18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak opróżnić lodówkę piwa w 3 minuty

Nap_Limak • 2012-07-09, 11:19
Darmowe piwo po meczu? Grzech nie skorzystać.


thewhitestar

2012-07-10, 16:31
Karola_Strausburger napisał/a:

Polacy to by w 3 minuty zdążyli zaj***ć obie lodówki a całą zawartość wychlać ;)


Wyobraź sobie że większość tych dziennikarzy to Polacy...

mateuszowy

2012-07-10, 16:44
Wbrew pozorom gimbazy carlsberg jest dobry. Ostatnio jak była promocja w biedrze, to sporo się nałykałem. Na pewno lepsze od heinekena, nie dość że gówno drogie to jeszcze ch*jowe.

rafiki

2012-07-10, 16:53
@sebazios

Apropos Twojego skojarzenia...tak mi się skojarzyło:


Nakwasowany

2012-07-10, 16:53
nie brali więcej bo to tylko siki carlsberga.

De...........ct

2012-07-10, 16:57
Carlsberg smakuje jak zlewki po innych piwach :P I jeszcze swoją ch*jowizną zarażają przejęte browary (Kasztelan, Harnaś, Bosman itd..)

kamil66

2012-07-10, 17:16
mateuszowy napisał/a:

Wbrew pozorom gimbazy carlsberg jest dobry. Ostatnio jak była promocja w biedrze, to sporo się nałykałem. Na pewno lepsze od heinekena, nie dość że gówno drogie to jeszcze ch*jowe.



Ale dlaczego porównywać jedno gówno z drugim? :)

sz...........r9

2012-07-10, 17:20
Te carlsbergi teraz nic nie warte. Siki. Jedne z gorszych piw. Oczywiscie są gorsze typu Leżajsk itp

scorfild

2012-07-10, 17:27
normalnie jak bym widział tuska :roll:

kalosz90

2012-07-10, 18:09
A mnie rozj***ło, że się k***om schylać nie chciało i na koniec została najniższa półka :D

CichoSiedz

2012-07-10, 19:43
Ludzie mają plecaki a tylko do rąk biorą... faith in humanity restored.

af

2012-07-10, 20:09
Cała akcja dzieje się w SMC (Stadium Media Center) podczas Euro 2012 (zapewne w Ukrainie i po jakimś meczu, bo dopiero wtedy powinni otworzyć lodówki z Carlsbergami). SMC to takie pomieszczenie, gdzie jest w pytkę stanowisk z kablami od internetu, gdzie każdy dziennikarz i fotograf może na spokojnie coś napisać o wydarzeniu sportowym, przeglądnąć zrobione przez siebie zdjęcia, czy je wysłać świat.

Skąd wiem? Na początku widać wolontariusza, który otwiera lodówkę (tzw. Smurf) oraz wiele osób, które tłoczą się przed lodówką, ma założone na siebie akredytacje od UEFY, które zawsze wyglądają tak samo (a, i pracowałem dla Oranego podczas E2012 w Poznaniu:)

Sytuacja w Poznaniu wyglądała jednak trochę inaczej po "starcie". Reguła jedno piwo na jedną osobę była respektowana przez większość, a jeśli ktoś już wziął więcej, nie był to Polak (uwierzcie, że pomimo meczy nie naszej reprezentacji było ich tam dużo). Podczas trzech meczy, najwięcej lodówkę oplądrował jeden Irlandczyk, raz napełnił sobie plecak, a drugim razem sukinkot naraz wyniósł z 8 piw. Poważni ludzie, którzy odwiedzali SMC, każdy ze sprzętem fotograficznym warty więcej niż 90% samochodów użytkownika sadola, Macbooki i Ipady na stole, a za darmowe piwo dali by się pociąć. Ahh, to się chyba nigdy nie zmieni, złota zasada, że "za darmo to i ocet słodki" wypowiedziana przez mojego wuefistę jest wciąż aktualna!




sz...........r9

2012-07-10, 20:12
A w Polsce by to wyglądało tak



Piw by nie było w 30 sekund. Co tylko pokazuje jaką jesteśmy Green Island :)

Re...........ms

2012-07-10, 20:29
Chupacabra napisał/a:

A cioty brały po jednym piwie. Wstyd.
Ja bym brał ile by sie dało.. :mrgreen:



bo jesteś burakiem w skarpetkach i sandałach.