to siedzialby w piwnicy i dalej by zyl.



Daj spokój temu dzieciakowi. Widać, że frustrat, życie mu w dupsko daje, Ty nie musisz.

SamoZlo

2020-10-17, 14:25
Kostor napisał/a:

No i gdzie ta hołota, która pie**oliła, że kot zawsze rozjebie psa? hahaha. Koty to j***ne dwulicowe nieudaczniki. Wiecej takich filmow!



Nie pie**ol, bo jakby ten kotek był wielkości tego kundla, to role by się odwróciły. Jak napie**alasz mniejszego i słabszego od siebie, to wiadomo, że wygrasz.

;-)

DeltaAkaDelma

2020-10-17, 14:28
Piękne nagranie, nienawidzę tego sk***ysynstwa, na wsi się lęgnie tego od k***y, a jak chcesz mieć staw z rybami,. to ci buszuje to w grupach i nie możesz nic z tym zrobić, koty powinny być gatunkiem do polowania, tak jak na przykład dziki

KebabRemover

2020-10-17, 14:38
Sk***ysynskie psy nie potrafią cudzego mienia uszanować, ma brame i sie wpie**ala za brame do kota jak ten spokojnie siedzi na swoim. idziesz publicznym chodnikiem to na ciebie szczeka zza bramy bo mu przeszkadzasz, samochod jedzie to za samochodem biegnie i szczeka, sk***ysynskie zwierzeta na ch*j to zyje? jedyny pozytek z nich byl to w dawnych czasach podczas polowan jak dobijali trafiona zwierzyne, z kotow do dzis jest pozytek bo lapia gryzonie . Biedny kot bardzo zal mi sie go zrobilo

SamoZlo napisał/a:

Nie pie**ol, bo jakby ten kotek był wielkości tego kundla, to role by się odwróciły. Jak napie**alasz mniejszego i słabszego od siebie, to wiadomo, że wygrasz.



to nie byl chyba nawet kot tylko kotka, ale dorosly kot moze byc ze dwa razy wiekszy od tego kota z filmu i zazwyczaj jak taki syczy to taki pies moze podkulac ogon, a wtedy szybki atak jak w mortal kombat pazurami po pysku i duzo psow sp***ala. najsilniejszy przedstawiciel psow to chyba wilk, a najsilniejszy przedstawiciel kotow to lew

luksi44

2020-10-17, 14:50
Jak stare powiedzenie "Jak pies z kotem"
Tylko co dzieci mają do tego ludzie wyolbrzymiają każda historię.

Erich_Priebe

2020-10-17, 14:51
vvariat napisał/a:

kot sam wystartował a mam nadzieję że Ty będziesz następny,za dużo jest już w tym kraju ciot jak Ty



Startuje to twój stary na promocję piw w Biedronce

Kostor

2020-10-17, 14:55
gufer napisał/a:

Sąsiad też miał taki pomysł . Ja mu psa prętem stalowym zatłukłem . Przy dzieciach . Coś tam się ciepał to mu dodałem że następnym razem mu dzieciaka zatłukę .



Wstawaj, zesrałeś się